Гірник-Спорт – Альянс – 2:3 (звіт із відео)

МФК Миколаїв – Чорноморець – 1:1 (звіт із відео)

Прикарпаття – Агробізнес – 2:1 (звіт із відео)

ВПК-Агро – Полісся – 0:0 (звіт із відео)

Оболонь – Металіст 1925 – 1:1 (звіт із відео)

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Тренер туру – Олексій Городов (Авангард)

Особливості весняного футболу такі, що чемпіонат поляризується – набирають хід лідери та аутсайдери, ті, кого турнірна ситуація змушує прикладати особливо багато зусиль для вирішення своїх завдань. Тому навряд чи здивує те, що багато з аутсайдерів значно додали в весняній частині сезону. Приміром, у таблиці за матчами 2021 року Авангард розділяє 4-6 місця, маючи по 15 очок. Це – показники на рівні претендентів на медалі. Якщо взяти останній місяць, показник краматорців буде взагалі на рівні фаворитів чемпіонату.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Максим Проців, фото sports.te.ua
Найкращий молодий гравець туру – Максим Проців (Нива Тернопіль)

З’явився на полі на 68-й хвилині за рахунку 1:1 і встиг дуже багато: не пройшло й п’яти хвилин, як віддав досить тонку й вивірену гольову передачу на Семенину, а в кінцівці, коли кременчужани в більшості всіма силами йшли відіграватися, Проців утік у контратаку й забив останній, третій, м’яч у ворота Кременю. Гол+пас у матчі, де твоя команда виграє в меншості на виїзді – це епічно. Це найкращий матч цього року для 20-річного атакувального гравця.

Статистика SportArena.com: 24 матчі у чемпіонаті, 1511 хвилин, 2 голи, 3 асисти.

Андрій Хома, фото fc.if.ua
Джокер туру – Андрій Хома (Прикарпаття)

Коли автор першого голу в ворота Агробізнесу Дитко віддав усі сили грі, на 77-й хвилині його замінив Хома. Це в минулому сезоні Андрій встиг відзначитися першими результативними діями та потихеньку пробивався в склад, цього року він з великими труднощами отримував ігрову практику – лише в минулому турі, останньому перед відставкою Мостового, вперше з’явився в стартовому складі. А тут вийшов на поле й менш як за десять хвилин забив другий (фактично переможний) м’яч у ворота волочиської команди. Сподіваємося, для 19-річного форварда це буде переломний момент і він продовжить прогресувати.

Статистика SportArena.com: 14 матчів у чемпіонаті, 224 хвилини, 1 гол, без асистів.

Гол туру – Геннадій Пасич (Верес Кристал)

Курйозні голи миколаївця Охрончука та івано-франківця Дитка ми також тримаємо в пам’яті, проте, що приємно, футбольної естетики в турі також вистачало. Красивий штрафний знову в активі тернополянина Семенини, ефектно перекидали воротарів у Горішніх Плавнях Лукас Вентура та Агапов. А ми обираємо «футбольний фрістайл» від автора найкращого голу в Україні 2020 року. Цитуємо звіт: «Отримавши пас від Панасенка, почав свій рейд Пасич. Оминув одного суперника, іншого, третього і майстерно з правої ноги пробив у куточок – 1:0».

Гол можна подивитися на відео з 1:52

Герой 25-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua
Герой туру – Микола Агапов (Альянс)

Читайте пізніше на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який оформив хет-трик у виїзному матчі з Гірником-Спорт.

Фото туру

Прикарпаття покинуло зону вильоту завдяки перемозі над одним із фаворитів сезону. Це сталося в першому ж матчі після відставки Мостового – під керівництвом в.о. головного тренера Рипана.