Полісся на виїзді розгромило Авангард

Команда Сергія Шищенка взяла верх з рахунком 3:0

Полісся, фото polissyafc.com

Влад Власенко, Sport Arena

Одинадцятий тур Першої ліги розпочався цілою низкою матчів, серед яких і поєдинок у Краматорську між місцевим Авангардом та житомирським Поліссям. Команда з Донецької області не надто успішно виступає в нинішньому сезоні, перебуваючи в декількох позиціях від зони вильоту, тому підопічні Олександра Косевича явно сподівалися в грі з новачком Першої ліги заробити будь-які очки. При цьому в попередньому турі Авангард обіграв на виїзді Волинь, так що господарі підійшли до сьогоднішньої зустрічі в гарному настрої.

Полісся добре себе зарекомендувало цієї осені – команда Сергія Шищенка досить “міцний горішок”, який знаходився на сьомому місці турнірної таблиці. Житомиряни вкрай мало забивають (8 голів за 8 турів, але й майже не пропускають – лише 4 м’ячі). У минулому турі Поліссю вдалося впоратися з ВПК-Агро.

Команди почали поєдинок досить рівно, але перший небезпечний момент створили гості: Ярослав Галенко здорово бив з меж штрафного майданчика, але трохи не зумів потрапити в дальній кут воріт Микити Якубенка. Далі Полісся лише продовжило нарощувати свою перевагу, а небезпека попереду виходила все від того ж Галенка, але так само був активний і Денис Галенков.

Полісся контролювало гру і атакувало, але Авангард не соромився закриватися в захисті і сподіватися на контратаки і стандартні положення. У кінцівці тайму команда з Краматорська і зовсім могла відкрити рахунок після кутового, але Сорокіну не вдався акцентований удар з непоганої позиції. У підсумку команди пішли на перерву з нулями на табло, що більше влаштовувало саме Авангард.

Полісся розпочало другий тайм непогано, що в підсумку втілилося в гол на 55-й хвилині. Результативна атака почалася після викиду м’яча з ауту, потім Денис Галенков зробив точну подачу в штрафну, де Андрій Понєдєльнік переважив на другому поверсі суперника і точно вбив м’яч у кут воріт Якубенка. 1:0 – житомиряни забили справедливий м’яч, на який напрацювали.

Недовго рахунок протримався таким, адже вже через три хвилини Полісся забило другий м’яч. Вадим Жук скинув м’яч до вільного Ярослава Галенка, а той приголомшливо пробив з-за меж штрафного точно в ближній кут – 2:0. Вже до 60-ї хвилини житомиряни зробили солідну заявку на успіх, але потім змогли і зовсім зняти всі питання на 76-й хвилині: здалося, що після подачі кутового Денис Галенков замкнув м’яч у сітку, але насправді “сухий лист” записав на свій рахунок Максим Гавриленко, який закрутив м’яч у сітку від кутового прапорця (саме на нього записали гол). 3:0.

У підсумку Полісся могло забивати ще, але вистачило і трьох м’ячів. Житомиряни спокійно довели справу до перемоги і поліпшили своє становище у верхній частині турнірної таблиці, піднявшись на п’яте місце. Авангард займає передостанню, 15-ту позицію, випереджаючи лише херсонський Кристал.

Man of the match - Ярослав Галенко (Полісся)

Зіграв дуже активно і забив визначальний м’яч зустрічі, та ще й як. Приголомшлива індивідуальна майстерність Галенка втілилася в красивий і точний удар точно в кут воріт Авангарду.

• Перша ліга. 11-й тур

Авангард (Краматорськ) – Полісся (Житомир) 0:3 (0: 0)
Голи: Понєдєльнік, 55, Галенко, 58, Гавриленко, 76

Авангард (стартовий склад): Якубенко, Сидоренко, Шинкаренко, Дяченко, Цибульник, Сорокін, Майборода, Сеницький, Таранда, Дорошенко, Чебаненко. Запасні: Солдатенко, Бондар, Пуди, Пограничний, Гунічев, Куканов, Шевчук, Нечосов, Булгаков. Головний тренер: Олександр Косевич.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк, Гавриленко, Даудов, Ковальов, Понєдєльнік, Галенков, Галенко. Запасні: Яшков, Бринько, Притиковський, Тимошенко, Шевченко, Чернецький, Тарануха, Трояновський, Савошко. Головний тренер: Сергій Шищенко.

5 листопада. 14:00. Краматорськ. Стадіон “Авангард”
Арбітр: Євген Цибулько (Черкаська область)