Верес – Металіст 1925 – 0:0 (звіт із відео)

Гірник-Спорт – Волинь – 0:3 (звіт із відео)

Кремінь – МФК Миколаїв – 1:1 (звіт із відео)

Прикарпаття – Кристал – 1:1 (звіт із відео)

Чорноморець – Агробізнес – 0:1 (звіт із відео)

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Тренер туру – Василь Сачко (Волинь)

У міжсезоння Волинь Андрія Тлумака припинила свою каденцію, і розпочала свою роботу Волинь Василя Сачка. Без Кожанова, Волошиновича та Михалика – зате з Протасовим, Ляшенком і Приндетою. Можна сперечатися, яка з команд номінально сильніша, чи стала сильнішою ліга загалом і рівень опозиції в ній зокрема, але ясно одне – від цієї Волині також чекають найвищого результату. І після сенсаційної поразки в минулому турі від Авангарду (0:1 вдома) не було в лучан іншого виходу, ніж грати тільки на перемогу в гостях у другої команди чемпіонату. Гірник-Спорт, який максимально високо піднявся якраз напередодні візиту «хрестоносців», отримав три голи без відповіді, а волиняни повністю контролювали гру.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Найкращий молодий гравець туру – Роман Дідик (Агробізнес)

Ми звикли не дивуватися красивим історіями про футболістів, які просто з’являються в складі та якісно виконують свою роботу. Нам подавай красиві історії з драматичними поворотами, травмами-загулами, сенсаційними виходами на заміни. А от Дідик, якому не виповнилося ще й 18 років, просто взяв і заграв у досить зіграній і досвідченій команді. Виконуючи такого собі «Марселя Десаї», Роман надійно прописався в стартовому складі – встиг проявити в собі задатки опорника, а тепер ефективно діє в трійці центральних захисників. Довіра до тинейджера підтверджує його надійність і перспективність: у грі проти лідера, мінімально виграній Агробізнесом, Дідик надійно й просто відіграв проти Чорноморця.

Статистика SportArena.com: 10 матчів у чемпіонаті, 643 хвилини, без голів і асистів.

Джокер туру – Євген Мурашов (Кремінь)

Рятівний гол у компенсований час – це саме те, чого вимагають від джокера. А тим більше, якщо випускають його в особливо складній ігровій ситуації, вимушеною заміною ще в першому таймі. Для Мурашова це непростий сезон: травма в першому ж турі, відновлення, завоювання свого місця на полі від самого початку при новому тренерському штабі. Своїм голом з підключення на кутовий на 90+3 хвилині Євген не лише врятував Кремінь від домашньої поразки в матчі з миколаївцями, а й дав собі позитивний імпульс для подальших натхненних виступів.

Статистика SportArena.com: 7 матчів у чемпіонаті, 241 хвилина, 1 гол, 1 асист.

Гол туру – Ярослав Галенко (Полісся Авангард)

Полісся цього сезону спеціалізується на яскравих голах – ще один із цієї когорти ледве не стався і в Житомирі, але прямий кутовий від Гавриленка на дальній дев’ятці все ж підправив спритний Галенков. Тому найкращим голом туру залишився прицільний удар Галенка Цитуємо звіт: «Недовго рахунок протримався таким, адже вже через три хвилини Полісся забило другий м’яч. Вадим Жук скинув м’яч до вільного Ярослава Галенка, а той приголомшливо пробив з-за меж штрафного точно в ближній кут».

Гол можна подивитися на відео з 1:48.

Герой туру – Джемаль Алі Кизилатеш (Волинь)

Читайте на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який відзначився двома голами, що поклали початок надважливій розгромній перемозі лучан над другою командою чемпіонату – Гірником-Спорт.

Фото туру
Фото – chernomorets.odessa.ua
Цифри туру

3 матчі поспіль Волинь виграє на виїзді, не пропускаючи м’ячів; тільки Волинь і Чорноморець безпрограшні в гостях

6 турів не знає поразок Верес (+4=2–0; 10:4); рівняни разом із Агробізнесом, Нивою та Поліссям залишаються останніми, хто не програвав дома в поточному чемпіонаті

3 матчі підряд не може виграти та навіть забити Металіст 1925; в гостях харків’яни також не можуть виграти 3 виїзди поспіль

3 голи в останніх двох турах забив півзахисник Агробізнеса Руслан Черненко

5 пенальті з 5 спроб реалізував цей футболіст, Черненко – найефективніший пенальтист поточного чемпіонату

4 очка «гол+пас» набрав у трьох останніх іграх півзахисник Кременя Станіслав Сорокін (2 голи та 2 асисти)

237 хвилин не пропускає воротар Агробізнеса Олег Мозіль; наразі це найбільш тривала «суха» серія чемпіонату

3 роки поспіль Волинь не програє «гірникам» (+5=1–0; 17:5), остання їхня перемога над лучанами датована 2017 роком

4:0Агробізнес виграв усі три офіційних матчі в історії протистоянь із одеситами