Полісся – Агробізнес – 1:3 (звіт із відео)

МФК Миколаїв – Кристал – 6:0 (звіт із відео)

Нива – Металіст 1925 – 1:2 (звіт із відео)

Прикарпаття – Гірник-Спорт – 1:2 (звіт із відео)

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Тренер туру – Юрій Вірт (Верес)

Оболонь під керівництвом Яковенка досягла значного турнірного прогресу, а сам новий головний тренер за ефективністю дій і відсотком набраних очок увійшов у трійку найкращих у лізі. Тож, попри відсутність в обох командах кількох важливих гравців, матч третьої команди проти третьої був центральним у турі, а результат «лобової» гри на Рівненщині безпосередньо впливав на всю групу лідерів. Гра складалася напрочуд важко – достатньо сказати, що це був лише другий домашній матч в цьому сезоні, коли Верес не зміг забити до перерви. Але краща якість виконання, стандартні положення та бойова форма лідерів допомогли рівнянам виграти й піднятися на друге місце. Третя перемога поспіль та без поразок на своєму полі в Млинові – більше року. Таким запам’ятається Верес зразка 2020 року.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Найкращий молодий гравець туру – Артем Холод (Металіст 1925)

І знову відзначаємо в цій номінації представника харківського клубу – цього разу вибухового вінгера Холода, який в Івано-Франківську провів свій найкращий матч у всьому сезоні. Артем відкрив рахунок після чудової передачі Дерека, а в другому таймі віддячив бразильцеві не менш зручним асистом. 20-річний новачок Металіста 1925 під кінець календарного 2020 року показав той рівень гри, який від нього чекали, й здобув вагомі аргументи для того, щоб продовжити свій розвиток у все більшій кількості ігрового часу.

Статистика SportArena.com: 14 матчів у чемпіонаті, 405 хвилин, 1 гол, 1 асист.

Джокер туру – Владислав Войцеховський (МФК Миколаїв)

Рівень опозиції в кінці матчу та деморалізація суперників – то одна справа. Але все ж обійти унікальне досягнення Войцеховського ми не можемо. Гравець, який багато часу пропустив через травму й тільки-но починав виходити на поле на заміни, забив три м’ячі з 86 по 90 хвилину, побивши історичний рекорд Першої ліги за всі часи за швидкістю хет-трика. Так, на той момент гру було зроблено, але довести дербі до такого розгрому – велика справа, яку будуть пригадувати ще багато років. Окремо радимо зацінити персональну статистику Владислава…

Статистика SportArena.com: 3 матчі у чемпіонаті, 20 хвилин, 3 голи, поки без асистів.

Гол туру – Віталій Тимофієнко (ВересОболонь)

Всі найкращі голи туру – зі стандартів, але при цьому суттєво підкориговані рикошетами. Тож обираємо найменш «зіпсовані» задуми виконання, а до таких належить красиво запущений удар вінгера рівнян. Цитуємо звіт: «Верес частіше відповідав стандартами: ближче до 60-ї хвилини рівняни подали 3-4 кутових поспіль, але жоден з них не увінчався успіхом, а вже на 61-й хвилині стандарт виявився результативним у господарів. Віталій Тимофієнко зробив подачу зі штрафного на дальню стійку воріт Оболоні, де в метушні м’яч влетів у сітку воріт Литвиненка від голови Майданевича. 1:0 для Вереса (UPD. В офіційному протоколі арбітр записав гол на Тимофієнка)».

Гол можна подивитися на відео з 1:27

Герой 16-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua
Герой туру – Богдан Оринчак (Волинь)

Читайте на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який заробив стандарти під обидва голи своєї команди на «Кремінь-Арені» імені Олега Бабаєва, а також реалізував пенальті, вирішивши долю зустрічі.

Фото туру

А це вже зима! Сніг вніс свої корективи в проведення матчу Нива (Тернопіль) – Металіст 1925 (Харків) на стадіоні «Скіф» у Львові та Верес (Рівне) – Оболонь (Київ) на стадіоні «Колос» у Млинові. Фото: Еліса Вєтрова, t.me/fcmetalist1925 // t.me/veresclub