Кремінь – Металіст 1925 – 0:4 (звіт із відео)

МФК Миколаїв – Полісся – 0:1 (звіт із відео)

Оболонь – Гірник-Спорт – 0:1 (звіт із відео)

Прикарпаття – Волинь – 2:0 (звіт із відео)

Чорноморець – Альянс – 0:2 (звіт із відео)

• інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Сергій Шищенко, фото ytimg.com
Тренер туру – Сергій Шищенко (Полісся)

Матч проти команди, яку тренер раніше очолював, завжди буде для нього принциповим. У цьому суть спортивної амбітності, волі до перемоги. Саме тому Полісся Шищенка дало бій МФК Миколаїв, який знаходився за крок від медалей, і змогло обіграти суперника на його полі, що покращує шанси житомирян у першому сезоні після підвищення класу фінішувати в середині таблиці.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Найкращий молодий гравець туру – Олег Вакуленко (Кристал)

Вінгер херсонців своїм дублем приніс їм перемогу над принциповим ще з друголігових часів суперником ВПК-Агро. Кристал виграв на виїзді вперше за 11 матчів – із часу жовтневого візиту на «Оболонь-Арену», що є оптимістичною подією для команди, яка замислюється про наступний сезон із вищими завданнями.

Статистика SportArena.com: 12 матчів у чемпіонаті, 524 хвилини, 5 голів, поки без асистів.

Андрій Герт (ліворуч у зеленому), фото chernomorets.odessa.ua
Джокер туру – Андрій Герт (Альянс)

Стежте за хронологією: 55’ – Юрій Ярошенко з його чуттям на заміни замінює лівого захисника (Рогозинський/Герт, це перша заміна в одеському матчі). 56’ – Герт, отримавши своєчасний пас від Лебеденка, стелить гольову передачу на Костянтина Ярошенка під переломний перший гол Альянсу. Що цікаво, Герт лише двічі в чемпіонаті виходив на заміни – обидва рази якраз на «Чорноморець-Арені».

Статистика SportArena.com: 12 матчів у чемпіонаті, 973 хвилини, 1 гол, 2 асисти за Альянс (27 матчів у чемпіонаті, 2181 хвилина, 2 голи, 4 асисти загалом).

Гол туру – Олег Вакуленко (Кристал → ВПК-Агро)

Жоден матч туру не обійшовся без голів, були тут і непогано виконані влучні удари харків’янина Батюшина та долинянина Ярошенка-молодшого. А нам найбільше сподобався ще один гол. Цитуємо звіт: «Максименко на лівому фланзі рятував м’яч від виходу в ауту, а вийшла передача на Вакуленка. Той рвонув від центральної лінії, перед штрафним, не зближуючись з Агаповим, пробив, м’яч залетів точно в дев’ятку – 0:1».

Гол можна подивитися на відео з 4:37

Герой 29-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua
Герой туру – Артем Габелок (Металіст 1925)

Читайте пізніше на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який віддав три гольові передачі в матчі проти Кременя, в якому харків’яни забезпечили собі дострокове підвищення в класі.

Факт туру

Рівненський Верес достроково відсвяткував першолігове чемпіонство. Відзначали в Рівному концертом із чемпіоном сцени – «Бумбоксом».

Фото туру

Костянтин Пікуль (ліворуч) в Одесі кілька разів підстраховував воротаря на лінії. Фото – chernomorets.odessa.ua