Упевнена перемога команди Віталія Костишина

Поділля розгромило ВПК-Агро на своєму полі - Перша ліга України

Фото - fcpodillya.com.ua

Єгор Данилов, Sport Arena

Ще одним матчем третього туру Першої ліги було протистояння в Хмельницькому, в якому зустрічалися команди з нижньої частини турнірної таблиці – Поділля приймало ВПК-Агро. Цікаво, що до звітного матчу суперники ніколи не зустрічалися між собою, тому обидві команди хотіли завдати опоненту першої поразки в особистій історії поєдинків.

Поділля почало новий розіграш Першої ліги без перемог в перших двох турах: спочатку підопічні Віталія Костишина зіграли внічию з Оболонню, а потім на виїзді поступилися Волині. ВПК-Агро також почав новий сезон зі змінним успіхом: в активі команди Олександра Грицая розгромна перемога над Агробізнесом в минулому турі, але в першому матчі сезону колектив з Вишневого поступився Кременю. Очевидно, що і Поділля, і ВПК-Агро розцінювали матч третього туру як хорошу можливість поліпшити своє турнірне становище.

Старт поєдинку запам’ятався травмою Костенка на перших хвилинах: після розіграшу кутового Кирило отримав пошкодження і не зміг продовжити гру, а замість нього на поле вийшов Мораренко. А перші небезпечні моменти в матчі створили футболісти ВПК-Агро: спочатку з гострого кута пробивав Будняк, а ще через кілька хвилин з класним ударом від Косовського впорався Чуваєв.

Незважаючи на стартову активність ВПК-Агро, рахунок в матчі відкрили господарі поля: Карпенко, якому дуже не щастило в минулому матчі з Волинню, виграв верхову боротьбу і скинув м’яч на Островського, і хавбек з другої спроби зумів реалізувати свій шанс – 1:0! Ще через кілька хвилин той же Островський закручував м’яч з гострого кута, але на цей раз не влучив у ворота. Цікаво, що пропущений м’яч негативно позначився на діях гравців ВПК-Агро, які до кінця першого тайму так і не зуміли створити гарний епізод біля чужих воріт.

На початку другої половини зустрічі Поділля могло закріпити свою перевагу, але Мораренко, увірвавшись в штрафну, не зумів переграти голкіпера, а після кутового і метушні в майданчику Бабічин зловив м’яч в свої руки. Ще через кілька хвилин воротар ВПК-Агро знову по-справжньому виручив свою команду, коли відбив удар в упор від Карпенка. Гості відповіли непоганим ударом від Будняка головою після подачі Шевченка – вище воріт.

І все ж ближче до другого голу були саме футболісти Поділля: спочатку з ударом Савошка ефектно впорався Бабічин, а удару Мораренко трохи забракло влучності – знову здорово зіграв голкіпер гостей. Гол назрівав і на 65-й хвилині Бабічин вже не зумів виручити ВПК-Агро: після подачі з кутового Пернацький виграв боротьбу і головою точно відправив м’яч у кут воріт – 2:0.

А на 76-й хвилині інтрига в поєдинку остаточно померла: Мораренко відмінно пройшов по правому флангу і точно прострілив у центр штрафного, де вийшовший на заміну Коваль випередив захисника і відправив м’яч у ворота – 3:0. Як не намагалися футболісти ВПК-Агро до кінця гри забити хоча б гол престижу, в цей вечір перевага господарів поля було аж надто очевидною.

Як результат – переконлива і розгромна перемога Поділля, перша для підопічних Костишина в нинішньому розіграші Першої ліги, яка дозволила їм піднятися у верхню частину турнірної таблиці. ВПК-Агро, в свою чергу, програв другий матч в цьому сезоні і залишився на 12-й позиції.

Man of the Match: Денис Островський (Поділля)

Хороший матч у виконанні Островського, який став автором першого гола в матчі і мав ще кілька непоганих моментів для взяття воріт. Активність півзахисника Поділля точно допомогла його команді перемогти в цій грі.

Поділля (Хмельницький) – ВПК-Агро (Вишневе) – 3:0 (1:0)

Голи: Островський, 20, Пернацький, 65, Коваль, 76

Поділля (стартовий склад): Чуваєв, Морговський, Воловик, Пернацький, Корохов, Липовуз, Прихна, Островський, Костенко, Савошко, Карпенко

Запасні: Кучеренко, Панасенков, Цибульник, Матвєєнко, Прильопа, Мораренко, Коваль, Волинець, Жикол, Ващишин, Веремєєнко

Головний тренер: Віталій Костишин

ВПК-Агро (стартовий склад): Бабічин, Вісенте, Є. Шевченко, Зозуля, Палюх, Косовський, Коберідзе, Наполов, Будняк, Литвиненко, Куліш

Запасні: Махновський, Дудик, Колесник, Плечий, Слива, Сухар, Хубутія, Д. Шевченко

Головний тренер: Олександр Грицай

17:00. Хмельницький. Стадіон «Поділля»

Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)