Оболонь-Бровар легко розгромила Металіст 1925

Пивовари провели три голи в ворота харків'ян

Оболонь, fcbrovar.obolon.ua

Перший момент у матчі відбувся після удару Савченко метрів з 12-ти – Дьяков перевів м’яч на кутовий. Через кілька хвилин зустріч була припинена через фаєрів, які полетіли на поле від уболівальників М-1925. Мабуть, натхненні підтримкою своїх ультрас, харків’яни створили неймовірний момент – Давидов бив головою майже напевно в ціль, але Безуглий виніс м’яч з лінії воріт господарів.

Через кілька хвилин Металіст 1925 привів одну з атак до логічного завершення – голом відзначився Аніх Чідера, але зробив гольову дію гравець гостей з положення “поза грою”. У Оболоні варто відзначити момент Рябцева, але свою команду врятував Дьяков.

Після перерви Металіст 1925 почав з моменту Ямполя, але ключовим епізодом тут стало пошкодження Федорівского, який незабаром поступився місцем на полі Литвиненку. А на 53-й хвилині капітан Пивоварів Слободян феєрично закинув м’яч за комір Дьякову з центру поля після передачі, здається, Валєєва і моторошної обрізки Ямполя – 1:0! Однозначно – гол туру!

Харківський клуб після такого шоу у виконанні Слободяна не знітився. Був момент у Банасевича, але вінгер пробив повз ворота. На 65-й хвилині Оболонь провела другий гол – Гутті шикарно і елегантно розібрався з Дьяковим після передачі, здається, Мединського (вже й складно визначати по одній камері прізвища на спинах гравців з центральної камери). А в компенсований час все той же Гутті оформив дубль – асист в цей раз на рахунку Мате, а легіонер киян ефектно пробив головою – 3:0.

Man Of The Match: Гутті (Оболонь-Бровар)

Як же вгадав із заміною Валерій Іващенко! Бразильцеві двічі вдалося опинитися на оперативному просторі і абсолютно не при справах залишався Дьяков з обороною М-1925. Топ-вихід гутти і чергові голи в чемпіонаті Першої ліги.

Оболонь-Бровар – Металіст 1925 – 3: 0 (0: 0)
Голи: Слободян, 53, Гутті, 65, 90 + 2.

Оболонь-Бровар (СТАРТ): Федорівський, Майданевич, Мате, Безуглий, Голіков, Валєєв, Савченко, Гуськов, Слободян, Мединський, Рябцев. Запасні: Литвиненко, Тюрін, Ульянченко, Касимов, Островський, Прокопенко, Коста Теноріо, Потопальський, Коваленко К., Бровченко, Білий, Терехов. В.о. головного тренера: Валерій Іващенко.

Металіст 1925 (СТАРТ): Дьяков, Осман, Шершень, Цвіренко, Ченбай, Кольцов, Стороженко, Ямпіль, Єрмоленко, Аніх Чідера, Давидов. Запасні: Белименко, Коваленко І., Дехтяренко, Банасевич. В.о. головного тренера: В’ячеслав Хруслов.

17:30. Київ. «Оболонь-Арена»
Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)