Sportarena

Перебудова Діназа, втрати Ниви. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2022/23

Перебудова Діназа, втрати Ниви. Усі трансфери Першої ліги. Новини футболу

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Це десята редакція таблиці переходів (дев’ята – тут; підсумок по сезону 2021/22 – тут). Прев’ю сезону 2022/23 в Першій лізі можна прочитати тут. Переходи звірені з офіційними заявками клубів.

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Група А (північно-західна)
Нива Тернопіль з.Береза, п./н.Бей (обидва – ост.кл.: Карпати Галич Д3), з.Долгов (Чорноморець Д1), з.Дударенко (Карпати Львів Д3→Д2), з.Кіричук, з.Слива (обидва ‒ ВПК-Агро Д2), з./п.Соколов (Лівий берег Д3), п.Дорошенко (ФК Краматорськ Д2), н.Сухоручко (ост.кл.: Чорноморець Д1) тр.вор.Білан (ЛНЗ Черкаси Д3→Д2), з.Вовченко (Верес Д1), з.Дворовенко (Металург Запоріжжя Д3→Д2), з.Стельмащук (Колос Бучач АФТ), з./п.Мороз (Оболонь Д2), п.Бичек (Металіст 1925 Д1), п.Кобеля (Нива Теребовля АФТ), п.Лянскоронський, п.Пінчук (обидва ‒ ПФК Львів Д1), п.Мамешев
Прикарпаття Івано-Франківськ з.В.Радульський (Прикарпаття-Юніор ААФУ), з.Савошко (Верес Д1 ор.), з./п.Аксьонов (ФК Минай Д1), п.Бучакчийський, п.Рудюк (обидва – Рух U-19), п.Демків (ФК Вовчанськ Д3), п.Соловйов (СК Дніпро-1 U-19 ор.), п.Тітаєвський (Балкани Д3), п./н.Стадник (Ніка-Вовчинець Івано-Франківськ ІФАФ) з./п.Мащенко (Йонава Литва Д1), з.Сидоренко (Інгулець Д1), п.Семотюк (Кривбас Д1), п.Толочко (ЛНЗ Д3→Д2), п./н.Воробчак (ФК Минай Д1), з.Головко
Полісся Житомир з.Червак (Спарта В Чехія Д2), п.Микитюк (Динамо U-19), п.Петрук (Зоря-2 Романів ЖОАФ) з./п.Батагов (СК Дніпро-1 Д1 п/ор.→Зоря Д1 ор.), п.Бабенко (Металіст Д2→Д1→СК Дніпро-1 Д1), з.Сахневич
Карпати Львів в.Льопка (Кривбас Д2→Д1), в.Фастов (ЛНЗ Д3→Д2), з.Дуць (Окжетпес Казахстан Д1), з.Лень (Прикарпаття Д2 п/ор.→Рух Д1), з.Махнєв (Верес Д1), з./п.Климець, п.Рябов (обидва ‒ Волинь Д2), з./п.І.Когут, з./п.М.Когут (обидва – Агробізнес Д2), п.Репета (Фенікс Підмонастир ЛАФ ААФУ), п.Ю.Тлумак (Динамо U-19 ор.), н.Сидун (ВІК-Волинь Володимир-Волинський ДЮФЛУ U17) в.Кучинський (Татран Словаччина Д2), з.Дударенко (Нива Тернопіль Д2), з.Маркович (Калью Естонія Д1), н.Будник (Красава Кіпр Д2), в.Сасс, в.Сілецький, з.Заставний, з.Лобай, з.Маткобожик, з.Повалій, з.Сімінін, з.Цюпа, п.Семенина, п.Тітунін
