Оболонь на виїзді впевнено обіграла ВПК-Агро

Гості обидва голи забили після перерви

Фото - facebook.com/obolonfc

Єгор Данилов, Sport Arena

У матчі восьмого туру Першої ліги ВПК-Агро приймав Оболонь. Команда Олександра Грицая не найкращим чином почала цей розіграш чемпіонату і після семи турів займала місце в нижній частині турнірної таблиці, набравши шість очок. Підопічні Валерія Іващенка стартували трохи краще: 11 пунктів після шести зіграних матчів і хороші перспективи підібратися до лідерів Першої ліги.

Раніше команди всього лише двічі зіграли між собою в Першій лізі і перед новою зустріччю статистика говорила на користь колективу з Вишневого – одна перемога і один нічийний результат, тому гості напевно планували взяти реванш у свого суперника за невдачі в минулому розіграші чемпіонату. До того ж, футболісти Оболоні точно підійшли до матчу чергового туру в прекрасному настрої, адже не програвали на протязі трьох поєдинків поспіль у всіх турнірах.

Перший небезпечний момент у матчі виник вже на 10-й хвилині, коли Литвиненко здорово зреагував на дальній удар у виконанні Косівського. В цілому, на старті зустрічі обидві команди діяли досить активно, але більш конструктивно грали господарі поля, які намагалися доводити свої атаки до ударів в бік воріт. Той же Косовський знову небезпечно пробивав здалеку, але зовсім трохи не влучив у дальній кут. У Оболоні згадується забійний момент у Чернія, але нападник гостей з хорошої позиції не влучив у ворота.

До середини першого тайму гра ще більше вирівнялася, а ініціатива в матчі переходила від одного суперника до іншого. У гостей непогано пробивав головою Черній – з його ударом легко впорався Бабічин. В цілому до перерви гра носила спокійний і обережний характер, обидві команди більше думали про захист власних володінь, ніж про атакувальні дії. Хороший момент був у Колесника, але форвард ВПК-Агро не зміг скористатися помилкою Литвиненка і пробив трохи мимо.

Друга половина матчу почалася з забитого гола: Черній з третьої спроби таки зумів забити свій гол, скориставшись серією помилок захисників ВПК-Агро в штрафному майданчику – 0:1. А ще через кілька хвилин Оболонь відзначилася знову! Мурза відмінно пройшов по лівому флангу і виконав класну подачу на дальній кут, а Мединський фантастичним ударом зльоту потрапив не тільки по м’ячу, а й в ворота – 0:2. Відмінний гол, який точно буде претендувати на звання кращого в турі.

ВПК-Агро не відразу прийшов до тями, але все ж побіг вперед відіграватися. Вийшовший на поле у ​​другому таймі Пашаєв зробив класний простріл на Коберідзе, але хавбек з хорошої позиції пробив над поперечиною. У Оболоні рахунок до розгромного міг доводити вийшовший з лавки Щебетун, але після його удару м’яч влучив у штангу.

Як не намагалися господарі поля на останніх хвилинах забити хоча б гол престижу, всі їхні спроби створити загрозу біля чужих воріт не увінчалися успіхом. Оболонь взяла три очки і перемістилася на четверте місце в турнірній таблиці Першої ліги, а ВПК-Агро програв третій матч поспіль в чемпіонаті і знаходиться в зоні вильоту.

Man of the Match: Костянтин Черній (Оболонь)

Нападаючий Оболоні забив перший гол в матчі, чим суттєво допоміг своїй команді забрати всі три очки. Крім того, Черній мав ще кілька хороших моментів для взяття воріт і провів дуже активний поєдинок.

ВПК-Агро (Вишневе) – Оболонь (Київ) – 0:2 (0:0)

Голи: Черній, 55, Мединський, 59

ВПК-Агро (стартовий склад): Бабічин, Вісенте, Зозуля, Хубутія, Слива, Косовський, Де Жезус, Будняк, Дудик, Льопа, Колесник

Запасні: Махновський, Коберідзе, Дмитро Шевченко, Євген Шевченко, Литвиненко, Пашаєв, Наполов

Головний тренер: Олександр Грицай

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Осман, Мате, Лукьянчук, Майданевич, Лобов, Покотилюк, Мединський, Суханов, Мурза, Черній

Запасні: Слуцький, Батальський, Безуглий, Савченко, Матяж, Щебетун, Прокопенко, Олійник

Головний тренер: Валерій Іващенко

15:30. Дніпро. Стадіон «Метеор»

Арбітр: Вадим Запрутняк (Вінниця)