Полісся здобуло вольову перемогу над ВПК-Агро

Команда Шищенко зуміла показати характер в матчі в Києві

Полісся здобуло вольову перемогу над ВПК-Агро - Перша ліга України

Полесье, facebook.com/polissyaz

Ярослав Кроха, Sport Arena

У стартовому матчі десятого туру Першої ліги Полісся вдома приймало ВПК-Агро. У минулому турі житомирська команда зазнала першої в сезоні поразки, мінімально поступившись Волині. ВПК-Агро перед грою знаходилося на 14-й позиції, але від Полісся, яке йде сьомим, команду відділяла лише одна перемога. Неймовірна щільність в турнірній таблиці.

Гостей чекав дуже непростий виїзд, адже Полісся в домашніх матчах в рамках чемпіонату не програє з травня 2019 року. Ось і цей матч господарі почали активно, до першої півгодини гри запам’яталися неточними ударами Галенка, Власюка та Даудова, а на 30-й хвилині з ударом Галенка впорався Шеліхов. А на 32 хвилині Ковальов отримав жовту за симуляцію.

Під кінець тайму Повалій через травму змушений був залишити поле, його замінив Галенко. На 42 хвилині несподівано забили гості. Ляшенко пробив з-за штрафного, Маханьков відбив перед собою і Мілесін добив м’яч у ворота 0: 1. А ще через кілька хвилин Тищенко міг подвоювати перевагу гостей, але дивом не влучив у дальній кут.

Полісся зрівняло рахунок на 57 хвилині. Ковальов передачею відправив у штрафну Понєдєльніка, з ударом якого впорався Шеліхов, але Галенко виявився першим добиванні. 1: 1.

На 70 хвилині житомиряни вийшли вперед. Понеділок промчав зі своєї половини поля, віддав передачу Ковальову, який накрутив захисника і пробив з району штрафного – м’яч рикошетом від Яременка влетів у ворота. 2: 1.

На 88-й хвилині Полісся поставило жирну крапку в матчі. Савошко відмінною передачею кинув у порив Галенка, який обіграв захисника і воротаря, і відправив м’яч у порожні ворота. 3: 1. Відзначимо, що ВПК-Агро закінчував матч вдесятьох після вилучення Білого на початку другого тайму.

Полісся здобуває важливу перемогу і закріплюється в ТОП-10.

Man of the Match: Андрій Ковальов (Полісся)

Не найкращим чином увійшов в гру півзахисник, але незабаром додав в активності і запам’ятався своїми агресивними діями на полі. Він взяв участь в обох голах своєї команди, завдяки чому господарі здобули важливу для себе перемогу. Міг він забивати і на 78 хвилині, але не влучив із зручної позиції в ворота.

Полісся (Житомир) – ВПК-Агро (Магдалинівський район) – 3:1
Голи: Галенко, 58, Ковальов, 70, Галенко, 88 – Мілесін, 41.

Полісся: Маханьков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк (Шевченко, 90 + 7), Гавриленко, Даудов (Савошко, 77), Ковальов (Чернецький, 84), Понеділок, Повалій (Галенков, 36), Галенко (Трояновський, 87). Запасні: Яшков, Притиковський, Тимошенко, Тарануха, Кузнєцов, Сільченко, Бринько. Головний тренер: Сергій Щищенко

ВПК-Агро: Шеліхов, Смирнов, Яременко, Сидоренко (Логінов, 77), Білий, Мілесін, Ляшенко (Красов, 60), Передистий (Шмигельський, 59), Будняк (Удод, 88), Тищенко, Горбаченко ( Донгаузер, 69). Запасні: Бубенцов, Васильєв, Шаповалов. Головний тренер: Сергій Соловйов.

31.10.2020 13:30 г. Київ, стадіон ім. В. Баннікова
Арбітр: Іван Салаш (Калуш)

Попередження: Ковальов, 32, Даудов, 68 – Білий, 33, Горбаченко, 45 + 3, Смирнов, 55, Шмигельський, 76, Соловйов, 79 (головний тренер).
Вилучення: Білий, 70, друге попередження (ВПК-Агро).