Діназ Вишгород в.Коржук, п.Клименко (обидва – Будівельник КНУБА ВФАС студ.), в.Солдатенко (Перемога Д3→Д2), з.Літвінов (Колос U-19), з.Пестрецов (Верес U-19), з.Ульянов, п.Білоус (обидва ‒ Кремінь Д2), п.Безгубченко (Десна U-19), п.Бриженко (Таврія Д3), п.Кіріченко (Інгулець U-19), п./н.Богунов (ост.кл.: Джуніорс Шпитьки КОАФ), п./н.Вакуленко (ост.кл.: Таврія Д3), п./н.Куліш (Рубікон Д3), н.Гарнага (АФСК Київ Д3), н.Кос (Дніпро Черкаси Д3), н.Шевченко (Колос Пустоварівка КОАФ), н.Шкурат (Іспанія) в.Леванідов (ФК Хуст ЗАФ→Д3), п.Бовтрук, п.Петренко (обидва ‒ Штурм Іванків ААФУ КОАФ), п.Саленко (Динамо U19), п.Чепурненко (Одра Польща Д4), в.Котовий, з.Ізотов, п.Духота
Епіцентр Дунаївці→Кам’янець-Подільський в.Жмурко (Гірник-Спорт Д2), в.Матус (Агробізнес Д2), з.В.Кристін, п.С.Кристін, з./п.Мороз, п.Миронюк, п.Чепелюк (усі – Волинь Д2), з.Шевченко (ВПК-Агро Д2), п.Григоращук, п.Стень, н.Гірний (всі ‒ МФА Мункач Д3→Д2 → ФК Ужгород Д2, з весни), п.Костенко (Поділля Д2), п.Романов (Гірник-Спорт Д2), п./н.Глущук (Олімпік Д2), п./н.Пучковський (ЛНЗ Черкаси Д3→Д2), н.Буряк (Іскра Теофіполь ХОАФ→Поділля Д2) в.Тюрін (Оболонь Д2), з.Захарченко (Ястжемб’є Польща Д2), з.Павлюк (Буковина Д3), п.Немтінов (Татран Словаччина Д2), в.Котелба, з.Захарченко, з.Сениця, з./п.Кравченко, з./п.В.Кузів, п.Буй, п.Кіцак, п.Кривобедрий, п.Р.Кузів, п.Пліс, п.Пуканич, п.Раца, н.Івашко
Буковина Чернівці пр.Сафроняк, гол.тр.Мельничук, в.Степаненко, п.Жумига, п.Шишигін (всі ‒ Довбуш Чернівці ААФУ), в.Задерейко (Поділля Д2), в.Чеботарьов, з.Даценко (обидва ‒ ФК Тростянець Д2), з.Данилюк (Верес Д1 ор.), з.Новотрясов (Киран Казахстан Д2), з.Павлюк (Епіцентр Д3→Д2), з.Паламарчук (Любомир Д3), з.Пець (ФК Вовчанськ Д3), з.К.Прокопчук (ФК Краматорськ Д2), з./п.Гакман (ост.кл.: Буковина Д3), п.Ляшенко, п.Швець  (обидва ‒ Перемога Д3→Д2), п.Орнат (ост.кл.: Буковина Д3), п.Скрипник (Динамо U-19 ор.), п.Фарасєєнко (МФА Мункач Д3→Д2), п.Цурупін, п.Чайковський (ост.кл.: Полісся Д2), н.Королянчук (Обрій Чернятин ААФУ ІФАФ /ФК Косів АФУ АФТ) п.Нижник (Металіст 1925 Д1), н.Салбак (з осені, Хапоель Мігдаль Хаемек Ізраїль Д3), в.Фіяло, з.Емре
Яруд Маріуполь→ФСК Маріуполь в.Караващенко, п./н.Гора (обидва ‒ ВПК-Агро Д2), в.Якубенко, з.Царюк, н.Махиня (всі ‒ ФК Маріуполь Д1), з.Павліш (ост.кл.: Гірник-Спорт Д2), з.Скиба (ФК Минай U-19), з.Шушко, п.Д.Прокопчук (всі ‒ ФК Краматорськ Д2), з.Харжевський (ост.кл.: Рух U-21), з.Чушенко (ФК Ужгород Д2), з./п.Строчинський (ост.кл.: Оболонь-2 Д3), п.Бородянський (ост.кл.: ФК Олександрія U-19), п.Пентелейчук (ФК Вовчанськ Д3), п.Чернецький (Вікторія Д3→Альянс Д2), з.Марчук, п.Шостак, Сафончик п./н.Корицький (Рунавік Фарери Д1), н.Сандрак-Вінницький (Колхеті Грузія Д3→Д2), п.Матвєєв (Фенікс Німеччина Д5)
Група Б (південно-східна)
Оболонь Київ в.Кичак (Верес Д1), з.Карась (Агробізнес Д2), з.Корохов (Легіоновія Польща Д4, з весни→Поділля Д2), з.Терехов (ост.кл.: Полісся Д2), з.Фатєєв (ост.кл.: Кривбас Д2), з./п.Мороз (Нива Тернопіль Д2), з./п.Чернов (Волинь Д2), п.Груша (Агробізнес Д2), п.Косовський (ВПК-Агро Д2), п./н.Машталір (ФК Ужгород Д2), н.Краснопір (Асканія-Флора Калинівка КОАФ) тр.вор.Тарасюк, з./п.Суханов (Чорноморець Д1), п.Лобов (Хебар Болгарія Д1), н.Щебетун (Шауляй Литва Д1), в.Тюрін, з.Дмитренко, з.Майданевич, з.Мате, з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Матяж
Гірник-Спорт Горішні Плавні в.Дворник (Енергія Д3), з.Ніколишин (СК Дніпро-1 U-19), з.Сметанін (ФК Куликів ЛАФ), з.Хондак (ост.кл.: Динамо U-19), з./п.Бодня (ФК Минай Д1), п.Зоренко (Рубікон Д3), п.Підручний, п.Сеницький (обидва — ФК Краматорськ Д2), п.Сейтхалілов (Кремінь Д2 п/ор.Інгулець Д1), п.Трохимчук (Ардіс Триліси КОАФ), п./н.В.Шинкаренко (ФК Нікополь Д3 п/ор→СК Дніпро-1 Д1), н.Горбаченко (ост.кл.: Прикарпаття Д2), н.Сологуб (Рух U-19 ор.) в.Жмурко (Епіцентр Д3→Д2), в.Паламарчук (Інгулець Д1), з.Кравчук, з.Чуєв, п.Паламар, п./н.Твердохліб (всі ‒ ФК Минай Д1), з.Никитюк, п.Мильченко (обидва ‒ ПФК Львів Д1), з./п.Понєдєльнік (Кривбас Д2→Д1), п.Романов (Епіцентр Д2), п.Росляков, н.Яворський (обидва – Космос Польща Д5), н.Бруно (Трабальядоре Бразилія)
Кремінь Кременчук тр.Куценко (ост.кл.: ФК Суми Д3), в.Музичка (ост.кл.: МФА Мункач ААФУ), з.Агапов (ФК Краматорськ Д2), з.Азізов (Енергетик Солоницівка ААФУ ХрОАФ), з./п.Аркуша (Зірка Кропивницький ААФУ), з./п.Матвєєв (ФК Нікополь Д3), п.Глоба (ФК Суми Д3), п.Жданович (Зірка Кропивницький ААФУ), п.Фальковський (МФК Миколаїв Д3), п./н.Савицький (ФК Вовчанськ Д3), н.Вівдич (ФК Олександрія U-19), н.Лісняк (Інгулець U-19) з.Бичков, з.Курелех (обидва ‒ СК Полтава Д3), з.Ульянов, п.Білоус (обидва ‒ Діназ Д3→Д2), п.Сейтхалілов (Гірник-Спорт Д2), н.Навроцький (Максимір Хорватія Д4→НК Загреб Хорватія Д4), тр.Кузьменко, тр.Стойко, в.Третяк, п.Алізаде, п.Бородін, н.Кучеренко
ЛНЗ Черкаси тр.→гол.тр.Ковпак, тр.вор.Білан (Нива Тернопіль Д2), в.Самойленко (Дніпро Черкаси Д3→ФК Краматорськ Д2), в.Шеліхов (Металіст 1925 Д1), з.Синьогуб (Інгулець Д1), з.Слотюк (Агробізнес Д2→Котвіца Польща Д4), з.Солдат, п.Полюлях (обидва ‒ Верес Д1), з.Швець (ост.кл.: Полісся Д2→ФК Краматорськ Д2), з./п.Мигунов (Чайка Песчанокопскоє Росія Д3), п.Ляшенко (Волинь Д2), п.Савін (Металіст 1925 Д1), п.Толочко (Прикарпаття Д2), п.Чорний (Металург Запоріжжя Д3→Д2), п./н.Нехтій (Металіст Д2→Д1), п./н.Тяпкін (ФК Нікополь Д3 п/ор→СК Дніпро-1 Д1), н.Галенко (Бішофсхолден Австрія ам. п/ор.) гол.тр.Бакалов, тр.Шпанюк (Пахтакор Узбекистан Д1), в.Фастов (Карпати Д3→Д2), з.Насонов (Сокул Польща Д4→Пахтакор Узбекистан Д1), з./п.Куксенко, з./п.Сафонов (обидва ‒ Бішофсхолден Австрія ам.), п./н.Коваленко (Екранас Литва Д1 п/ор.→Акжайик Казахстан Д1), п./н.Пучковський (Епіцентр Д3→Д2), н.Сула (Реал Фарма Д3), тр.вор.Марчук, п.Івахно
Металург Запоріжжя з.Дворовенко (Нива Тернопіль Д2), п./н.Кіча (Гетьман Польща, з весни→Перемога Д3→Д2), п.Кравчук (ФК Рига Латвія U-18/Саласпілс Латвія Д2), п.Сад (Волинь Д2), н.Куралех, н.Толок (обидва – Металург U-17) з.Остапенко, п./н.Коваленко (обидва – Медзев Словаччина), п.Загоруйко (Мотор Запоріжжя ААФУ), п.Чорний (ЛНЗ Черкаси Д3→Д2), в.Котляров, з.Сидоренко, п.Загальський
Скорук Нікопольський район з.→тр.Приземлін, з.Коцюмака (ост.кл.: Перемога Д3), з.Пасічник (Стандарт Нові Санжари АФП), з.Сорока, п.Бейєр (обидва ‒ ФК Нікополь Д3), п.Цуркан (Інгулець U-19), п./н.Коробка (ФК Краматорськ Д2) п./н.Жуков (Нива Вінниця Д3), з.Шевченко, з.Щербина, з./п.Красов, п.Гевлич, п.Цибульський
СК Полтава з.Бичков, з.Курелех (обидва ‒ Кремінь Д2), з.Пось (ФК Опішня АФП), п.Гайван, п.Пастухов (обидва — ФК Тростянець Д3) п.Пономаренко (Олімпія Савинці ААФУ), з.Зоря, п.Бут, п.Постернак
ФК Чернігів в.Коломієць (Десна U-19), з.Галстян (ост.кл.: ФК Чернігів ААФУ), з.Руденко, з.Школьний, з./п.Сираш, п.Зубашівський, н.Вовк (всі — ФК Кудрівка ААФУ), п.Койдан (Олімпік Д2), н.Кулик (Факел Липовець ВОАФ) п.Порохня (Дружба Мирівка ААФУ), п.Кільдій

Команди, які призупинили виступи в Першій лізі ПФЛ

Альянс Липова Долина з.Герт (Кірхаймер Німеччина Д6), з./п.Осадчий (Реддітч Англія Д7), п.Піднебенний (Паленсія Іспанія Д5), п.Рогозинський (Манхінг Німеччина ам.→ФК Минай Д1), п.Сніжко (Аргір Фарери Д1), п.Чернецький (ФСК Маріуполь Д3→Д2), н.Загинайлов (Баварія Хоф Німеччина Д4), н.Шаврін (Нафтовик-Охтирка ААФУ), з.Пікуль, п.К.Ярошенко (обидва — Троттур Ісландія Д2, з весни), з.Ульянов (Вранов Словаччина, з весни), з./п.Брікнер (Жетису Казахстан Д2, з весни), п.Лебеденко, п.В.Шарай, п.С.Шарай (всі – Верес Д1), п.Шмигельський (Скорук Д3, з весни), п./н.Агапов (Машал Узбекистан Д2, з весни), н.Яловенко (Пуассі Франція Д4, з весни), п.Карноза (зав., з весни), з.Адаменко, з.Зайков (обидва ‒ з весни), гол.тр.Безсмертний, тр.Ю.Ярошенко, в.Воробей, в.Єфанов, в.Важинський, з.Зубейко, з.Нелін, з.Неплях, з.Пісний, п.Бойко, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Лучик, п.Петленко, п.Сидоренко, п.Чеглов, н.Кобцов, н.Шпирьонок
Поділля Хмельницький в.Задерейко (Буковина Д3→Д2), п.Савошко (Бішофсхолден Австрія ам.), п.Трубніков  (Знич Польща Д5), п./н.Каверін (Нива Вінниця Д3), в.Кринський (Пжеров Чехія Д4, з весни→Простейов Чехія Д2), в.Валіон (Гурник Польща Д4), в.Кучеренко (Колос Д1 п/ор→Аксу Казахстан Д2→Д1 ор., з весни), з.Корохов (Легіоновія Польща Д4, з весни→Оболонь Д2), з.Матвєєнко (Нептунас Литва, з весни), з.Пернацький, н.Прильопа (обидва – Отроковице Чехія Д3, з весни), з./п.Пріхна (Бронь Польща Д4, з весни), п.Костенко, н.Буряк (обидва — Епіцентр Д3→Д2), п.Мораренко, (Колос Д1 п/ор, з весни), п.Островський (Олімпія Польща Д4, з весни), п.Цибульник (Томасовія Польща Д4, з весни), п.Ямполь (Світ Нови-Двор Мазовецький Польща Д4, з весни), н.Карпенко (Акжайик Казахстан Д1, з весни), н.Коваль (Колос Д1 п/ор→Гірник-Спорт Д2, з весни), н.Прильопа (Отроковице Чехія Д3, з весни), з./п.Ващишин (Динамо Д1 п/ор, з весни), в.Шухман, п.Волинець, п.Жикол (всі ‒ з весни), гол.тр.Костишин, з.Воловик, з.Сафіханов, з./п.Пріхна, п.Джомзе, п.Ліповуз, п.Панасенков
Волинь Луцьк в.Коркодим (Верес Д1), з.Войтіховський (Чорноморець Д1), з.В.Кристін, п.С.Кристін, з./п.Мороз, п.Миронюк, п.Чепелюк (усі – Епіцентр Д3→Д2), з./п.Климець, п.Рябов (обидва ‒ Карпати Львів Д3→Д2), з./п.Мартинюк, н.Кобзар (обидва ‒ ФК Олександрія Д1), з./п.Чернов (Оболонь Д2), п.Бойко (ПФК Львів Д1), п.Ляшенко (ЛНЗ Черкаси Д3→Д2), п.Сад (Металург Д3→Д2), н.Теслюк (Рух Д1), гол.тр.Шахов, тр.Михалик, в.Неділько, в.Савченко, п.Кузнєчіков, п.Ольхович, п.Сасовський, п.Шевчук, п.Янчук, п./н.Богомаз, н.Гарсієв
Олімпік Донецьк з.Мудрик (Металіст Д2→Д1), з.Трубочкін (ФК Минай Д1), п.Койдан (ФК Чернігів Д3→Д2), п.Цурупін (Буковина Д3→Д2), п./н.Калайтан (Рубікон Д3), п.Гбамбл (Цельє Словенія Д1, з весни), п./н.Глущук (Епіцентр Д3→Д2), в.Прокопенко, в.Шеремета, з.Білий, з.Шевченко, п.Зарічнюк, п.Ходаковський, н.Кірієнко, н.Ковбаса, н.Прядун
ФК Краматорськ в.Бабійчук (Мотор Запоріжжя ААФУ), в.Якубенко, з.Шушко, п.Д.Прокопчук (всі ‒ ФСК Маріуполь Д3→Д2), з.Агапов (Кремінь Д2), з.Грачов (Істіклол Таджикистан Д1), з.Козлов (Дружба Мирівка ААФУ), з.К.Прокопчук (Буковина Д3→Д2), з.Швець (ост.кл.: Полісся Д2→ЛНЗ Д3→Д2), п.Вітенчук (ФК Минай Д1), п.Дорошенко (Нива Тернопіль Д2), п.Підручний, п.Сеницький (обидва — Гірник-Спорт Д2), п.Трояновський (Вісла Сандомєж Польща Д4), п./н.Коробка (Скорук Д3→Д2), п./н.Ндукве (Чайка Д3), н.Єрмоленко (Чорноморець Д1), в.Абрамов, з.Зубков, з.Мягков, з.Сафонов, з.Сухаров, п.Куканов, п.Похитайло, н.Блажко, н.Гунічев
Агробізнес Волочиськ в.Матус (Епіцентр Д3→Д2), в.Мозіль (Металіст 1925 Д1), з.Карась (Оболонь Д2), з.Курило (Металіст 1925 Д1), з.Слотюк (Котвіца Польща Д4, з весни→ЛНЗ Черкаси Д3→Д2), з./п.І.Когут, з./п.М.Когут (обидва ‒ Карпати Д3→Д2), п.Груша (Оболонь Д2), п.Семенюк (Крішов Німеччина Д5), гол.тр.Чижевський, тр.Дячук-Ставицький, в.Артим, з.Бойчук, з.Нагорний, з./п.Бєлоусов, п.Гудзінський, п.Думанюк, п.Ємаєв, п.Мочуляк, п./н.Русьян, п./н.Синиця, н.Галадей, з.Зубков (Рух Хожув Польща Д3, з весни), з.Юхимович (Зніч Польща Д3, з весни), п.Вербний (Бішофсхолден Австрія ам., з весни), п.Черненко (Марек Болгарія Д2, з весни→Спартак Варна Болгарія Д1), н.Апанчук (Чанєц Польща Д5, з весни), н.Захарків, н.Петров (обидва ‒ з весни)
ВПК-Агро Вишневе гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, в.Караващенко, п./н.Гора (обидва ‒ ФСК Маріуполь Д3→Д2), з.Вісенте (Сертанозіньо Бразилія Д3→Д4), з.Кіричук, з.Слива (обидва ‒ Нива Тернопіль Д2), з.Тарадуда (Транс Естонія Д1), з.Шевченко (Епіцентр Д3→Д2), з./п.Матвєєв (Кремінь Д2), п.Жезус (Новорізонтіно Бразилія Д2), п.Косовський (Оболонь Д2), п.Литвиненко (Рух Д1 п/ор.→Чорноморець Д1), п./н.Дудік (Металіст 1925 Д1), н.Колесник (ФК Минай Д1), в.Махновський (Акжайик Казахстан Д1, з весни), з.Зозуля (Шевардені Грузія Д1, з весни), з.Палюх (Металург Д3, з весни), п.Коберідзе (Сіоні Грузія Д1, з весни), п.Литвиненко (Рух Д1 п/ор.→Чорноморець Д1), п.Наполов (ЛНЗ Черкаси Д3, з весни), в.Бабічин (Рух Д1 п/ор.), з.Сухар (Зоря Д1 п/ор.→Петржалка Словаччина Д2), з.Пашаєв, з.Хубутія, п.Льопа, н.Куліш, н.Яровенко
