Прикарпаття у більшості здобуло вольову перемогу над Кременем

Команда Ковалюка здобула важливу для себе перемогу в Івано-Франківську.

fc.if.ua

Незважаючи на 12-е і 13-е місця в таблиці, команди після відновлення чемпіонату встигли проявити себе, на рівних борючись з лідерами і відбираючи у них важливі турнірні бали. Матч першого кола завершився перемогою підопічних Ковалюка в дуже результативній зустрічі (4: 3).

З турнірної точки зору матч важливий для обох колективів, адже над командами ще висить загроза стикових матчів. Підопічні Свистуна підходили до матчу в хорошому ігровому тонусі після перемоги над Минаєм і нічиєї з Волинню. Молоді гравці Прикарпаття мотивовані здобути першу перемогу за вісім турів. Над господарями тяжів той факт, що в останній раз підопічні Ковалюка перемагали 26 жовтня в грі з Гірником-Спорт.

Через дискваліфікацію господарям сьогодні не міг допомогти півзахисник Тарас Бойко, тоді як у Кременя проблем зі складом не було. Більш того, перед грою клуб із Кременчука дозаявив 22-річного півзахисника Джабу Фхакадзе, який раніше виступав за другу команду Інгульця і ​​був досить перспективним гравцем, але з дуже непростим характером. До слова, півзахисник вийшов на поле після перерви.

Вже на 19-й хвилині захисники Прикарпаття «наварили». Борисевич на задній лінії повертав м’яч Пастуху, той махнув повз м’яч, Сула підхопив, вирвався на рандеву з Вульчиним, і воротарю Прикарпаття довелося збивати форварда гостей. Жовта для воротаря і пенальті. Ось тільки Сула не потрапив в кут із «точки». Але через дві хвилини гості виправилися. Пройшла передача з правого флангу від Лободи, і Мурашов в падінні головою переправив м’яч повз Вульчина. І це вже 0:1.

На 35-й хвилині гості були змушені провести вимушену заміну, адже Сондей отримав пошкодження і його в центрі поля замінив Кузьмін. На 40-й господарі зуміли вивести на ударну позицію Воробчака, який двічі намагався пробити Олійника, але все марно.

На перерву команди пішли в різному настрої – у господарів нічого не виходило попереду, а гості діяли розкуто і активно. Все перевернулося на 51-й хвилині, коли Олійник після розіграшу кутового порахував, що Француз грубо зіграв проти нього, вже лежачого опонента вдарив ногою. А це пряма червона і вимушена заміна Лободи на запасного воротаря Закорського.

Господарі відразу додали в активності і були за це винагороджені. Вацеба підхопив м’яч на куті штрафного, викотив під удар Семотюку, який підробив і з лінії штрафного майданчика пробив у дальній кут. 1: 1. А через дві хвилини Цюцюра замикав навіс справа в штрафний, але Закорський зреагував на удар.

Кінцівка матчу пройшла в атаках господарів, тоді як у гостей на вістрі залишився лише Сула, якому з огляду на втому ніхто особливо не допомагав. І тільки на 82-й хвилині агресивні дії Прикарпаття принесли успіх. Спочатку після удару Цюцюри з порожніх воріт виніс м’яч захисник Кременя Курелех, але другим темпом після навісу Кузьміна Пастух перевів м’яч в ворота. 2:1.

Кінцівка матчу пройшла під акомпанемент атак господарів. Цюцюра, Борисевич могли збільшити рахунок, але фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Прикарпаття.

Man of the Match: Роман Борисевич (Прикарпаття)

Чудовий матч провів захисник. І ззаду грав, до атак своєї команди підключався. Був одним з найактивніших, хоча саме за його участі було пропущено перший м’яч. Але в підсумку Роман виправився і може занести собі цей матч в актив. Він допоміг своїй команді здобути першу перемогу за останні вісім матчів.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Кремінь (Кременчук) – 2:1

Голи: Семотюк, 63, Пастух, 82 – Мурашов, 21

Нереалізований пенальті: Сула (Кремінь), 19, повз ворота.

Прикарпаття (стартовий склад): Вульчин, Борисевич, Пастух, Француз, Сикач, Воробчак, Семотюк, Сондей, Вацеба, Дитко, Барчук. Запасні: Новак, Бойчук, Василів, Дербах, Геник, Януш, Кузьмін, Павлюк, Цюцюра, Шпирка, Хома, Лаврук. Головний тренер: Володимир Ковалюк

Кремень (стартовий склад): Олійник, Бичков, Курелех, Головко, Дмитрієв, Литвяк, Моцик, Лобода, Мурашов, Козлов, Сула. Запасні: Закорський, Черниш, Пилипенко, Білоус, Кривенко, Янаков, Фхакадзе, Бафталовскій. Головний тренер: Сергій Свистун

Вилучення: Олійник, 52 (небезпечна гра в своєму штрафному)

11 липня. 23 тур. 17:00. м.Івано-Франківськ