Оболонь на своєму полі розгромила Авангард

Хет-триком відзначився Батальський

Александр Батальский, фото - fc.obolon.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Оболонь в минулому турі програла, ледь не зумівши зачепитися за очко в матчі з Волинню. Тому приїзд в гості Авангарду, що є одним з аутсайдерів нинішньої Першої ліги, тренерський штаб Павла Яковенка розглядав, як можливістю поповнити скарбничку трьома очками. Хоч і без ряду провідних футболістів.

З перших хвилин господарі кинулися в атаку, але свого добилися перед самою перервою. Стрімко прогресуючий Касимов заробив штрафний біля бокової лінії, Матяж навісив і Батальський виграв другий поверх. 1:0.

Початок другого тайму вийшло яскравим для Оболоні. Матяж прорвався по правому флангу, прострілив на п’ятачок і Батальський в дотик відправив м’яч ворота. Солдатенко кінчиками пальців м’яча таки торкнувся, але цього було недостатньо 2:0. А ще через кілька хвилин Батальський записав на свій рахунок хет-трик. На короткий час розіграли штрафний господарі, Голіков навісив з району штрафного на дальню штангу і Батальський ударом головою ефектно перекинув Солдатенко. 3:0.

Ще один м’яч «пивовари» забили під завісу гри. Покотилюк покотив під удар Матяж, який пробив з району півкола штрафного – м’яч від рук Солдатенко влетів в кут, настільки сильним був удар. 4:0. Крапку в матчі поставив свіжий Щебетун, який розстріляв Солдатенка з району штрафного. 5:0 – і Оболонь обходить Ниву в таблиці.

Man of the Match: Олександр Батальський (Оболонь)

В останній раз хет-трик у «пивоварів» був зафіксований в 2015, коли Продан забив в ворота ПФК Суми. Сьогодні ж «прорвало» головного форварда Оболоні. Два влучні удари головою і один в один дотик вивели Батальського в число лідерів гонки бомбардирів. Відзначаємо і Матяжа з двома ассистами і одним голом.

Оболонь (Київ) – Авангард (Краматорськ) – 5:0

Голи: Батальський, 40, 51, 57, Матяж, 80, Щебетун, 90+1.

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Голіков, Терехов, Мате, Прокопенко, Покотилюк, Лукьянчук, Матяж, Майданевич, Касимов, Батальський. Запасні: Федорівський, Фастов, Білий, Загальский, Глошардин, Рафальский, Щебетун. Головний тренер: Павло Яковенко.

Авангард (стартовий склад): Солдатенко, Таранда, Сидоренко, Лобов, Шинкаренко, Пуді, Сорокін, Шевчук, Дорошенко, Булгаков, Гунічев. Запасні: Якубенко, Куканов, Нечосов, Бондаренко, Чебаненко, Дучев, Ховбоша. Головний тренер: Олексій Городов.

15 листопада 2020 рік. 13 тур. Київ. «Оболонь Арена».

Арбітр: Євген Петренко (Одеса)