Оболонь здобула розгромну перемогу на Кременем завдяки красивим голам

Команда Яковенка вклинюється в боротьбу за медалі

Оболонь здобула розгромну перемогу на Кременем завдяки красивим голам - Перша ліга України

Фото - fc.obolon.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

У весняній частині сезону підопічні Яковенка пройшли три матчі без поразок, набравши, правда, не максимум. Але і п’ять залікових балів – непоганий результат для амбітної Оболоні.

Минулий тур Оболонь завершила нічиєю в Одесі в день 85-річчя ФК Чорноморець. А ось Кремень три останні матчі не вигравав, тому гості приїхали перервати цю невтішну серію. До того ж, в першому колі Кремень переграв Оболонь, але тоді біля керма команди не стояв Павло Яковенко.

Забігаючи наперед, відзначимо, що особливих проблем гості не створили Оболоні. А перший гол в ворота Олійника і зовсім вийшов просто фантастичним. На 28 хвилині центрбек Мате отримав м’яч біля центрального кола, просунувся на кілька кроків вперед і несподівано для всіх пальнув метрів з 40. М’яч залетів точно в дев’ятку, а Олійник до м’яча банально не дотягнувся. У таких випадках кажуть, що м’яч повністю на совісті голкіпера – 1:0.

Перед перервою господарі зміцнили свої позиції. Зимовий новачок Оболоні Артур Мурза забив не менше ефектний м’яч. Промчав він по лівому флангу, обігрався з партнером, змістився з флангу ближче до центру, обігравши по дорозі двох суперників, і закрутив у дальній кут. 2:0.

Довершили свою справу пивовари під кінець поєдинку свіжими силами. Тільки що з’явившийся на полі Мединський прорвався по правому флангу, віддав діагональну передачу низом в район півкола штрафного суперника, звідки свіжий Слободян в дотик щокою пробив чітко в дев’ятку. 3:0.

Здобувши комфортну перемогу, Оболонь яскраво використовує осічки конкурентів і впритул наблизилася до першої п’ятірки команд.

Man of the Match: Артур Мурза (Оболонь)

Відмінно влився в команду 20-річний півзахисник. Активно грав на своєму фланзі, забив найважливіший м’яч, постійно нагнітав, сам забив і партнерам допомагав нагнітати попереду.

Оболонь (Київ) – Кремень (Кременчук) – 3:0

Голи: Мате, 28, Мурза, 45+1, Слободян, 70.

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Глошардин, Безуглий, Мате, Прокопенко, Лобов, Матяж, Мурза, Савченко, Майданевич, Щебетун. Запасні: Тюрин, Фастов, Мединський, Скидан, Голіков, Галоян, Слободян, Рафальський, Бровченко. Головний тренер: Павло Яковенко

Кремень (стартовий склад): Олійник, Белоусов, Сантос, Курелех, Мягков, Семенов, Демченко, Бичков, Івахно, Хоцяновський, Гоменко. Запасні: Данкович, Пуді, Мурашов, Мілесін, Молько, Білоусов, Гатала. Головний тренер: Олексій Годін

31 марта. 18:00. Київ, «Оболонь-Арена»

Арбітр: Віталий Маляр (Хмельницький)