Кремінь – Агробізнес – 0:1 (звіт із відео)

МФК Миколаїв – ВПК-Агро – 1:0 (звіт із відео)

Гірник-Спорт – Авангард – 0:2 (звіт із відео)

Чорноморець – Кристал – 4:0 (звіт із відео)

• інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Валерій Іващенко, фото fc.obolon.ua
Тренер туру – Валерій Іващенко (Оболонь)

Молодий штаб киян проти досвідченого та мотивованого суперника, яким є нинішня Волинь, не міг виставити кількох гравців – через перебір карток пропускав тур основний вінгер Мурза (прогрес сезону), з різних причини не могли розраховувати на таких футболістів, як Голіков, Лобов, Чідомере. При цьому лучани рано повели в рахунку й загалом досить переконливо відіграли перший тайм, тож матч вимагав від господарів вольових якостей і перебудови гри. Завдяки посиленню тиску на захист лучан, збільшенню кількості подач у розрахунку на стрибучого Батальського кияни зуміли забити два м’ячі в відповідь, а своєчасні заміни зробили надійнішою оборону, яка по ходу гри все ж змогла справитися з активними суперниками.

Максим Брагару, фото chernomorets.odessa.ua
Найкращий молодий гравець туру – Максим Брагару (Чорноморець)

18-річний вінгер провів проти Кристалу розкішний матч. Був активним з перших хвилин, за рахунок індивідуальних дій із прицільним заключним ударом Брагару подвоїв перевагу своєї команди в «морському протистоянні». Міг Максим забивати й ще, натомість на самому початку другого тайму віддав добре задуману гольову передачу на Козака. Приємно, що і в компоненті гри асистента юний футболіст потихеньку почав покращуватися.

Статистика SportArena.com: 20 матчів у чемпіонаті, 995 хвилини, 4 голи, 1 асист.

Владислав Дмитренко, фото metalist1925.com
Джокер туру – Владислав Дмитренко (Металіст 1925)

20-річний талант вийшов на заміну на 70-й хвилині, а вже на 71-й заробив штрафний на правому фланзі, після подачі якого Пономар закріпив перевагу харків’ян в Івано-Франківську. Надалі Дмитренко не виключався з гри: зокрема, саме він розпочав третю результативну комбінацію з перехоплення в центрі поля, далі вистеливши пас на хід Ченбаю, чию передачу використав Пономар. Якщо вже виходити на заміну, то, вважаємо, саме так.

Статистика SportArena.com: 21 матч у чемпіонаті, 1227 хвилини, 3 голи, 1 асист.

Гол туру – Максим Брагару (Чорноморець → Кристал)

Нам, до речі, було з чого вибирати: майстерно виконані голи краматорця Гуті та рівнянина Пасича, шалений штрафний від Петька з Вереса, який ледве не відбив руки голкіперу. Проте гол туру – це індивідуальний прорив із смачним ударом. Цитуємо звіт: «Авагімян глибоко на правому фланзі відвоював м’яч і підключив Кравченко, а той просто запустив довгий пас на лівий фланг, де чергував Брагар. І ось тут-то Максим включив турбо-режим, від бічної лінії пішов уздовж штрафного, минаючи одного, другого суперника, потім розвернувся і з лівої ноги пробив у ближній верхній кут – 2:0. Четвертий гол у чемпіонаті для вінгера молодіжної збірної України. Одеський коментатор в цей момент видав таку тираду, яка б личила латиноамериканським майстрам навушників і мікрофону».

Гол можна подивитися на відео з 50:43

Герой 27-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua
Герой туру – Костянтин Ярошенко (Альянс)

Читайте пізніше на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який двічі забив у драйвовому матчі на полі лідера, посприявши видовищній нічиїй своєї команди.