Оболонь мінімально переграє Волинь

Підопічні Шахова не виграють вже п'ять матчів поспіль в чемпіонаті

Оболонь, fc.obolon.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Тільки один заліковий пункт розділяв суперників у турнірній таблиці і це додавало інтриги до поєдинку. Оболонь не грала внічию з Волинню в Першій лізі вже три матчі поспіль: перемога і дві поразки. Волинь не перемагає в чемпіонаті вже чотири гри поспіль: три нічиї і поразка.

На початку зустрічі господарі володіли ініціативою, але без загострень. Загалом, старт матчу пройшов в повільному темпі, воротарі залишалися без роботи. На 26-й хвилині підопічні Іващенка все ж відкрили рахунок. Майданевич кинув з ауту, Мединський прострілив, Мурза поборовся, а забив Черній – 1:0. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги господарів. У Волині не було моментів.

Початок другого тайму не вплинув на характер гри. У гостей взагалі нічого не виходило в атаці, а господарі грамотно грали за рахунком. На 65-й хвилині удар Лобова парирував Неділько. Дуже невиразна гра у виконанні команди Шахова. На останніх хвилинах Волинь пішла в атаку, але створити нічого так і не змогла.

У підсумку матч завершився перемогою Оболоні.

Man of the match: Костянтин Черній (Оболонь)

Досвідчений нападник своїм ударом в кут приніс перемогу киянам в домашньому матчі.

Оболонь (Київ) – Волинь (Луцьк) – 1:0

Гол: Черній, 26

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Майданевич, Бородай, Лук’янчук, Осман, Лобов, Матяж, Мединський, Савченко, Мурза, Черній. Запасні: Федорівський, Слуцький, Батальський, Безуглий, Покотилюк, Мате, Щебетун, Скидан, Суханов, Касімов, Прокопенко, Глошардін. Головний тренер: Валерій Іващенко

Волинь (стартовий склад): Неділько, Чернов, Войтіховський, Сасовський, Мартинюк, Рябов, Чепелюк, Сад, Янчук, Климець, Кобзар. Запасні: Коркодим, Мороз, Кучеренко, Цюпа, Богомаз, С. Кристін , Кузнєчіков, Хагназарі, Теслюк. Головний тренер: Альберт Шахов

06.09.2021. 18:30. Київ, «Оболонь-Арена»

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)