Прикарпаття – МФК Миколаїв – 0:1 (звіт із відео)

Кремінь – ВПК-Агро – 2:0 (звіт із відео)

Чорноморець – Нива – 1:2 (звіт із відео)

• читайте скоро на нашому сайті символічну збірну чергового туру
  • інтерв’ю з героєм туру, що його Sport Arena визначає спільно з ПФЛ

А зараз – наші індивідуальні номінації:

Тренер туру – Ігор Жабченко (Гірник-Спорт)

Навдивовижу успішний сезон проводить Гірник-Спорт – після розгромної перемоги над харків’янами він вперше в поточному чемпіонаті сягнув другого місця. І це при тому, що тренерський штаб не вдається до запрошення сформованих, висококласних футболістів, а старається сам «вистругати заготовки». Ціла плеяда молодих гравців 1998-2003 років увійшла в склад команди за останній рік. Один із цих футболістів – 21-річний Козиренко – у першому ж матчі в стартовому складі відзначився хет-триком. А «гірники» завдали переконливої поразки Металісту 1925 без чотирьох гравців основи, включаючи стилеутворюючого півзахисника Батюшина.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Найкращий молодий гравець туру – Станіслав Сорокін (Кремінь)

20-річний Сорокін запам’ятався ще в своєму рідному клубі – Колосі, але, звичайно, йому важко було б пробиватися в основний склад ковалівців, які йдуть під завдання та єврокубки. Тож оренда в Кремінь – великий шанс для Станіслава, який він, станом на зараз, використовує на відмінно. Третій м’яч забиває атакувальний хавбек за кременчужан – і знову в переможному матчі. За рахунок високого пресингу обкрадає воротаря ВПК-Агро та наприкінці матчу знімає всі питання про переможця.

Статистика SportArena.com: 9 матчів у чемпіонаті, 643 хвилини, 3 голи, поки без асистів

Джокер туру – Сергій Загинайлов (Альянс)

Досвідчений форвард ще в першому таймі вимушено замінив автора першого голу Зубкова. І не просто відбув номер, а провів наразі свій найкращий матч у Першій лізі (до цього дуже здорово грав за Альянс у кубку, Другій лізі та стикових матчах, через які він і підвищився в класі). Саме Загинайлов подвоїв рахунок у Краматорську, а потім міг забивати ще й поборовся вгорі, відволікаючи на себе суперників, поки подача Рогозинського під третій гол ішла на В.Шарая.

Статистика SportArena.com: 4 матчі у чемпіонаті, 245 хвилин, 1 гол, поки без асистів.

Гол туру № 1 – Артур Авагімян (Чорноморець → Кремінь)

У нас божевільний вибір – багато яскравих голів, і два таких, які не можна розділити. Тому вперше за багато років ми номінуємо аж два голи, тому що вибрати один із них – це нереально.

Цитуємо звіт: «Через кілька хвилин хвилин одеситам все ж вдався диво-гол – Артур Авагімян прямим ударом з кутового шикарно закрутив м’яч у сітку воріт Механіва! 1:0».

Гол можна подивитися на відео з 1:35

Гол туру № 2 – Сергій Кулинич (МФК Миколаїв → Прикарпаття)

Цитуємо звіт: «На 55-й хвилині гості вийшли вперед. Красиво прийняв м’яч на груди Сергій Кулинич, а потім, не опускаючи його на землю, вистрілив точно під поперечину воріт Сердюка. Воротар бачив епізод, до того ж м’яч летів у ближній кут, але впоратися з настільки сильним і точним ударом він не зміг. 1:0 для Миколаєва – браво Кулинич!».

Герой туру – Юрій Козиренко (Гірник-Спорт)

Читайте пізніше на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який у першому ж матчі в стартовому складі своєї нової команди оформив хет-трик у грі з Металістом 1925, який був вище в таблиці й до цього в поточному чемпіонаті не програвав.

Фото туру
Ну як м’яч розминувся з воротами, я-я-як?!.. Фото chernomorets.odessa.ua
Цифри туру

Жодного учасника без поразок не залишилося в Першій лізі 2020/21

150 голів зафіксовано в чемпіонаті 2020/21, ювілейний забив В.Шарай із Альянсу в Краматорську

8 матчів продовжувалася безпрограшна серія одеситів у новому сезоні (9 матчів, якщо враховувати першолігові перегони минулого сезону)

17 голів записав на свій актив Гірник-Спорт – він наразі є найрезультативнішим у чемпіонаті

8 голів зафіксовано в 7 матчах за участі Полісся (тільки 1,14 в середньому за гру)

1-й хет-трик чемпіонату оформив представник Гірника-Спорт Козиренко (за 62 хвилини), і це був його перший матч у стартовому складі

3 бали за системою «гол+пас» у двох останніх матчах півзахисника Кристалу Семенини (2 голи та 1 асист)

378 хвилин не пропускає голкіпер Волині Леванідов – це найбільша серія поточного чемпіонату і вона триває