Прикарпаття в драматичному матчі обіграло Ниву

Івано-франківський клуб здобув перемогу в західноукраїнському дербі

Роман Дитко, фото - fc.if.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Свій домашній матч Прикарпаття перенесло в Калуш через те, що Івано-Франківськ входить в червону зону карантину. Газон і зовнішній вигляд стадіону в більш якісному стані, ніж «Рух», і це теж зіграло на руку командам. Прикарпаття на два очки відставало від свого сьогоднішнього суперника, тому поєдинок був важливим для тих, хто опинився внизу таблиці. Цікаво, що обидві команди вже змінили тренерів з початку сезону.

До 33 хвилини роботи у воротарів особливо і не було, тому гол Прикарпаття вийшов дещо несподіваним. Воробчак справа прострілив у штрафну, захисники винесли м’яч невдало, і Дитко з лінії штрафного пробив точно під дальню штангу. 1:0.

Початок другого тайму вийшов вогненним для команд. У першій же атаці Кузьмін промчав по правому флангу на неймовірній швидкості, прострілив і Шпирка вколотив м’яч у ворота. Годинники на табло показували 46:23. І це 2:0.

Але вже на 47 хвилині пройшло вкидання ауту в штрафну Прикарпаття, гравець Ниви продовжив м’яч головою і Мелінішін, на думку арбітра, зіграв рукою у власному штрафному. А це друга жовта для захисника і пенальті в бік воріт Прикарпаття. Малащук впорався з ударом з «точки» на відмінно – 2:1. У черговій атаці з ударом Кисленко впорався Піцан і тут же Різник зрівняв склади, «намалювавши» симуляцію і отримавши другу жовту. Йшла лише 49 хвилина матчу.

Наступний небезпечний момент виник біля воріт Прикарпаття перед самим свистком. Але з ударом Волохатого не без проблем впорався Піцан. У підсумку господарі здобули важливу для себе перемогу і поліпшили свою турнірну ситуацію.

Man of the Match: Роман Дитко (Прикарпаття)

Яскравий матч провів форвард. Саме йому вдалося забити важливий м’яч у першому таймі, який визначив долю матчу.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Нива (Тернопіль) – 2:1

Голи: Дитко,33, Шпирка, 46 – Малащук, 48, з пенальти.

Прикарпаття (стартовий склад): Пицан, Кузьмин, Воробчак, Семотюк, Мелінішин, Вацеба, Барчук, Шпирка, Пархуць, Дитко, Конкольняк. Запасні: Бочкур, Хома, Януш, Дербах, Борисевич, Пастух, Сикач, Сердюк, Геник, Цюцюра, Коржак. Головний тренер: Руслан Мостовой.

Нива (стартовий склад): Механів, Хруставка, Демчук, Вовченко, Дворовенко, Демченко, Волохатий, Малащук, Різник, Гатала, Зінкевич. Запасні:  Єрмолов, Жупанський, Бідний, Зінь, Кисленко, Кохман, Мамешев, Проців, Скакун. І.о. головного тренера: Ігор Білан.

Видалення: Мелінішин, 47, друга жовта – Різник, 49, друга жовта.

15:00. Калуш. Стадіон «Хімік».

Арбітр: Євген Цибулько (Черкаська область)