Верес розгромив ВПК-Агро завдяки хет-трику Шестакова

Легка перемога команди Юрія Вірта

Михаил Шестаков, фото - rivnenews.com.ua

Влад Власенко, Sport Arena

У Дніпрі на стадіоні Метеор проходив перенесений матч ще 6-го туру Першої ліги, який не відбувся в минулому жовтні через коронавірус у сьогоднішніх господарів. Відзначимо, що не так давно відбувся поєдинок другого кола між цими командами, і видався він для лідера чемпіонату дуже непростим – в квітні Верес вирвав перемогу над ВПК-Агро лише в кінцівці матчу завдяки голу Гончаренка. До слова, гра в минулому місяці стала першою в історії протистоянь цих двох колективів.

Рівняни до сьогоднішнього матчу підходили в якості головного претендента на підвищення – навіть з матчами в запасі Верес має комфортну перевагу на вершині таблиці. Клуб з Дніпропетровської області, в свою чергу, не стрибнув вище голови і перебував на 11-й позиції, яка їх влаштовує в контексті боротьби за виживання – від зони вильоту ВПК-Агро до гри відділяло цілих вісім очок. Відзначимо, що через травму команді Юрія Вірта сьогодні не зміг допомогти нападник Микола Гайдучик. Також на користь ВПК-Агро міг зіграти той факт, що на стадіон Метеор був дозволений допуск глядачів.

Не встиг матч початися, як одна з перших атак Вереса стала результативною. Із-за меж штрафного майданчика м’який накинув зробив в сторону воротарського Ігор Солдат, а Михайло Шестаков випередив Зозулю і головою завдав потужного удару в сітку воріт – 0:1. ВПК-Агро відразу показав, що не має наміру миритися з таким ходом подій, відповівши ударом Агапова в поперечину. Словом, до третьої хвилині подій було більше, ніж може бути в якомусь іншому матчі за всі 90 хвилин. Тим більше що ще через кілька хвилин Верес міг забивати другий м’яч: зі штрафного виконав подачу Панасенко, Немчанінов трохи підправив напрямок, але все ж Шеліхов зумів зреагувати і перевести м’яч в каркас воріт. Ось це початок!

Верес не зменшував темп і продовжував настирливо атакувати. Навіть могло виникнути питання, як в попередньому матчі рівняни забили єдиний м’яч у ворота ВПК-Агро лише на 90+5 хвилині… Здорово після подачі кутового забіг в штрафну і пробив головою Мірошник, але на місці виявився Шеліхов. Виручив кіпер і після непоганого удару в нижній кут з боку Панасенка. ВПК-Агро відповів потужним пострілом над воротами Куліша, але до того ж трохи раніше лайнсмен зафіксував офсайд. А на 30-й хвилині Верес забив другий гол, відзначившись з пенальті: Панасенко запустив в штрафну Сергійчука, а того на виході буквально зніс в стрибку воротар Шеліхов. До точки підійшов Михайло Шестаков, спокійно реалізувавши свій шанс – лідер Вереса пробив в протилежний від воротаря кут – 0:2.

Верес і далі продовжував атакувати, але забити третій м’яч і зняти всі питання ще в першому таймі не зміг, хоча і були хороші спроби. Можна згадати класний постріл зльоту Пасіча після скидки Солдата, але у ворота Геннадію потрапити не вдалося. Трохи пізніше Шеліхов зловив м’яч в руки після удару Сергійчука з лінії штрафної. Команди пішли на перерву за повного домінування рівнян, а також апеляціях ВПК-Агро по пенальті: після навісу Агапова з флангу м’яч потрапив в руки Полюляха, але суддя вирішив, що їх становище було правильним і порушення не побачив.

Другий тайм почався досить рівним футболом, при якому ВПК-Агро намагався чіплятися за якісь свої атаки, але все ж оборона Вереса діяла досить надійно. А перший небезпечний момент другої половини створили саме підопічні Вірта, коли на другому поверсі після подачі з флангу головою пробив Мірошник – штанга прийшла на виручку команді з Дніпропетровської області. Слідом Сергійчук пробивав з гарної позиції, однак зрізався м’яч з його ноги. Слідом хет-трик міг робити Шестаков, але його удар після виходу один на один парирував Шеліхов.

А на 69-й хвилині Верес досить буденно забив третій м’яч, коли після подачі з кутового прибіг в чужу воротарську Шестаков, і ударом ногою розстріляв ворота господарів – 0:3. Хет-трик зробив Михайло Шестаков – безперечно кращий гравець поєдинку. Більш ніж комфортний рахунок для гостей не мав команди до подальших активних дій, але все ж рівнянам вдалося забити і в четвертий раз: на фланзі Геннадій Пасіч здорово обійшов Зозулю, а потім завдав відмінний удар в дальній нижній кут воріт Шеліхова – 0:4. Подібний рахунок навіть дозволив Юрію Вірту випустити на кінцівку відомого блогера Дмитра Поворознюка – це його третя поява в складі Вереса.

У підсумку команда Юрія Вірта здобула легку перемогу і практично забезпечила собі вихід в УПЛ. ВПК-Агро не зміг нав’язати боротьбу Вересу, як зробив це в їх останньому матчі.

Man of the match - Михайло Шестаков (Верес)

Справжній лідер Вереса, який оформив хет-трик. Гра Шестакова – основа сьогоднішнього успіху команди з Рівного.

• Перша ліга. 6-й тур

ВПК-Агро (Вишневе) — Верес (Рівно) — 0:4 (0:2)

Голи: Шестаков, 2, 40 (пен.), 71, Пасіч, 82

ВПК-Агро (стартовий склад): Шеліхов, Зозуля, Яременко, Палюх, Агапов, Ляшенко, Коберідзе, Беляєв, Ксьонз, Тищенко, Куліш. Запасні: Воробей, Гадрані, Хубутія, Шаповалов, Кича, Шмигельський, Будняк, Шевченко, Білий, Красов, Горбаченко, Сухар. Головний тренер: Сергій Соловьйов.

Верес (стартовий склад): Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанинов, Полюлях, Панасенко, Дахновський, Сергійчук, Пасіч, Шестаков. Запасні: Бабійчук, Савошко, Махнєв, Гук, Данилюк, Кучеров, Тимофієнко, Гегедош, Поворознюк, Ющишин. Головний тренер: Юрій Вірт.

17:00. Дніпро, стадіон «Метеор»

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)