Прикарпаття видобуло третю перемогу, обігравши Альянс

Команда Мостового віддалилася від зони вильоту

Фото - fc.if.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Команди підходили до першого після паузи матчу в Івано-Франківську в різному настрої. Прикарпаття всього на один заліковий пункт випереджало передостанню команду чемпіонату. Підопічні Мостового набрали всього один заліковий пункт в чотирьох матчах. Альянс навпаки, окрилений перемогою в минулому турі над Вересом. Команда не мала наміру зупинятися на досягнутому. Матч обіцяв бути напруженим і безкомпромісним.

Але початок вийшов небагатим на моменти. Господарі прибрали м’яч до ніг, шукали шляхи до воріт суперника і на 27 хвилині досягли успіху в цьому. Пройшла атака по центру, Сад відкинув м’яч назад на Сондея, який наважився на удар метрів з 27. І це 1:0. Ще через дві хвилини Кузьмін увірвався в штрафну, але на удар сил вже не вистачило.

Господарі контролювали гру весь тайм, зумівши піти на перерву, ведучи в рахунку. Другий тайм вийшов досить похмурим, як і погода в Івано-Франківську. Гості були заряджені відігратися, але абсолютно беззубо виглядали в атаці. У підсумку, господарі здобули важливу для себе третю перемогу і ще більше віддалилися від зони вильоту.

Man of the Match Валерій Сад (Прикарпаття)

Відмінний матч півзахисника команди з Івано-Франківська. Завдяки його діям був відіграний центр поля, де люблять господарювати саме підопічні Ярошенко. А з цим прийшла і перемога. Ну і асист в актив молодого гравця буде не зайвим.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Альянс (Липова Долина) – 1:0

Гол: Сондей, 27.

Прикарпаття: Новак, Борисевич, Януш, Пархуц, Мелинишин, Сад, Кузьмін, Семотюк, Сондей, Барчук, Цюцюра. Запасні: Піцан, Барасюк, Шпірка, Вацеба, Геник, Бочкур, Пастух, Хома, Воробчак, Волошинович, Конкольняк. Головний тренер: Руслан Мостовий

Альянс: Важинський, Пісний, Пікуль, Мєдвєдєв, Неплях, Лебеденко, К.Ярошенко, Піднебенний, Агапов, В.Шарай, Загинайлов. Запасні: Литвиненко, Шевченко, Осадчий, С.Шарай, Меженський, Сидоренко, Шпиренок, Зубков. Головний тренер: Юрій Ярошенко

15.11.2020. 14:00 Івано-Франківськ, стадіон «Рух»

Арбітр: Віктор Запрутняк (Ужгород)