Цибульник приніс Поділлю перемогу над Поліссям

Підопічні Костишина вирвали перемогу

Цибульник приніс Поділлю перемогу над Поліссям - Перша ліга України

Фо

Ярослав Кроха, Sport Arena

Домашня безпрограшна серія Полісся в чемпіонаті тривала три гри: дві перемоги та нічия. Натомість команда із Хмельницького у гостях житомирянам ще не забивала, але була налаштована зламати цю негативну тенденцію.

На початку зустрічі гравці Полісся володіли ініціативою, але без роботи для Кучеренка. Підопічним Калитвинцева не вистачало швидкості. Щодо Поділля, то у гостей взагалі м’яч не тримався.

Перший небезпечний момент був створений на 19-й хвилині, коли після подачі Морозка повз ворота пробив Шастал. Невдовзі зі штрафного повз ворота пробив Грицук. На 32-й хвилині Козак обіграв голкіпера, але з гострого кута не влучив у ворота.

Господарі після середини тайму додали до активності. Все змінилося на 42-й хвилині, коли Каверін запустив у прорив Прильопу, але його за межами штрафного майданчика збив воротар Махарадзе. Мораренко вдався блискучий удар зі штрафного. Голкіпер Полісся торкнувся м’яча, але відбити не зміг – 0:1. У підсумку, перший тайм завершився мінімальною перемогою гостей.

На 59-й хвилині господарі заробили пенальті. Козак подав стандарт, а Пріхна збив Морозка. Одинадцятиметровий упевнено реалізував Грицук – 1:1. У наступній атаці Пернацький відправив м’яч у сітку, але арбітр скасував взяття воріт.

Цікаво команди розпочали другий тайм. Цілком міг ще раз забивати зі штрафного Мораренко – удар відбив Махарадзе. Після перерви підопічні Костишина додали в агресії попереду та на 90+4 хвилині вирвали перемогу. Морговський навісив, а Олександр Цибульник головою відправив м’яч у сітку – 1:2.

У підсумку матч завершився перемогою Поділля. Хмельничани обігнали Полісся у таблиці, і становище житомирської команди з могутніми власниками та найдосвідченішим складом зараз взагалі сумне та тяжке.

Man of the match: Олександр Цибульник (Поділля)

Досвідчений хавбек чудово зіграв на другому поверсі та приніс своїй команді дуже важливу перемогу.

Полісся (Хмельницбкий) – Поділля (Житомир) ‒ 1:2

Голи: Грицук, 60 (пен) – Мораренко, 42, Цибульник, 90+4

Полісся (стартовий склад): Махарадзе, Сахневич, Нестеров, Гітченко, Шаповал, Чайковський, Бабенко, Козак, Грицук, Морозко, Шастал. Запасні: Яшков, Огіря, Терехов, Оринчак, Андрущенко, Глагола, Коломоєць, Акубардія, Швець, Чередніченко, Тимофєєв. Головний тренер: Юрій Калитвинцев

Поділля (стартовий склад): Кучеренко, Корохов, Пернацький, Воловик, Морговський, Цибульник, Веремієнко, Прихна, Мораренко, Каверін, Прильопа. Запасні: Шухман, Матвєєнко, Островський, Коваль, Волинець, Ващишин, Панасєнков, Жикол, Савошко, Карпенко. Головний тренер: Віталій Костишин

27.11.2021. 14:15. Житомир. “Центральний міський стадіон”.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів)