Верес – Гірник-Спорт – 3:0 (звіт із відео)

МФК Миколаїв – Агробізнес – 0:2 (звіт із відео)

ВПК-Агро – Металіст 1925 – 0:1 (звіт із відео)

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Тренер туру – Олександр Чижевський (Агробізнес)

Минулого сезону Агробізнес до самої кінцівки боровся за медалі, проте влітку багатьох гравців, які «вистрелили» в Волочиську, запросили в клуби Favbet Ліги. Здавалося, куди далі без Кухарука, Гагуна та Бойчука? Оголені фланги, ослаблений центр, зруйновані креативні зв’язки. Але за короткий період – і не стільки завдяки новачкам, як за рахунок внутрішніх резервів, волочиський «Фенікс» постав у новій якості. Шість перемог підряд – в тому числі обіграні й кілька безпосередніх конкурентів, і ось вони вже й на першому місці, хай і при пропущеному матчі лідера за втраченими – Чорноморця.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Найкращий молодий гравець туру – Владислав Дмитренко (Металіст 1925)

Новий сезон дуже непросто складався для одного з найбільших талантів харківського клубу. Після яскравого літнього догравання він далеко не відразу з’явився в заявці, лікувався після пошкодження, а потім набирав форму по ходу сезону. Проте останні тури показали, що 20-річний Дмитренко потихеньку виходить на гарні кондиції, а на легендарному стадіоні «Метеор» у місті Дніпрі саме Владислав забив переможний м’яч у ворота ВПК-Агро аж на 84-й хвилині.

Статистика SportArena.com: 8 матчів у чемпіонаті, 413 хвилин, 1 гол, поки без асистів.

Джокер туру – Сергій Загинайлов (Альянс)

У більшості матчів фундамент перемог закладався ще до перерви, а одним із поєдинків, які затягнули з визначенням переможця, був матч у Кременчуку. Саме в ендшпілі гості з сусідньої Сумської області забили двічі й здобули важливі для себе три очки. В першій результативній комбінації форвард Загинайлов, який вийшов на заміну, взяв участь на початковій стадії, а другу сам завершив влучним ударом. Його внесок можна сміливо називати вирішальним.

Статистика SportArena.com: 10 матчів у чемпіонаті, 582 хвилини, 4 голи, поки без асистів.

Гол туру – Геннадій Пасич (Верес → Гірник-Спорт)

А у нас – шедевріньо! Були в цьому турі досить примітні голи, яскраві й незабутні моменти, але цей гол ми впевнено заносимо в шорт-листи найбільш яскравих у всьому сезоні. Цитуємо звіт: «Верес, граючи за рахунком, зумів його закріпити. Гегедош закрутив передачу з глибини поля на лівий фланг, а Геннадій Пасич відразу ж у дотик з лівої ноги влучив у дальній кут в притирочку зі штангою – 2:0. Дуже красивий гол, і можна довго сперечатися, чи бив Гена на виконання або ж шукав когось подачею (а кого шукати було? Шестаков лишався на відстані – так що версія з прямим ударом здається більш імовірною)».

Гол можна подивитися на відео з 1:32

Герой 15-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua
Герой туру – Олексій Майданевич (Оболонь)

Читайте на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який записав на свій рахунок гол і гольову передачу в виграному матчі проти житомирського Полісся.

Фото туру
Холодний душ – полив, який раптово спрацював через збій енергії – перервав на десять хвилин матч МФК Миколаїв – Агробізнес. Фото: Анатолій Білоножко, niknews.mk.ua