Оболонь у Києві перемогла Альянс, здобувши вже третю перемогу під керівництвом Яковенка

Пивовари забили по голу в кожному з таймів

Оболонь. Фото: fc.obolon.ua

Влад Власенко, Sport Arena

Одинадцятий тур Першої ліги завершувався в Києві на Оболонь-Арені. Столична Оболонь приймала своїх сусідів по турнірній таблиці – Альянс з Липової долини. Обидві команди перед грою мали в своєму активі по десять набраних очок, тільки от підопічні Юрія Ярошенка провели на один матч менше – сім проти восьми у киян. Відзначимо, що вчора Оболонь порадувала своїх уболівальників новиною про те, що всі футболісти першої та другої команд Пивоварів оговталися від коронавірусу.

Команди підходили до зустрічі в протилежному настрої: Оболонь в попередньому турі з рахунком 1:0 несподівано перемогла харківський Металіст 1925, здобувши вже другу перемогу під керівництвом Павла Яковенка. Альянс, у свою чергу, мінімально поступився Гірнику-Спорт.

Активніше матч почали Пивовари, завдавши відразу два небезпечних удари в перші десять хвилин. Обидва рази пробивав Олексій Савченко, але ні ногою, ні головою йому не вдалося потрапити в площину воріт Ярослава Важинського. Трохи пізніше все ж довелося кіперу Альянсу вступити в гру – витягнув воротар м’яч точно в кут від Батальського. Між тим, атаки Оболоні не припинялися – по удару також завдали Юрій Мате та Іван Матяж – в руки воротареві і повз ворота відповідно.

До середини першої половини прокинувся і Альянс. Спершу команда з Сумської області сподівалася на стандартні положення, в основному загострюючи з кутових, але потім у гостей почали з’являтися і моменти з гри. В одному з епізодів ворота Оболоні залишилися сухими лише завдяки Олександру Голікову, який вибив м’яч з лінії власних воріт. Втім, все ж таки своєрідний “гол у роздягальню” забили саме Пивовари – Олексій Савченко виконав подачу з кутового, а Іван Матяж ударом головою відправив м’яч у сітку. 1:0 до перерви на користь Оболоні.

Після перерви команді Павла Яковенка дуже швидко вдалося забити другий м’яч. З лівого флангу зробив подачу Олексій Майданевич, а замкнув точний пас у штрафному майданчику Альянсу Ігор Мединський. 2:0. Гості відповіли своїм небезпечним моментом – кіпер Пивоварів Литвиненко лише на лінії воріт зафіксував м’яч після пострілу з небезпечної позиції Сергія Загинайлова. Пізніше Владислав Шарай з лівої ноги стріляв у ближній кут, але не влучив.

Друга половина проходила на зустрічних курсах – команди відповідали своєю атакою на випад суперника, що робило зустріч цікавою і непередбачуваною, незважаючи на відрив у два голи у господарів. Міг робити дубль Мединський, але не влучив у дальній кут воріт Важинського. Альянс також атакував великими зусиллями, зокрема непогано виглядав попереду все той же Владислав Шарай, але забити хоча б один м’яч команді з Сумщини сьогодні не вдалося.

Кияни здобули вже третю перемогу після приходу в клуб Павла Яковенка, тепер можна впевнено говорити про те, що тренер позитивно вплинув на гравців Оболоні. Пивовари піднялися на дев’яте місце турнірної таблиці Першої ліги, а Альянс займає дванадцяту сходинку, що дуже низько для команди, враховуючи симпатичний футбол у їх виконанні сьогодні.

Man of the match - Ігор Мединський (Оболонь)

Швидкий гол Мединського на старті другого тайму істотно зняв напругу для Оболоні в цьому матчі. Альянс грав добре і міг би зачепитися за очки, якби не це результативна дія Ігоря.

• Перша ліга. 11-й тур

Оболонь (Київ) – Альянс (Липова Долина) 2:0 (1:0)
Голи: Матяж, 41, Мединський, 47

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Прокопенко, Безуглий, Мате, Голіков, Покотилюк, Матяж, Савченко, Майданевич, Мединський, Батальський. Запасні: Федорівський, Фастов, Терехов, Білий, Касимов, Чідомере, Загальський, Глошардін, Лук’янчук. Головний тренер: Павло Яковенко.

Альянс (стартовий склад): Важинський, Пікуль, Неплях, Пісний, Рогозинський, Лучик, Ярошенко, Піднебенной, Владислав Шарай, Агапов, Загинайлов. Запасні: Литвиненко, Медведєв, Осадчий, Меженський, Лебеденко, Станіслав Шарай, Сидоренко, Шпіренок, Зубков. Головний тренер: Юрій Ярошенко.

5 листопада. 18:00. Київ. “Оболонь-Арена»
Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк)