Прикарпаття розгромило Черкащину і зберегло місце в Першій лізі

Черкащина зіграє в плей-офф за право грати у Першій лізі.

Фото - fc.if.ua

В Івано-Франківську зустрічалися команди, які останнім часом не радували своєю грою і результатами уболівальників. Прикарпаття програло п’ять останніх матчів, а про безвиграшну серії Черкащини вже можна складати легенди. Черкащани не можуть перемогти в 23 матчах поспіль. Обом суперникам відступати нікуди, адже потрібно, нарешті, виправляти негативну статистику. З огляду на це, гра обіцяла бути цікавою. Відзначимо, що Прикарпаттю в цій грі не могли допомогти дискваліфіковані Семотюк і Барчук, а Черкащина недорахувалася Дмитренко.

Перший тайм не приніс запального футболу, хоча не можна сказати, що гра проходила в центрі поля. Другий тайм вийшов більш насиченим на події. Вже на 52 хвилині Кузьмін навісив з лівого флангу і Цурупін зрізав м’яч у власні ворота ударом головою. 1:0. А через пару хвилин Кузьмін навісив з кутового Француз з правого увігнав м’яч у ворота Котового. 2:0.

На 73 хвилині господарі забили втретє. Геник м’яко накинув на кут воротарського і Скляренко зрізав м’яч в свої ворота. А через кілька хвилин Хома вивалився на рандеву з Котовим і зробив рахунок 4:0. Відразу ж після розіграшу м’яча черкащанин Довгий зіграв не кращим чином і отримав другу жовту.

І все ж гол престижу гості провели. Лухтанов наважився на дальній удар і Новак не зміг відреагувати на удар. 4:1 і Прикарпатті святкує заслужену перемогу.

MAN OF THE MATCH Андрій Хома (Прикарпаття)

19річний півзахисник з’являється на полі ситуативно, але видно, що чіпляється за будь-яку можливість закріпитися в складі. Відмінно влився він в цій грі, нагнітав, вигризав, старався. А його забитий м’яч став результатом спортивної злості футболіста.

Прикарпаття – Черкащина – 4:1

Голи: Цурупін, 52, в свої ворота, Француз, 56, Скляренко, 73, в свої ворота, Хома, 79 – Лухтанов, 87

Прикарпаття (СТАРТ): Новак, Бойко, Бочкур, Француз, Сикач, Геник, Борисевич, Сондей, Воробчак, Кузьмін, Дитко.

Запасні: Вульчин, Піцан, Пастух, Радульський, Василів, Дербах, Хома, Шпирка, Цюцюра

Головний тренер: Володимир Ковалюк

Черкащина (СТАРТ): Котовий, Нестеренко, Скляренко, Лухтанов, Діонг, Цурупін, Довгий, Георгієв, Нечай, Пограничний, М.Тіщенко

Запасні: Тимофєєв, Рожко, Малєй, Олійник, Морозенко, Тарануха, Старченко, Захаревич.

Головний тренер: Денис Маринчук.

Вилучення: Довгий, 80.

17:30. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух»

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ)