Верес добув складну перемогу в Краматорську

Команда Вірта пропустила в більшості, але проявила волю до перемоги

Ярослав Кроха, Sport Arena

Молода команда з Краматорська в минулому турі зазнала болючої розгромної поразки від Оболоні-Бровар (0:5). Це третя поспіль суха розгромна поразка для молодої команди. Для того, щоб виправити своє турнірне становище, підопічні Городова мали здобувати очки в протистоянні з одним із лідерів сезону – Вересом.

Досягти такого результату було надзвичайно непросто, адже Верес знаходиться в піднесеному настрої після першої за 23 роки перемоги в дербі над Волинню. Правда, в першому таймі гості не зуміли втілити в забитий м’яч перевагу. Свої моменти мали Гегедош і Шестаков, але всі події в матчі відбулися в другому таймі.

На 60 хвилині активний як завжди Пасіч промчав по лівому флангу, посадив опонента на п’яту точку і прострілив прямо на ногу Шестакову, який перевів м’яч в порожні ворота – 0:1. На 69 хвилині Шестаков виривався на рандеву з Солдатенком, і Пуді з усього розгону врізався в спину форварду. Червона для гравця господарів і небезпечний штрафний для Вереса, який, втім, команда Вірта розіграла невдало. Але перевага в кількості гравців залишилося з ним до кінця зустрічі.

На 73-й хвилині господарі несподівано відігралися. Свіжий Дучев взяв гру на себе в центрі поля, досвідчений Кучеров вдарив ззаду по ногах опонента. Лобов прямим ударом зі штрафного метрів з 30 відправив м’яч від поперечини в ворота. Точно гол туру і 1:1.

Але останнє слово було все ж за Вересом. На 86 хвилині екс-краматорчанин Полюлях заробив штрафний, гості розіграли штрафний і Шестаков зумів пробити з лінії штрафного Солдатенка – 1:2.

Верес зумів утримати перемогу і обійшов в таблиці Гірник-Спорт.

Man of the Match: Михайло Шестаков (Верес)

Абсолютно найкращий в складі гостей гравець. Був самий активний у першому таймі, в другому зробив дубль і заробив на собі червону. Просто майстер!

Перша ліга. 14-й тур

Авангард (Краматорьск) – Верес (Рівне) – 1:2

Голи: Лобов, 73 – Шестаков, 60, 88

Авангард (стартовий склад): Солдатенко, Лобов, Ховбоша, Таранда, Шинкаренко, Булгаков, Дорошенко, Пуді, Сеницький, Чебаненко, Гунічев. Запасні: Якубенко, Дучев, Шевчук, Сорокін, Куканов, Нечосов, Сидоренко, Дяченко, Бондар. Головний тренер: Олексій Городов

Верес (стартовий склад): Когут, Солдат, Мірошник, Петько, Немчанінов, Махньов, Кучеров, Хоцянівський, Гегедош, Пасіч, Шестаков. Запасні: Бабійчук, Пінчук, Гончаренко, Полюлях, Тимофієнко, Дахновський, Соломка, Яременко. Головний тренер: Юрій Вірт

Вилучення: Пуді (А), 68.

20 листопада 2020. 13:00 Краматорськ. Авангард

Арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків).