Нива й Альянс зіграли внічию. Обидві команди – непереможні в новому сезоні

Тернопільська команда залишається без поразок в новому сезоні, як і Альянс, який перервав серію своїх перемог.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Тернополі зустрічалися перша і друга команди своїх груп Другої ліги минулого сезону. Обидві команди вже встигли проявити себе на новому рівні. Нива зіграла внічию з Металістом 1925 а Альянс в принциповому протистоянні переграв ВПК-Агро.

Перший тур показав, що новачки Першої ліги в цьому сезоні ще проявлять себе і проти цих команд легко нікому не буде. Протистояння новачків обіцяло бути цікавим і безкомпромісним. Відзначимо, що Нива проводила свій перший домашній матч в сезоні і з перших хвилин намагалася заволодіти ініціативою, І якщо з контролем м’яча у команди Малика все було нормально, то до моментів особливо не доходило. Лише на 20 хвилині Скакуну вдався удар з району штрафного, але в ближній кут форвард не потрапив, а потім він же пробив над воротами з лінії штрафної.

А ось Альянсу не вистачало агресії, в результаті чого після першої півгодини гри Юрій Ярошенко випустив на поле замість Медведєва вихованця Шахтаря Шевченка. І вже на 33 хвилині Сидоренко від правого краю відправив м’яч у поперечину, а через пару хвилин не вийшов удар у Шарая із забійної позиції.

Ключовий же момент стався в компенсований до першого тайму час. Агапов в штрафному суперника чиркнув шипами голову Ульянова, арбітр зафіксував фол, побачивши кров на обличчі захисника. Але цей епізод в грубій формі між собою «обговорювали» центрбек господарів Хохлов і плеймейкер гостей Піднебенний, за що і отримали по прямій червоній.

Початок другого тайму пройшов без моментів, поки на 60 хвилині Влад Шарай взяв ініціативу на себе і був збитий у штрафному, здалося, Демчуком. Ярошенко розвів м’яч і молодого Єрмолова по кутах. А на 81 хвилині Єрмолов вже врятував свою команду після прямого удару зі штрафного від Влада Шарая.

Минуло п’ять хвилин, і господарі відігралися. Проців навісив зі штрафного, Важинський відбив перед собою і Вовченко вколотив м’яч у ворота. 1: 1. Герой матчу підвів свою команду знятої футболкою – Павлюк показав йому за спортивне порушення жовту, яка стала для гравця другою. Правда, саме господарі повинні були виривати перемогу, але Кисленко, поспішив з ударом.

У підсумку, новачки першої ліги задовольнилися нічиєю..

MAN OF THE MATCH: Владислав Шарай (Альянс)

Хороший футбол сьогодні показали команди, але Влад Шарай довів, що є топовим гравцем. У потрібний момент включився і заробив пенальті, а потім цілком міг забивати і вдруге.

Нива (Тернопіль) – Альянс (Липова Долина) – 1:1
Голи: Вовченко, 88 – Ярошенко, 61, з пенальті.

Нива (СТАРТ): Єрмолов, Вовченко, Ульянов, Демчук, Хохлов, Волохатий, Демченко, Скакун, Проців, Різник. Запасні: Жупанський, Бідний, Дворовенко, Кисленко, Малащук, Мамешев, Хруставка, Гатала. Головний тренер: Василь Малик.

Альянс (СТАРТ): Важинський, Пісний, Пікуль, Медведєв, Рогозинський, Лучик, Піднебенний, Сидоренко, Ярошенко, В.Шарай, Агапов. Запасні: Єфанов, Осадчий, Дугієнко, Шевченко, Меженський, Лебеденко, С.Шарай, Єсип, Шпирбьонок. Головний тренер: Юрій Ярошенко

Вилучення: Хохлов, 45+3, Вовченко, 89 – Піднебенний, 45+3.

17:00. Тернопіль. Міський стадіон

Арбітр: Олександр Павлюк (Київ)