Гірник-Спорт – Оболонь – 2:3 (звіт із відео)

Кристал – ВПК-Агро – 1:2 (звіт із відео)

Полісся – МФК Миколаїв – 1:3 (звіт із відео)

Альянс – Чорноморець – 0:0 (звіт із відео)

Металіст 1925 – Кремінь – 0:1 (звіт із відео)

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Тренер туру – Ілля Близнюк (МФК Миколаїв)

Ще минулого сезону Шищенко очолював МФК Миколаїв, а тепер розділяв з ним і Металістом 1925 позиції на підніжжі першої п’ятірки, з реальними шансами туди увірватися. І хоча гості прибули в столицю без провідного форварда Яворського, а вже в першому таймі провели вимушену заміну в опорній зоні, їм вдалося приголомшити номінальних господарів двома голами ще до перерви. А потім підопічні Близнюка не втратили контроль над грою, хоча пропустили м’яч у свої ворота й змушені були повертати собі не мінімальну перевагу. Ця перемога «на гойдалках» мала напрочуд важливе значення.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Найкращий молодий гравець туру – Станіслав Сорокін (Кремінь)

Позичений у ковалівського Колоса 20-річний атакувальний півзахисник видає дуже переконливий сезон. Він уже зараз лідирує за показником «гол+пас» у Кремені, в своєму молодому віці вигравши право виконувати стандарти – навіть особливо відповідальні. Проти такого показового суперника, як Металіст 1925, Сорокін також відіграв досить переконливо. Він не лише забив переможний м’яч, не давши збій при виконанні пенальті, а й видав розрізну передачу на Норенкова, який заробив цей 11-метровий, а до того видав низку гострих пасів і сам пробивав по воротах харків’ян.

Статистика SportArena.com: 14 матчів у чемпіонаті, 1091 хвилина, 6 голів, 2 асисти.

Джокер туру – Олексій Щебетун (Оболонь)

Аж до останніх турів ми могли заносити Щебетуна в розділ «головні розчарування», але дивіться, як «ожив» форвард, якому колись видавали такі великі аванси в Динамо! Три м’ячі в останніх двох матчах забив Олексій. І якщо участь у розгромі Авангарду просто додала наснаги новому форварду оболонців, то в Горішніх Плавнях саме він став героєм матчу. За дві хвилини (86-87) Щебетун оформив дубль, і ці голи принесли гостям зі столиці важливі три очки.

Статистика SportArena.com: 9 матчів у чемпіонаті, 324 хвилини, 3 голи, поки без асистів.

Гол туру – Олексій Лобов (Авангард Верес)

Воротарі в цьому турі наробили чимало героїчних сейвів, але й пропустили в свої ворота м’ячі імені обпечених перчаток – як після ударів Романюка з Агробізнесу чи Вітенчука з Миколаєва. Було й дуже витончене виконання від Семеніва з Гірника-Спорт. Але коли є така лють і природня енергія, все інше тьмяніє. Цитуємо звіт: «Свіжий Дучев взяв гру на себе в центрі поля, досвідчений Кучеров вдарив опонента ззаду по ногах. Лобов прямим ударом зі штрафного метрів із 30 відправив м’яч від поперечини в ворота».

Гол можна подивитися на відео:

Герой 14-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua

Герой туру – Михайло Шестаков (Верес)

Читайте на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який своїм стрілецьким дублем позбавив сподіваних очок Авангард. Ця перемога допомогла рівнянам ввійти в трійку найкращих!

Фото туру
Підківка потягнув пенальті від Загинайлова в компенсований час – лідер у скороченому складі вистояв на Сумщині. Фото facebook.com/fc.alliance.ld