Верес обіграв Гірник-Спорт в останньому матчі сезону

Команда Вірта закінчила чемпіонат переможним результатом

Фото - nkveres.com

Егор Данилов, Sport Arena

Лідер і новий чемпіон Першої ліги в останньому матчі сезону відправився в гості до Гірника-Спорт, який перебуває в середині таблиці і давно не вирішує ніяких завдань. Тому в заключному поєдинку сезону обидві команди не відчували тиску за підсумковий результат і могли зіграти у своє задоволення, порадувавши власних фанатів.

Верес у минулому турі гарантував собі золоті медалі, тому до нової зустрічі підопічні Юрія Вірта підійшли в хорошому настрої і статусі чемпіона, який в наступному сезоні гратиме в УПЛ. Команда Ігоря Жабченка в минулому матчі зуміла перервати жахливу серію з п’яти поразок поспіль, обігравши в гостях Оболонь. Крім того, в останньому турі на своєму стадіоні Гірник-Спорт хотів взяти реванш у Вереса за розгромну поразку в першому колі з рахунком 0:3.

З перших хвилин гри команда Юрія Вірта, яка вийшла на матч не в оптимальному складі, позначила свою перевагу і вже на старті поєдинку могла вийти вперед. Найбільш небезпечний момент був у Гайдучика, але скориставшись помилкою захисника, нападник гостей не зумів переграти голкіпера. Ще через кілька хвилин небезпечно пробивав здалеку Тимофієнко, але м’яч пройшов поруч зі штангою, а з ударом Дахновського впорався Жмурко.

І все ж тиск рівненської команди приніс свої плоди: після серії помилок м’яч відскочив на правому фланзі до Савошка, який прострілив у штрафний, і після рикошету від захисника прилетів точно на ногу Кучерову, який завдав точний удар — 0:1. Заслужений м’яч, який став результатом постійних атак Вереса в першій половині гри. Що стосується Гірника-Спорт, то у господарів майже нічого не виходило в атаці, а постійні простріли не несли особливих загроз Бабійчуку — аж надто відчувалася різниця в класі між командами в цій грі.

Після перерви гра не змінилася: Верес грав за рахунком і контролював ситуацію на полі, намагаючись при цьому забити ще. Традиційно активними були Гайдучик і Сергійчук, а у Гірника-Спорт можна відзначити Лукаса, який змарнував хороший шанс на старті другого тайму, пробивши вище з лінії штрафного.

Ще двома відмінними рисами цього матчу була велика кількість боротьби і зіткнень, а також спекотна погода в Горішніх Плавнях під час гри. Неозброєним оком було видно, що в другому таймі командам куди важче вдавалося тримати ігровий ритм і діяти активно. Небезпечними були стандартні положення у виконанні Гегедоша, що вийшов на поле, але захист Гірника-Спорт давав собі раду з його ударами і навісами.

І все ж команді Вірта вдалося закріпити свою перевагу, і знову потрібно відзначити виконавську майстерність Дахновського. Віталій підхопив і точно пробив з-за меж штрафного, а Жмурко банально не зумів зреагувати на удар — 0:2. У компенсований час Гірнику-Спорт вдалося відіграти один м’яч: Вєлєв навісив у штрафний, і м’яч після влучання в Богомаза таки залетів у ворота — 1:2.

Як результат — перемога Вереса, який підтвердив статус чемпіона в останньому матчі Першої ліги і тепер буде з нетерпінням чекати поєдинків в УПЛ. Гірник-Спорт завершив чемпіонат на підсумковому дев’ятому місці, і тепер команда буде готуватися до нового розіграшу.

Man of the Match: Віталій Дахновський (Верес)

Черговий сильний матч у виконанні атакуючого півзахисника Вереса, який підтвердив свій клас у другому таймі — саме точний удар Дахновського зняв усі запитання про переможця.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — Верес (Рівне) — 1:2 (0:1)

Голи: Богомаз, 90+1 — Кучеров, 29, Дахновский, 77

Гірник-Спорт (стартовий склад): Жмурко, Велєв, Чуєв, Краєв, Кравченко, Чепелюк, Сьомка, Павліш, Твердохліб, Чередниченко, Лукас

Запасні: Фіяло, Богомаз, Черниш, Литовченко, Дедух, Осипенко, Дмитрук, Насібулін, Клімов, Вісенте

Головний тренер: Ігор Жабченко

Верес (стартовий склад): Бабійчук, Савошко, Гук, Махнєв, Гончаренко, Данилюк, Кучеров, Дахновський, Тимофієнко, Гайдучик, Сергійчук

Запасні: Гегедош, Ющишин

Головний тренер: Юрій Вірт

17:30. Горішні Плавні. Стадіон «Юність»

Арбітр: Кристина Козорог (Київська область)