Sportarena

В очікуванні старту. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2020 року.

В очікуванні старту. Усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це третя редакція таблиці переходів (друга – тут)..

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Агробізнес Волочиськ з.Писко (Торпедо-БеЛАЗ Білорусь Д1), п.Немтінов (Полісся Д2) з.Педро Гарсія (Єклано Депортиво Іспанія Д3), з.Бойчук, п.Кухарук (обидва – Рух Д1), н.Козьбан
Волинь Луцьк з.Марушка (Рух Д1), з./п.Войтіховський (Шахтар U-21), з./п.Шаповал (СК Дніпро-1 Д1), п.Зінкевич (ост.кл.: Чорноморець Д2), п.Ляшенко (Каганат Киргизстан Д1), п.Полюлях (Авангард Д2), н.Сула (Кремінь Д2), п.Тетеренко (ФК Слуцьк Білорусь Д1), н.Хомченко (Гірник-Спорт Д2) з.Михалик (Вотранс Луцьк ААФУ), п.Кожанов (ФК Минай Д1), з./п.Курко
Оболонь Київ гол.тр.→сп.дир.Мазуренко, п.Валєєв (Чорноморець Д2), п.Островський (Кремінь Д2 ор.), н.Ковбаса (Чорноморець Д2), п.Гуськов, п.Гурмак
Металіст 1925 Харків гол.тр.Кривенцов, тр.Коваль, тр.Котов (ост.кл.: ФК Маріуполь Д2), з.Жичиков (ФК Минай Д1), з.Отіско (ост.кл.: Енергетик Солоницівка ХОАФ), п.Гошкодеря (Олімпік Д1), п.Толочко (Карпати Львів Д3) з.Поспєлов (Чорноморець Д2), п.Романов, н.Давидов (обидва – Метал Д3), з.Жук, з.Осман, н.Гегедош
Авангард Краматорськ гол.тр.Городов (Авангард U-19) в.Денчук, п.Матяж, п./н.Нехтій (всі – Метал Д3), з.Брюхов (Кремінь Д2), з.Дедяєв (Кривбас Д3), з.Мірошник (Верес Д2), п.Лобов (Колос Д1→Полісся Д2 ор.), п.Мурза (Гірник-Спорт Д2), п.Полюлях (Волинь Д2), н.Кірієнко (Діназ Д3), гол.тр.Косевич, в.Солдатенко, з.Вакілі, з.Воробей, з.Литвин, п.Близнюк, п.Собко, п.Різванов
Гірник-Спорт Горишні Плавні п.Гоменко (Гірник Д3), п.Грисьо (Черкащина Д3), п.Мурза (Авангард Д2) п.Лозовий (Метал Харків Д3), н.Хомченко (Волинь Д2)
Чорноморець Одеса в.Підківка, п.Козак (обидва – Карпати Львів Д3), з.Мартиненко (Ворскла Д1), з.Остапенко (Нива Вінниця Д3, з мин.сез.), з.Поспєлов (Металіст 1925 Д2), п.Валєєв (Оболонь Д2), п.Стрижак (Ворскла Д1, з мин.сез.), н.Ковбаса (Оболонь Д2) в.Мирний (МФК Миколаїв Д2), п.Янаков (Динамо Д1 п/ор.Зоря Д1 ор.)
МФК Миколаїв в.Лободров (Балкани Д3), в.Мирний (Чорноморець Д2) п.Ковальов (Полісся Д2), п./н.Бугай (Шахтар Д1 п./ор.), в.Шеліхов, п.Зарічнюк
Прикарпаття Івано-Франківськ з.Мелінішин (Каганат Киргизстан Д1)
Кремінь Кременчук гол.тр.О.Б.Головко, гол.тр.→тр.Свистун, з.Брюхов (Авангард Д2), п.Додо, п.Луїз Фернандо (обидва – Балкани Д3), п.Островський (Оболонь-Бровар Д2 ор.) з.Дмитрієв (Кристал Д2), п.Марчук, п.Лобода, н.Козлов (всі – Інгулець Д1 п/ор.), н.Сула (Волинь Д2), з.Пилипенко, п.Литвяк, п.Моцик, п.Фхакадзе, п.Черниш, п./н.Янаков
Нива Тернопіль з.Вовченко (Зоря U-21), п.Демченко (Нива Вінниця Д3), п.Мамешев (Локомотив Київ юн.), п.Д.Скакун (ФК Калуш Д3) з.Герт (Верес Д2), п.Ілюк (Полісся Д2), п.Дедух
ВПК-Агро Шевченківка в.Луговський (Агронива Заводське АФТ ам.), з.Жінчин (СК Дніпро-1 Д1 U-21), п.Кіча (ост.кл.: ФК Минай Д2), н.Горбаченко (ФК Калуш Д3) з.Алексанов, з./п.Смирнов, н.Соколянський
Полісся Житомир гол.тр.Шищенко (ост.кл.: МФК Миколаїв Д2), тр.вор.Чурилов (Чернівці юн.), в.Маханьков (Динамо Д1 ор.), з.Прокопчук (ФК Олександрія U-21), з./п.Понедельник (Буковина Д3), п.Гавриленко (ост.кл.: ФК Минай Д2), п.Ілюк (Нива Тернопіль Д2), п.Ковальов (МФК Миколаїв Д2), п.Лобов (Авангард Д2→Колос Д1 ор.), п.Савошко (ФК Калуш Д3) гол.тр.Безсмертний, з.Корохов (Поділля Д3), з.Мосіюк, п.Боровець (обидва – Буковина Д3), п.Задерецький (Поділля Д3), п.Немтінов (Агробізнес Д2), н.Ковпак (ЛНЗ-Лебедин ААФУ), п.Терзі
Кристал Херсон з.Дмитрієв (Кремінь Д2), п.Цибульський (Таврія Д3), п.Швед (Кристал Д2)
Верес Рівне з.Герт (Нива Тернопіль Д2), з.Мірошник (Авангард Д2), п.Дахновський (Вісла Сандомєж Польща Д4), п.Г.Пасич (ост.кл.: Карпати Д1), н.Сергійчук (Вентспілс Латвія Д1)

з.Дударенко, з.Ховбоша, з./п.Зубков, п.Євдокимов

 

Альянс Липова Долина

варіант матеріалу

Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena