Полісся вперше обігрує Агробізнес

Підопічні Калитвинцева виграють другий тур поспіль

Полесье, facebook.com/polissyaz

Ярослав Кроха, Sport Arena

Це була зустріч сусідів по турнірній таблиці, в активі яких лише по одній перемозі. Попередні дві зустрічі суперників у Першій лізі завершувалися тільки перемогами Агробізнесу, причому команда із Волочиська в кожній грі забивала по три м’ячі.

Перший небезпечний момент у матчі стався на 17-й хвилині, коли Романюк пробивав у дальній кут, але з цим пострілом впорався Махарадзе. Господарі своєю можливістю скористалися на 28-й хвилині. Чередниченко навісив в штрафну, а Козак потужним ударом розстріляв ворота Мозіля 1:0.

Підопічні Чижевського могли відіграватися, але удар Груші заблокували захисники. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Полісся, хоча по грі Агробізнес нічим не поступався, а навіть був гострішим попереду.

На 49-й хвилині з ударом Чередниченка впорався Мозіль. Підопічні Чижевського зі старту другого тайму почали контролювати гру, але господарі організовано захищалися.

На 58-й хвилині удар Янакова з-за меж штрафного на кутовий перевів Мозіль. Після розіграшу стандарту підопічні Калитвинцева заробили одинадцятиметровий. Янаков навісив з кутового, а Груша на думку арбітра підіграв собі рукою. Пенальті взявся пробивати Грицук, але досвідчений хавбек пробив вище воріт.

Після цього епізоду гості знову активізувалися, але без загострення. На 88-й хвилині знову відмінно зіграв воротар Агробізнесу, коли парирував удар Чередниченка. На 90+4-й хвилині забив Семенець, але у гравця Агробізнесу був зафіксований офсайд.

У підсумку, матч завершився перемогою Полісся.

Man of the match: Артем Козак (Полісся)

Мабуть, кожен із гравців господарів віддався повністю цій грі. Бачили ми і судоми, і повну самопожертву на полі. Тому віддаємо належне 23-річному хавбеку, якого залишили на самоті в штрафному, а він потужним ударом розстріляв ворота Мозіля і приніс перемогу своїй команді.

Полісся – Агробізнес 1:0

Гол: Козак (28)

Нереалізований пенальті: Грицук (61)

Полісся (СТАРТ): Махарадзе – Сахневич, Гітченко, Нестеров, Шаповал, Огіря, Козак, Янаков, Грицук, Чередниченко, Коломоєць.

Запасні: Яшков, Швець, Акубардія, Оринчак, Власюк, Глагола, Чайковський, Тєрєхов, Андрущенко, Тимофєєв

Тренер: Юрій Калитвинцев

Агробізнес (СТАРТ): Мозіль – Синиця, Курило, Нагорний, Романюк, Вербний, Юхимович, Думанюк, Груша, Семенюк, Гудзінський

Запасні: Задерейко, Когут І., Когут М., Карась, Слотюк, Черненко, Семенець

Тренер: Олександр Чижевський

13.08.2021. 17:30. «Центральний міський стадіон». Житомир

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Повну трансляцію матчу можна подивитися тут.