Оболонь вдома розгромила Прикарпаття

Ключові події в матчі відбулися в другому таймі.

Оболонь. Фото: fc.obolon.ua

Олександр Олійник, Sport Arena

Для обох команд очний матч у другому турі став дебютом в новому сезоні Першої ліги – кияни та івано-франківці на минулому тижні не грали через коронавірус. Старт зустрічі почався з потужного пострілу Сондея зі штрафного – з-під поперечини м’яч потягнув Федорівський. Господарі відповіли навісом Загальського та ударом Білого головою – стандарти відігравали велику роль в сьогоднішньому матчі.

Наступний момент відбувся на 15-й хвилині – удар Савченка з-за штрафної прийняв на себе захисник. До слова, це не один такий момент за перший тайм – раз по раз захисники Прикарпаття лягали під удари “пивоварів”. А на 21-й хвилині оболонці таки заштовхали м’яч у ворота, однак лайнсмен угледів “поза грою”, здається, у Матяжа. Ряд кутових біля воріт гостей постійно таїв у собі небезпеку, а ось Прикарпаття за перші 45 хвилин основного часу, крім вищезгаданого моменту Сондея, нічого не створило.

Другий тайм вийшов куди цікавішим – не дивно, що в матчі почали з’являтися і голи. Несподівано, але в межах правил – саме так можна описати події на 49-й хвилині. Бровченко опинився в небезпечній зоні офсайду, однак саме він замкнув ситуацію після прострілу з флангу і зрізання захисника в Піцана. Прикарпаття відігралося досить швидко – через три хвилини Сикач навісив, а Цюцюра влучно пробив головою. Але гра вже розкрилася і голи летіли дуже швидко – Бровченко запустив Голікова, а Мединський щільним ударом вразив ціль з лінії штрафної.

Час, що залишився команди присвятили взаємним атакам – все-таки, поступатися в першому матчі сезону нікому не хотілося. Були моменти у Щебетуна, та й підопічні Руслана Мостового, який дебютував в ПФЛ, хотіли скрасити кінцівку матчу. Однак фінальну крапку поставили господарі – Гутті заробив штрафний, Бровченко подав, Безуглий скинув, а Білий увігнав – 3:1! А на гол туру претендує феєрія від Майданевича – знову засяяв Гутті, який асистував Олексію, проте саме 4-ий номер господарів елегантним фінтом розправився з двома (!) захисниками Прикарпаття і пальнув у нижній кут. Штанга в цьому випадку допомогла господарям – 4:1.

• Man Of The Match: Юрій Бровченко (Оболонь)

Поклав початок розгромній перемозі киян, опинившись в потрібному місці. Досвід Бровченка позначився і під час забитого м’яча Мединського, і при шикарному стандарті, який завершився точним ударом Білого.

Оболонь (Київ) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 4:1
Голи: Бровченко, 49, Мединський, 55, Білий, 76, Майданевич, 87 – Цюцюра, 52.

Оболонь (СТАРТ): Федорівський, Осман, Білий, Безуглий, Голіков, Матяж, Савченко, Загальський, Бровченко, Мединський, Батальський. Запасні: Литвиненко, Тюрін, Щебетун, Улянченко, Касимов, Гутті, Прокопенко, Майданевич, Мате, Слободян, Покотилюк, Терехов. Головний тренер: Валерій Іващенко.

Прикарпаття (СТАРТ): Піцан, Борисевич, Воробчак, Дербах, Сондей, Барчук, Борчук, Мелінишин, Вацеба, Януш, Цюцюра. Запасні: Сердюк, Шпирка, Кохман, Кузьмін, Семотюк, Сикач, Француз. Головний тренер: Руслан Мостовий.

Київ, 18:00. Оболонь-Арена.
Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці).