Подарунок для Костишина: Поділля обіграло Ужгород

Хмельничани перервали безгольову серію

Фото - fcpodillya.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

ФК Ужгород в Першій лізі на своєму полі ще внічию не грав: перемога і п’ять поразок. Закарпатський клуб не програвав у чемпіонаті три гри поспіль: перемога і дві нічиї, але цієї серії було має обірватися в матчі з іншим новачком дивізіону.

Що стосується Поділля, то команда не забивала голів у Першій лізі протягом 282 хвилин. Команда була дуже мотивована на гру, адже в цей день свій 35 день народження відзначав Віталій Костишин.

Вже на восьмій хвилині гості відкрили рахунок. Після передачі Морговского Андрій Липовуз з кута штрафного наважився на удар і влучив у дальній кут – 0:1. Фантастичне виконання хавбека Поділля і найважливіший гол в дебюті зустрічі.

У господарів в першому таймі були суттєві проблеми з конструктивом. Кучеренко залишався без роботи. Однак, і у Поділля, крім божевільного удару Липовуза, можливостей не було. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Поділля.

На початку другого тайму характер гри не змінився. Вся основна боротьба йшла в центрі поля. Ужгород грав першим номером, але без загострень попереду. Поділля впевнено грало за рахунком. У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Поділля.

Man of the match: Андрій Липовуз (Поділля)

Хавбек хмельницької команди зважився на удар з кута штрафного і потрапив в дев’ятку. Його забитий м’яч приніс Поділлю важливу перемогу.

• ФК Ужгород – Поділля (Хмельницький) ‒ 0:1
  • Гол: Липовуз, 8

Ужгород (стартовий склад): Готра, Савошко, Допілка, Сартіна, Чушенко, Аксьонов, Ряшко, Дуран, Пиняшко, Гайдучик, Хомченко. Запасні: Ющишин, Федак, Ференцик, Вискребенцев, Єфименко, Мердеєв, Тищук, Славик. Головний тренер: Богдан Блавацький

Поділля (стартовий склад): Кучеренко, Корохов, Пернацький, Воловик, Морговський, Пріхна, Липовуз, Цибульник, В.Савошко, Каверін, Карпенко. Запасні: Шухман, Панасенков, Мораренко, Прильопа, Коваль, Веремеєнко, Островський, Ващишин. Головний тренер: Віталій Костишин

• 12.10.2021. 13:15. Ужгород. «Авангард»
  • Арбітр: Євген Цибулько (Черкаська область)