Ужгород на останніх хвилинах втратив перемогу над Волинню

Лучани продовжили свою безпрограшну серію

Адриан Пуканыч, фото - fcuzhhorod.com

Єгор Данилов, Sport Arena

Заключним матчем ігрового дня в Першій лізі став поєдинок між Волинню і Ужгородом, командами, які абсолютно по-різному розпочали новий сезон. Підопічні Альберта Шахова ще не програвали, набравши 5 очок в перших трьох турах, а команда Михайла Іваниці невдало стартувала у дебютному для себе сезоні у Першій лізі – три поразки поспіль з перших турів чемпіонату зробили Ужгород головним аутсайдером турнірної таблиці.

Немає жодних сумнівів, що гості приїхали до Луцька з великим бажанням набрати свої перші очки у нинішньому сезоні, в той час як господарі прагнули довести, що успішні результати їх молодого колективу на старті чемпіонату – не випадковість. Цікаво, що це була перша зустріч суперників на офіційному рівні, хоча у минулому сезоні Ужгород двічі зустрічався з Волинню-2 у Другій лізі (перемога 3:0 і нічия 1:1).

Перші хвилини матчу запам’яталися великою кількістю боротьби на футбольному полі і бажанням з боку обох команд забрати м’яч під свій контроль. Ініціатива переходила від одного колективу до іншого, але по-справжньому небезпечних моментів ні Волинь, ні Ужгород на старті поєдинку не створили. Лише на 16-й хвилині Сад відмінно віддав на Кобзаря, але нападник господарів пробив вище воріт з непоганої позиції. Ужгород ледь не відповів своїм моментом, але Неділько випередив Пиняшка і не дав півзахисникові гостей отримати м’яч в чужій штрафній.

В середині першого тайму стався перший по-справжньому небезпечний епізод в матчі і створили його футболісти Ужгорода. Після атаки через правий фланг м’яч відлетів до Хомченка, який без роздумів пробив у дальній кут, але влучив у штангу. Ще через декілька хвилин активний форвард гостей пробивав з гострого кута – трохи мимо. Волинь відповіла ударом зі штрафного у виконанні Войтіховського, але з ударом захисника легко впорався Ющишин. В кінці тайму міг забивати Сартіна – його удару забракло влучності.

На старті другого тайму Ужгород заробив перспективний штрафний і цей стандарт приніс гостям таке важливе взяття воріт: досвідчений Пуканич зважився на прямий удар і шикарно поклав м’яч у воротарський кут – 0:1! Відмінне виконання штрафного – цей гол точно буде претендувати на звання кращого в турі. Через хвилину гості знову створили загрозу біля воріт Неділька і навіть вимагали пенальті у арбітра після нібито попадання м’яча в руку одному із захисників, але Олег Когут дав команду продовжувати гру.

Волинь довгий час не могла прийти в себе після пропущеного м’яча і лише в середині другої половини зустрічі почала створювати свої моменти біля чужих воріт. Один із кутових завершився небезпечним ударом під поперечину воріт Ющишина, але голкіпер Ужгорода в ефектному стрибку відвів загрозу і врятував свою команду від голу.

А на 76-й хвилині, після чергової подачі в штрафну Ужгорода, головний арбітр призначив пенальті у ворота гостей – Ющишин руками грубо зіграв в голову Теслюку. Одинадцятиметровий викликався пробивати Войтіховський і не реалізував свій шанс, потрапивши в поперечину – лучани не використали свою найреальнішу нагоду зрівняти рахунок. Ще через декілька хвилин небезпечно пробивав Богомаз – вище воріт.

В останні десять хвилин Волинь атакувала все частіше і дуже сумбурно, а головною зброєю господарів попереду як і раніше залишалися закидання в чужий штрафний майданчик, де надійно діяли захисники гостей. І все ж господарі зрівняли рахунок в компенсований час! Спочатку Ляшенко після класного проходу потрапив в штангу, а після метушні у виконанні футболістів обох команд м’яч, після виносу захисника Ужгорода, потрапив в Войтіховського і залетів у ворота – 1:1. Трохи курйозний гол, який врятував Волинь від поразки.

Нічийний результат допоміг Волині продовжити безпрограшну серію в Першій лізі, яка у нинішньому розіграші налічує ось уже чотири матчі поспіль. Ужгород, в свою чергу, був дуже близький до дебютної перемоги, але упустив три очки на останніх хвилинах зустрічі. Позитивний момент для підопічних Іваниці – вони нарешті взяли своє перше очко в чемпіонаті і перервали серію із трьох поразок поспіль.

Man of the Match: Адріан Пуканич (Ужгород)

Досвідчений півзахисник Ужгорода, як і раніше є справжнім лідером своєї команди, який готовий брати на себе відповідальність у вирішальний момент. Пуканич класним прямим ударом зі штрафного забив перший гол в матчі і допоміг своїй команді здобути перше очко в чемпіонаті.

Волинь (Луцьк) – Ужгород – 1:1 (0:0)

Голи: Войтіховський, 90+1Пуканич, 52

На 77-й хвилині Войтіховський (Волинь) не реалізував пенальті – перекладина

Волинь (стартовий склад): Неділько, Войтіховський, Сасовський, Чернов, Мартинюк, Рябов, Чепелюк, Ляшенко, Климець, Сад, Кобзар

Запасні: Коркодим, Савченко, Богомаз, Кристін В., Кристін С., Кузнєчіков, Миронюк, Мороз, Ольхович, Теслюк, Янчук

Головний тренер: Альберт Шахов

Ужгород (стартовий склад): Ющишин, Савошко, Шкіндер, Сартіна, Чушенко, Ряшко, Пуканич, Мердєєв, Пиняшко, Тищук, Хомченко

Запасні: Славік, Дуран, Ференцик, Федак, Вискребенцев, Січ, Кобеляш

Головний тренер: Михайло Іваниця

18:30. Луцьк. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)