Sportarena

Сарапій у Металісті, Хобленко в Кривбасі. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22

Сарапій у Металісті, Хобленко в Кривбасі. Усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це третя редакція таблиці переходів (друга – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Агробізнес Волочиськ з.Карась (ФК Минай Д2), з.Нагорний, п.Вербний (обидва – Карпати Галич Д3), п.Гудзінський (ост.кл.: ПФК Карпати Львів Д3), п.Синиця (Вентспілс Латвія Д1) з.Шаповал, п.Немтінов (обидва – Епіцентр Д3), п./н.Гливий (Кристал Д2→Д3), з.Ярмоленко, п.Косовський, п./н.Дудік
Альянс Липова Долина п.Карноза (Кривбас Д3Д2), п.Шмигельський (Альянс Д2) в.Литвиненко (Вікторія ААФУ→Д3), п.В.Шарай (Інгулець Д1), н.Зубков (ПФК Львів Д1), в.Богдан, з.Медведєв, з.Меженський, з.Шевченко
Волинь Луцьк гол.тр.Шахов (Волинь-2 Д3), з.Ульянов, п.Сад (обидва – Прикарпаття Д2), п.Куліш (ФК Минай Д1→Д2), п.Тетеренко (Таврія Д3), п.Чепелюк (Гірник-Спорт Д2), п./н.Богомаз (Гірник-Спорт Д2 п/ор.) гол.тр.Сачко, в.Леванідов (Діназ Д3), з.Сімінін, з./п.Приймак, п.Чачуа (всі – ТзОВ Карпати Львів Д3), п.Нкололо (Судува Литва Д1), п.Протасов (Металіст 1925 Д2→Д1), п./н.Оринчак (Полісся Д2), н.Коломоєць (Полісся Д2)
Оболонь Київ з.Бородай (ФК Краматорськ Д2), н.Черній (Кривбас Д3→Д2) в.Фастов (МФК Миколаїв Д2Д3), з.В.Білий (Вікторія Д3), з.Голіков (ЛНЗ Черкаси ААФУ→Д3), з./п.Бровченко (Вікторія ААФУ→Д3), в.Коломієць, в.Тюрін, п.Улянченко
Гірник-Спорт Горішні Плавні з.Жук, з./п.Понедельник (обидва – Полісся Д2), з.Кравчук (Металіст Д2), з.Никитюк (Карпати Галич Д3), з.Цвіренко (Металіст 1925 Д2→Д1), з./п.Сафіханов (Чайка Д3), п.Мильченко (Зоря U-21 ор.), п.Паламар (МФК Миколаїв Д2), н.Бруно Ернандес (Азуріз Бразилія) з.Шинкаренко (ФК Краматорськ Д2 п/ор.→ФК Маріуполь Д1), п.Литвак (Перемога Д3), п.Чепелюк (Волинь Д2), п.Чередниченко (Полісся Д2), п./н.Богомаз (Волинь Д2 п/ор.), п./н.Лукас (Агіла Сальвадор Д1), н.Якубов (Епіцентр Д3), з.Вісенте
ВПК-Агро Вишневе гол.тр.Грицай (Рух Д1), в.Бабичин, п.Литвиненко (обидва – Рух Д1 ор.), тр.Чечер (Зоря Д1), тр.П.Таран (Буковина Д3), тр.вор.Яковець гол.тр.Соловйов, тр.Дірявка, тр.вор.Збарах, з.Яременко, п.Кіча, п.Ляшенко (всі – Перемога Д3), дир.Книш (Кривбас Д2), тр.Сидоренко, адм.Головань, в.Воробей (Вікторія Д3), в.Шеліхов (Металіст 1925 Д2→Д1), з.Агапов (ФК Краматорськ Д2), з.І.Білий (Рубікон Д3), з./п.Красов, п.Шаповалов (обидва – Скорук ААФУД3), п.Піддубний (Зоря Д1 п/ор.→Металург Запоріжжя Д3 ор.), п.Тищенко (ЛНЗ Д3), п.Шмигельський (Альянс Д2)
Полісся Житомир гол.тр.Калитвинцев, тр.Литовченко (обидва – ост.кл.: Олімпік Д1), в.Махарадзе (СК Дніпро-1 Д1), в.Тимофєєв (СК Полтава Д3), з.Гітченко (Десна Д2), з.Нестеров (Мезйокйовешд Угорщина Д1), з.Сахневич (Вентспілс Латвія), п.Козак (Чорноморець Д2Д1), п.Огиря (Олімпік Д1), п.Чередниченко (Гірник-Спорт Д2), п./н.Оринчак (Волинь Д2), н.Коломоєць (Волинь Д2) гол.тр.Шищенко, в.Маханьков (Колос Д1), з.Жук, з./п.Понедельник (обидва – Гірник-Спорт Д2), з.Повалій, з.Притиковський, п./н.Галенков (всі – ТзОВ Карпати Львів Д3), з.Прокопчук (Кривбас Д3→Д2), п.Даудов (ФК Краматорськ Д2), п.Ковальов (Таврія Д3), н.Галенко (ЛНЗ Черкаси ААФУД3), н.Коваль (Полісся Д1 п/ор.Поділля Д3Д2 ор.), в.Медведєв, з.Шевченко, п.Гавриленко, п.Островський, п.Чернецький
ФК Краматорськ з.Агапов (ВПК-Агро Д2), з.Мягков (Кремінь Д2), з.Шушко (ФК Маріуполь U-21), п.Даудов (Полісся Д2), п./н.Коробка (ост.кл.: Металіст 1925 Д2) з.Бородай (Оболонь Д2), з.Писко, п.Толочко (обидва – Прикарпаття Д2), з.Шинкаренко (ФК Краматорськ Д2 п/ор.→Гірник-Спорт Д2), п.Гуті, п.Сеницький, п.Чебаненко, н.Скотаренко (всі – зак.), з.Гаврик, з.Чідера (всі – в/а)
Нива Тернопіль п.Козак (Карпати Галич Д3), п.А.Уманець (Ворскла U-19) п.Граматик (Нива Вінниця Д3), п.Бідний
Прикарпаття Івано-Франківськ з.Писко, п.Толочко (обидва – прикарпаття Д2), п.Лень, п.Рудюк (обидва – Рух Д1 ор.) з.Писко (Металіст Д2), з./п.Курко (Лівий Берег ААФУ→Д3), з.Ульянов, п.Сад (обидва – Волинь Д2), н.Андрейчук (ФК Олександрія U-19), з./п.Конкольняк, з./п.Януш, п.Вацеба, п.Шпирка, з.Мелінишин (всі – в/а)
Металіст Харків в.Бубенцов (МФК Миколаїв Д2), в.Рибка (Лієпая Латвія Д1), з.Писко (Прикарпаття Д2), з.Порох (МФК Миколаїв Д2), з.Цуріков (СК Дніпро-1 Д1), з./п.Маілтон (Атлетико-Мінейро Бразилія Д1), з./п.Сарапій (Металург Д3), п.Банада (ФК Олександрія Д1), п./н.Шамич (Колос U-21), н.Ріаскос (Насьональ Португалія Д1→Д2) з.Гуйє (зав.), з.Кравчук (Гірник-Спорт Д2), з.Тепляков, з.Кузубов, п.Багачанський (всі – ФК Вовчанськ Д3), з.Ярош (Динамо Д1 п/ор.), н.Сікорський (Перемога Д3), в.Чеботарьов, з.Еберт, н.Давидов
Поділля Хмельницький з.Клименко (Балкани Д3 п/ор.), н.Коваль (Полісся Д1 п/ор.Колос Д1 ор.) з.Павлюк (Епіцентр Д3), п.Малей (Діназ Д3), п.Худік (Нива Вінниця Д3), н.Мандзюк (зав.тр.), з.Жданов, п.Шпікула
ФК Ужгород гол.тр.Іваниця (Тарпа Угорщина Д3), тр.Блавацький (ост.кл.: Сталь Красник Польща Д4), з.Січ (Угорщина ам.), п.Вискребенцев (ФК Маріуполь U-21) гол.тр.Васютик, н.Вишневський (ФК Минай Д1), з.Минайленко, з.Цень, н.Майборода
Кривбас Кривий Ріг ген.дир.Баєнко (Левадія Т Естонія Д1), дир.Книш (ВПК-Агро Д2), тр.Гребенюк (Рух Д1), в.Сарнавський, п./н.Вагнер (обидва – СК Дніпро-1 Д1), з.Зотько (Олімпік Д2), з.Мостовий (Десна Д1), з.Прокопчук (Полісся Д2), з./п.Гордієнко (ФК Олександрія Д1), п.Васін (Інгулець Ворскла Д1 п/ор.→ Ворскла Д1), п.К.Приходько (Шахтар U-21), п.Татарков (Пюнік Вірменія Д1), п.Семеніхін (ост.кл.: Шахтар/ФК Маріуполь U-21), п.Щедрий (Інгулець Д1), п./н.Говедариця (Зріньски Мостар Боснія Д1), н.Хобленко (Стабек Норвегія Д1 п/ор.→ СК Дніпро-1 Д1 ор.) сп.дир.Фролов, тр.Лазоренко, з.Сокол (Металург Д3), п.Гуськов, н.Берко (обидва – Лівий Берег Київ Д3), п.Карноза (Альянс Д2), п.Ременюк (Металіст 1925 Д1), н.Мішуренко (Скорук ААФУД3), н.Черній (Оболонь Д2), в.Злотар, з.Дедяєв
Олімпік Донецьк тр.Туре, в.Кичак, з./п.Є.Пасич (обидва – Верес Д1), з.Драме (ФК Ростов Росія Д1), з.Зотько (Кривбас Д2), з.Снурніцин (Зоря Д1/Десна Д1), п.Альваренга (Рух Д1), п.Завійський, п.Цимбалюк (обидва – Десна Д1), п.Огиря (Полісся Д2), п.Політило (Олімпік Д1), п./н.Тейшейра (Сошо Франція Д2), п./н.Чогадзе (Інгулець Д1), гол.тр.Санжар, в.Халімі, з.Чекотун, з.Векляк, з./п.Бабенко, п.Таллес, п.Романовський, п.Хамелюк, н.Нкенг
Кремінь Кременчук гол.тр.Столовицький, в.Старченко, п.Авер’янов, п.Орел (всі – Дніпро Черкаси Д3), в.Мирний (ост.кл.: Чорноморець Д2), з.Товкач (Зоря U-21), з.Д.Сидоренко (Колос U-21), п.Галоян (Оболонь-2 Д3), п.В.Сидоренко (ост.кл.: Балкани Д3), п./н.Алізаде (ФК Маріуполь U-21) гол.тр.Свистун (Гірник-Спорт ПОАФ ам.), з.Мілесін (Скорук ААФУ→Д3), з.Мягков (ФК Краматорськ Д2), п.Демченко (ФК Олександрія Д1)

 

варіант матеріалу

Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena