МФК Миколаїв – Нива – 4:0 (звіт із відео)

Агробізнес – ВПК-Агро – 1:2 (звіт із відео)

Альянс – Прикарпаття – 4:1 (звіт із відео)

Полісся – Гірник-Спорт – 3:2 (звіт із відео)

Металіст 1925 – Чорноморець – 0:1 (звіт із відео)

• інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Фото -chernomorets.odessa.ua
Тренер туру – Олексій Антонов (Чорноморець)

Ранній пенальті, обстріляні стійки-поперечини, вилучення форварда суперників на 78-й хвилині – багато факторів зіграли на користь одеситів у Харкові. Але треба визнати, що й сам Чорноморець підійшов до гри з численними втратами, які компенсував за рахунок певного коригування тактики та використання універсалізму своїх гравців. Підвищення в класі, здобуте достроково за два тури до фінішу, підкреслило ту якісну роботу, яку Антонов провів як будучи членом тренерського штабу під керівництвом Ковальця, так уже й головним тренером одеситів.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Артур Мурза, фото – fc.obolon.ua

Найкращий молодий гравець туру – Артур Мурза (Оболонь)

Свого часу він подавав надії в Авангарді, віддав певний час своїх виступів краматорській команді, перейшовши після неї на новий рівень майстерності. Зараз 20-річний Мурза став головною дійовою особою матчу проти недавніх одноклубників, записавши на свій рахунок гол і гольову передачу, а Оболонь виграла в Авангарду 2:1.

Статистика SportArena.com: 11 матчів у чемпіонаті, 845 хвилин, 5 голи, 2 асисти.

Данило Сафонов, фото – fcavangard.com
Джокер туру – Данило Сафонов (Авангард)

Коли минулого літа Авангард суттєво омолодив свій склад, це дало можливість декому з молодих гравців «екстерном» потрапити на першоліговий рівень. Можна констатувати, що є такі, хто цим скористався – як Гунічев, у якого в активі вже є гол і зароблений пенальті в успішних матчах краматорської команди. А цього разу здорово ввійшов у гру й місцевий вихованець Сафонов, уродженець Краматорська, який пройшов усіма щаблями клубної піраміди. Тож, відзначаючи хороший вхід у гру представників МФК Миколаїв і Оболоні (Вадим Яворський, Олексій Щебетун), ми називаємо найкращим джокером саме 19-річного гравця Авангарду.

Статистика SportArena.com: 2 матчі у чемпіонаті, 4 хвилини, 1 гол, поки без асистів.

Гол туру – Сіаваш Хагназарі (Волинь → Верес)

Уже в дебюті, на 6-й хвилині, лучани повели в рахунку в «волинському дербі». Вважаємо, що іранець Хагназарі виконав свій влучний удар напрочуд естетично. Цитуємо звіт: «Оринчак поборовся вгорі, першим на підбиранні був Сіаваш Хагназарі. Він розігрався на правому фланзі з Чачуа, увірвався в штрафний майданчик, хвацько накрутив Немчанинова, який послизнувся в найбільш драматичний момент, і обвідним ударом упакував м’яч в дальній кут – 1:0».

Гол можна подивитися на відео з 0:28

Герой 28-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua
Герой туру – Сергій Швець (Полісся)

Читайте пізніше на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який своїми двома голами приніс перемогу своїй команді над Гірником-Спорт, будучи захисником за амплуа.

Факт туру
Фото туру

Футболісти ФК Авангард (Краматорськ) на чолі з головним тренером Городовим побували на екскурсії на місцевому заводі ЕМСС і подарували заводчанам футболку з символічним №12.