Верес — Чорноморець — 4:0 (звіт із відео)

Гірник-Спорт — ВПК-Агро — 1:2 (звіт із відео)

Волинь — МФК Миколаїв — 0:0 (звіт із відео)

Прикарпаття — Полісся — 1:1 (звіт із відео)

Металіст 1925 — Кристал — 1:0 (звіт із відео)

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Тренер туру — Юрій Вірт (Верес)

На старті сезону були очевидні проблеми рівнян – травми Петька, Мірошника, Полюляха дещо зіпсували Вересу чвертьфінал Кубка України й показали вразливість команди. Але в центральному матчі з Чорноморцем зі всією якістю та глибиною його складу  ми не говорили про втрати номінальних господарів, хоча вони й були. Верес із перших хвилин показав націленість на чужі ворота, а відкриття в атаці – повернений із аматорського футболу Гайдучик – зіграло свою роль «домашньої заготовки». Блискуча перемога 4:0 в більшості продовжила успішну серію «червоно-чорних» у чемпіонаті й дозволила їм нарешті очолити турнірну таблицю. Тепер перед Віртом стоятиме лише одна, важка, хоч і приємна, проблема – як після такої епічної перемоги швидко опустити хлопців з небес на землю й де взяти емоції на наступні ігри після такої незабутньої гри.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу — тут.

Найкращий молодий гравець туру — Артур Мурза (Оболонь)

Навіть на цю номінацію міг би претендувати за своїм віком Герой туру (див. відповідну номінацію), але ми хочемо відзначити побільше гравців, тому віддамо належне одному з найбільш яскравих молодих футболістів Оболоні. 20-річний Мурза досить активно відіграв на своєму фланзі, регулярно загострював гру, за що й був винагороджений. У напрочуд важливий момент матчу – за мінімальної переваги своєї команди перед самою перервою – Артур взяв гру на себе, змістився з лівого краю й чудовим ударом на виконання подвоїв рахунок.

Статистика SportArena.com: 17 матчів у чемпіонаті, 1074 хвилин, 4 голи, без асистів.

Джокер туру — Денис Островський (Полісся)

У нас відразу кілька замін здорово зайшли в цьому турі: це й Груша з Агробізнесу, після удару якого м’яч зрикошетив від воротаря в сітку й гості врятувалися від поразки в матчі з Альянсом, це й Слободян-молодший із Оболоні, який встиг забити розкішний м’яч у ворота Кременя, це Ховбоша з Авангарду, який встиг забити «підсумковий» третій м’яч Ниві. Ми ж відзначаємо футболіста, чий гол допоміг його команді здобути вольову виїзну нічию «без посередників» – не автоголом, а своїм ходом. 22-річний Островський вийшов на другий тайм і спритно зіграв у моменті з ударом Терехова. На 78 хвилині Денис з добивання врятував матч для житомирян.

Статистика SportArena.com: 14 матчів у чемпіонаті, 399 хвилин, 1 гол, без асистів.

Гол туру: Юрій Мате (Оболонь > Кремінь)

Ох, який же у нас вибір! Наче зговорилися команди, назабивали чимало яскравих голів. Один тільки столичний матч забезпечив нам запас голасо на три окремих тури, але вибрати треба один. Це той, що із далекої відстані та по шаленій прямій. Цитуємо звіт: «центрбек Мате отримав м’яч біля центрального кола [від Лобова], просунувся на кілька кроків вперед і несподівано для всіх пальнув метрів з 40. М’яч залетів точно в дев’ятку, а Олійник до м’яча банально не дотягнувся — 1:0»

Гол можна переглянути на відео з 0:48:

Герой туру — Микола Гайдучик (Верес)

Читайте пізніше на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який причетний до всіх чотирьох голів у центральному матчі туру.