ФК Ужгород в.Восконян, з.Сартіна, з.Шкіндер (всі ‒ Васт Миколаїв ААФУ→Д3), з.Чушенко (ФСК Маріуполь Д3→Д2), п./н.Машталір (Оболонь Д2), з./п.Григоращук, п.Стень, н.Гірний (всі ‒ Епіцентр Д3→Д2), п.Станкович, п./н.Мердєєв (обидва ‒ ФК Хуст ЗАФ→Д3), в.Готра (Кішварда Угорщина Д1, з весни), в.Ющишин, з.Савошко, н.Гайдучик (всі – Верес Д1 п/ор., з весни), з./п.Аксьонов (ФК Минай Д1, з весни), п.Вискребенцев (ФК Маріуполь Д1 п/ор.→ФК Слуцьк Білорусь Д1, з весни), п.Ряшко, п./н.Пиняшко (обидва – Казінбарчика Угорщина Д3), п.Ференцик (Марцелова Словаччина Д3), з.Беца, п.Тищук, н.Корнєв, н.Хомченко (всі ‒ з весни), п.Єфіменко, п.Кохман (з осені), в.Дегтяр, в.Кашка, в.Лабатій, з.Допілка, з.Кобеляш, з./п.Федак, п.Глагола, п.Дуран, п.Жонатан
Лівий берег Київ в.Ситников (Хакоах Швейцарія ам.→Волен Швейцарія Д4), з.Голіков (Кошице Словаччина Д2), з./п.Курко (Верес Д1), з./п.Соколов (Нива Тернопіль Д2), п.Бафталовський (Дайнава Литва), п.Ксьонз (Мазовія Польща Д5), н.Петренко (Медьїмур’є Хорватія Д3), гол.тр.Бузник, тр.Ущаповський, в.Проценко, в.Рева, з.Воронін, з.Іщенко, з.Карамушка, з.Співаков, п.Євтіхов, п.Запорожан, п.Меладзе, п.Морозенко, п.Старгородський, п.Ульяницький, н.Акименко
МФА Мункач Мукачево гол.тр.Шумський, тр.Каюк, в.Чернятинський, п.В.Луців, п.П.Луців (всі – ФК Хуст ЗАФ→Д3), з.Добранський (Шаморін Словаччина Д2), з./п.Вовкун (ПФК Львів Д1), п.Дубілей (Чайка Д3), п.Фарасєєнко (Буковина Д3→Д2), п./н.Галас (Ворскла Д1), в.Дегтяр, в.Музичка, з.Гогерчак, з.Оберман, з.Сньозик, з.Чепа, п.Бундаш, п.Волков, п.Іванчо, п.Климковський, п.Лучка, н.Грицак, н.Степанчук
Перемога Дніпро в.Ковальов, з.Велєв (обидва — Пірин Болгарія Д1, з весни), в.Солдатенко (Діназ Д3→Д2), з.Коцюмака (Кривбас Д2 п/ор→Скорук Д3, з весни), з.Нємчанінов, п.Радченко (обидва — Фомат Словаччина Д3, з весни), з.Рудавський (МСМ Чехія, з весни), з./п.Цопа (Слован Вельвари Чехія Д3, з весни), п.Ляшенко, п.Швець  (обидва ‒ Буковина Д3→Д2), п.Павлюк (Тістед Данія Д2), п.Шаповал, п./н.Будняк (обидва – Нарев Остроленька Польща Д5, з весни), п./н.Кіча (Гетьман Польща, з весни→Металург Запоріжжя Д3→Д2), н.Гегедош (Гурник Полковіце Польща Д2, з весни), з.Пономаренко, з.Яременко, п.Вишневський, п.Донгаузер, п.Литвяк, н.Моланго (всі ‒ з весни)

 


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena