Оболонь і МФК Миколаїв розійшлися результативною нічиєю

Голи в Києві відбулися в другому таймі

Оболонь. Фото: fc.obolon.ua

Олександр Олійник, Sport Arena

Команда Іллі Близнюка видала феєрію в минулому турі – клуб відсвяткував 100-річчя розгромною перемогою над Гірником-Спорт (6:1), вінгер Сергій Кравченко став “Гравцем туру”, а Близнюк забрав нагороду “Кращого наставника”. У Оболоні старт чемпіонату не задався – три очки в чотирьох іграх і поразка від тернопільської Ниви (1:2) минулого тижня.

Вже на п’ятій хвилині гості втратили досвідченого Парцванію, який через травму залишив поле. Корабели, не дивлячись на втрату захисника, впевнено йшли вперед. Наприклад, Вітенчук пальнув поруч зі штангою, а Яворський після навісу Кулинича не зміг акцентовано влучити по м’ячу і втратив хороший момент для голу. Господарі відповіли не зовсім успішним ударом від Голікова, а вже на 20-й хвилині класним дальнім пострілом відзначився Паламар, який струсонув поперечину.

Корабели явно виглядали краще за своїх опонентів, адже Лободров залишався без роботи впродовж практично всього матчу. Гості відзначилися ще й могутнім ударом Кушніренко зі штрафного – м’яч полетів за межі стадіону. Також непогано пробирався до володінь Федорівського і Попов, проте в останній момент захисник Оболоні вибив м’яч з-під ніг гравця Миколаєва. А в кінцівці тайму каркас воріт знову увійшов в матч – це Яворський пальнув зі штрафного, Федорівський, схоже, не до кінця контролював ситуацію, але кіпера господарів вдруге за тайм врятувала перекладина.

А другий тайм розпочався з несподіваного голу господарів. Лівий фланг оборони гостей виявився розірваний, Бровченко виконав подачу, а Мединський легко скинув на Батальського, який спокійно переправив м’яч у ворота – 1:0. Миколаївці весь другий тайм провисіли в атаках на воротах Федорівського – Попов, Паламар, Яворський і інші раз по раз небезпечно навішували і прострілювали в штрафну киян. Тиск Корабелів позначився на 76-й хвилині – Кушніренко виконав діагональ, Попов ефектно скинув п’ятою, а Яворський з лівої розстріляв “дев’ятку” воріт Федорівського! Гол-красень!

Фінальні хвилини пройшли під обопільними атаками. Спершу класно прострілив Савченко, але м’яч, обійшовши всіх, вилетів за межі поля. У гостей відзначився пристойним ударом Яворський, але зі штрафного не влучив у ворота. Ще кілька атак Миколаєва розбилися об захист Оболоні, зокрема, вищезазначеному Яворському не давали наблизитися до м’яча, а Кушніренка заблокували при кутовому. Підсумок матчу в Києві – бойова нічия з рахунком 1:1.

• Man Of The Match: Вадим Яворський (МФК Миколаїв)

Приголомшливий удар з гри, який увійде в топ-голів сезону і кілька загублених атак. При цьому форвард явно виділявся своїми бійцівськими якостями – зараз Вадим, мабуть, кращий нападник Першої ліги.

Оболонь (Київ) – МФК Миколаїв – 1:1
Голи: Батальський, 48 – Яворський, 76

Оболонь (СТАРТ): Федорівський, Майданевич, Безуглий, Білий, Голіков, Покотилюк, Матяж, Слободян, Бровченко, Мединський, Батальський. Запасні: Литвиненко, Тюрін, Щебетун, Тєрєхов, Савченко, Гутті, Потопальський, Чідомере, Прокопенко, Касімов. Головний тренер: Валерій Іващенко.

МФК Миколаїв (СТАРТ): Лободров, Кулинич, Парцванія, Кушніренко, Ульянов, Охрончук, Вітенчук, Попов, Одарюк, Паламар, Яворський. Запасні: Агаларов, Мельничук, Березянський, Росляков, Сула, Прядун, Порох, Ляшевський, Швець, Войцеховський. Головний тренер: Ілля Близнюк.

17:00. Київ. Оболонь-Арена
Арбітр: Віктор Запрутняк (Ужгород)