Прикарпаття здобуло першу перемогу на виїзді в Кременчуці

Команда Руслана Мостового забила на останніх хвилинах

Фото - fc.if.ua

Команди підходили до очного протистояння в різному настрої. Кремень поступився Вересу, виграючи по ходу зустрічі. Прикарпаття навпаки, зіграло внічию проти одеського Чорноморця, перебуваючи в статусі явного аутсайдера. Відзначимо, що три з чотирьох очних протистоянь в новітній історії виграло саме Прикарпаття.

У разі перемоги підопічні Мостового могли піднятися з передостаннього місця, перемога обіцяла Кременю місце в топ-5. Господарі почали акуратно, не форсуючи події. Тому і перший там вийшов скупим на події. Господарі більше володіли м’ячем, активно виглядав Бичков, Куліш і Нандо. А Вацеба пробив поруч з дальньою кутом.

Могло Прикарпаття виходити вперед перед перервою, але Олійник впорався з ударом Цюцюри та Чеботаєв зняв м’яч з ноги Волошиновича, який був готовий замикати. І це був найнебезпечніший момент в таймі.

На початку другого тайму Цюцюра, накрутив у штрафному Мелінішіна, знову міг забивати, і знову команду врятував Олійник, зреагувавши на удар в дальній кут. На 52 хвилині Куліш і забив, правда перед цим арбітр зафіксував офсайд у Бичкова. А через пару хвилин з ударом головою Нандо впорався Піцан.

Аж до 80 хвилини гра була рівною, поки гості не забили. Семотюк почав атаку, зробив забігання в штрафну, отримав передачу і прострілив на ближню штангу. Упустили Дитко, який розстріляв верхній ближній кут. 0:1.

Гості зуміли втримати перевагу і здобули найважливішу для себе перемогу.

MAN OF THE MATCH Іван Пицан (Прикарпаття)

Не було багато роботи у воротаря, але в тих моментах, де треба рятувати, він рятував. Впорався з ударом майже в упор Нандо, Бичков в першому таймі бив з лівого флангу. Своїми діями передав впевненість партнерам по команді.

Кремень – Прикарпаття – 0:1

Гол: Дитко, 88

Кремень (стартовий склад): Олійник – Мягков, Антоніо, Бородай, Чеботаєв, Білоус, Геловані, Луїс Фернандо, Бичков, Сорокін, Куліш

Запасні: Данкович, Островський, Молько, Кучеренко, Кривенко, Мурашов, Закорський, Галата

Тренер: Олександр Головко

Прикарпаття (стартовий склад): Піцан – Кузьмін, Сикач, Воробчак, Волошинович, Кохман, Семотюк, Мелінішін, Француз, Вацеба, Цюцюра

Запасні: Сердюк, Бочкур, Дитко, Хома, Шпирка, Януш, Дербах

Тренер: Руслан Мостовий

11.10.2020 16:00 м.Кременчук, стадіон Кремінь-Арена

Арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків)