Особистості та цифри 20-го туру Першої ліги: Соловйов, Дідик, Бугай, Панасенко та диво-гол на «Метеорі»

Sport Arena тур за туром називає найкращих у Першій лізі сезону 2020/21 в індивідуальних номінаціях і подає ексклюзивну статистику

Фото - metalist1925.com

Ігрова програма 20-го туру:

• понеділок, 5 квітня

Полісся – Металіст 1925 – 0:0 (звіт із відео)

Агробізнес – Волинь – 0:0 (звіт із відео)

Кремінь – Верес – 1:2 (звіт із відео)

МФК Миколаїв – Авангард – 0:0 (звіт із відео)

ВПК-Агро – Оболонь – 1:0 (звіт із відео)

Кристал – Альянс – 0:0 (звіт із відео)

Чорноморець – Прикарпаття – 3:0 (звіт із відео)

Уже традиційно:

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації.

Тренер туру – Сергій Соловйов (ВПК-Агро)

Без низки травмованих і дискваліфікованих, із двома ще недостатньо перевіреними та награними новачками останніх днів, ВПК-Агро зумів обіграти одного з претендентів на медалі. В важкому матчі з Оболонню все вирішив спонтанний, але добре виконаний гол. Як наслідок, здобувши третю поспіль перемогу, клуб-дебютант Першої ліги поступово піднявся на три сходинки до десятого місця. А коли опустіє лазарет і всі травмовані повернуться в гру, ця команда ще більше здивує Першу лігу.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Найкращий молодий гравець туру – Роман Дідик (Агробізнес)

18-річний гравець настільки органічно влився в гру волочиського клубу, що вже привчив до своєї постійної присутності в стартовому складі. Коли в останніх турах він пережив непрості моменти й побував у запасі, ми побачили, що Дідик – вольовий гравець, який робить висновки із проведених матчів. Проти Волині, суперника, укомплектованого низкою досвідчених атакувальних гравців, Роман старанно відіграв у захисті, а його команда не пропустила від лучан.

Статистика SportArena.com: 18 матчів у чемпіонаті, 1352 хвилини, 2 голи, без асистів.

Джокер туру – Владислав Бугай (Чорноморець)

Цього року Бугай ще не відзначався результативними діями, але така вже особливість цього гравця, що він завжди, скільки б часу тренери не виділяли, старається загострити гру. В поєдинку проти Прикарпаття він вийшов на заміну на 73 хвилині, зате встиг заробити пенальті під третій гол і ще десь двічі міг відзначатися голами сам. Над реалізацією Владислав ще попрацює, проте важливо відзначити, що у нього з’являються ці моменти, він не виключається з гри й знаходить ці нагоди.

Статистика SportArena.com: 15 матчів у чемпіонаті, 865 хвилин, 2 голи, 2 асисти.

Гол туру – Богдан Шмигельський (ВПК-Агро Оболонь)

Це був найменш результативний тур у поточному сезоні – як для господарів (5 голів), так і для гостей (2). Здавалося, з чого тут вибирати? Але затесався у нас місцевий «шедевріньо». Цитуємо звіт: «На пересічну передачу з глибини стартував Тищенко, йому назустріч вибіг в поле воротар Литвиненко, а поруч відпрацьовував захисник. І так вийшло, що польовий гравець засадив м’яч «свічкою», на яку зреагував Шмигельський. Перебуваючи майже в центрі поля, Богдан одразу ж в дотик пробив і зірвав джек-пот! М’яч, запущений з лівої ноги, бадьоро проскакав в ворота – 1:0».

Гол можна подивитися на відео з 0:40

Герой 20-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua
Герой туру – Сергій Панасенко (Верес)

Читайте пізніше на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який віддав гольову передачу та запустив у прорив гравця, який заробив пенальті під другий гол.