Прикарпаття та Агробізнес в останньому матчі туру м’ячів не забивали

Підопічні Чижевського десять матчів у Першій лізі не перемагають

Фото - fc.if.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Безвиграшна серія Агробізнесу з 13 серпня триває в Першій лізі дев’ять матчів: чотири нічиї та п’ять поразок. На полях суперників команда з Волочиська з п’ятого червня не перемагає протягом шести ігор: нічия і п’ять поразок. Прикарпаття в попередніх двох домашніх матчах Першої ліги не перемагало: нічия і поразка. Ось така турнірна мотивація у команд, яких розділяло шість рядків таблиці і відразу сім очок.

У першому таймі було багато боротьби, але без загострення попереду. Агробізнес володів ініціативою. Варто відзначити удар Черненка, який парирував Новак. У господарів м’яч не тримався, було багато помилок в простих ситуаціях. Перший тайм завершився без голів.

На 53-й хвилині небезпечно пробивав Вербний, але м’яч з рикошетом пролетів повз ворота. На жаль, у другому таймі глядачі продовжували відверто нудьгувати. Рахунок на табло відповідає перебігу матчу. На 66-й хвилині перший момент в матчі створили господарі. Воробчак на швидкості увірвався в штрафну і після його удару м’яч з рикошетом влучив у поперечину. На 82-й хвилині після подачі зі штрафного пробивав Курило, але його удар парирував Новак. Забити команди так і не змогли – 0:0.

Агробізнес не виграє вже десять матчів поспіль в чемпіонаті. Прикарпаття теж пригальмовує зараз.

Man of the match: Андрій Новак (Прикарпаття)

Досвідчений воротар показав свій високий рівень. Завдяки сейвам Новака Прикарпаття змогло досягти позитивного результату.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Агробізнес (Волочиськ) ‒ 0:0

Прикарпаття (стартовий склад): Новак, Пастух, Матушевський, Лень, Квасний, Толочко, Волошинович, Сондей, Цюцюра, Воробчак, Барчук. Запасні: Сердюк, Хома, Рудюк, Писко, Мащенко, Пархуць, Дитко, Горбаченко, Француз, Сікач, Геник, Кузьмін. Головний тренер: Олег Рипан

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Юхимович, Карась, Курило, Бойчук, Вербний, Думанюк, Черненко, Синиця, І. Когут, Семенець. Запасні: Задерейко, Артим, Ємаєм, Нагорний, Гудзинський, Семенюк, Петров, Захарків. Головний тренер: Олександр Чижевський

12.10.2021. 15:30. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух»

Арбітр: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)