Верес розправився з Гірником-Спорт. Гегедош причетний до всіх голів, Поворознюк дебютував

А Пасіч забив один з найкрасивіших м'ячів поточного чемпіонату.

Лев Зінгер, Sport Arena

Потужний матч – один з центральних в 15-му турі – проходив в Млинові (Рівненська область). Верес перед туром посідав третє місце, Гірник-Спорт – четверте, а розділяло їх всього одне очко. За логікою, гості прибували в Млинів з бойовим настроєм – після домашньої поразки від Оболоні (2: 3) вони опустилися з другого місця. Але Гірник-Спорт і без того приємно дивував, адже ні за складом, ні за оголошеними амбіціям перед початком сезону не потрапляв у записні фаворити сезону. А ось Вересу, незважаючи на статус новачка Першої ліги, подібне прогнозували – і не дарма, напевно, Верес вийшов на третє місце, вигравши два останні матчі. І збирався розправитися і з ще одним з «намальованих» потенційних конкурентів, адже Гірник-Спорт раніше невдало грав проти рівнян – три поразки з загальним рахунком 3:12.

І початок матчу підтвердив такі роздуми. Вже на п’ятій хвилині гаряче в штрафному майданчику гостей було після прострілу Пасіча – можна сказати, захисники зняли м’яч з ноги нападника Шестакова. А через хвилину Солдат добре зловив м’яч на ногу і пальнув здалеку – тепер воротар Ситніков у кидку парирував дуже непоганий удар. Підсумком стартової активності Вереса став пенальті: Герт і Шопін взяли Гегедош в коробочку, і Шопін з піднятою ногою в’їхав в ногу форварда. Хоча Гірник-Спорт апелював, рефері вказав на 11-метрову позначку, а сам Роберт на правах потерпілого з лівої ноги пробив зовсім в інший кут, ніж кидався воротар – 1:0.

Гості побігли відіграватися – проявляв активність Герт (до речі, спочатку він переходив з тернопільської Ниви саме в Верес, але в підсумку виявився в Гірнику-Спорт, цілком імовірно, для нього цей матч був особливо принциповим). Однак це було не дуже небезпечно: простріли і подачі проходили без завершення, а рідкісні удари ледь долітали до воротаря Когута. А ось Верес, граючи за рахунком, зумів його закріпити. Гегедош закрутив передачу з глибини поля на лівий фланг, а Геннадій Пасіч відразу ж в дотик з лівої ноги влучив у дальній кут в поруч зі штангою – 2: 0. Дуже красивий гол, і можна довго сперечатися, чи бив Гена на виконання або ж шукав когось подачею (а кого шукати щось? Шестаков був на відстані – так що версія з прямим ударом здається більш ймовірною).

Від подвійного удару Гірник-Спорт оправлявся довго. Навіть міг отримати і третій гол, але, на щастя приїжджої команди, ніхто не відгукнувся на гострий простріл рівнянина Дахновського. А коли на 33-й хвилині після акуратною скидки Твердохліба Семенів зміг пробити з меж штрафного майданчика, він послав м’яч по центру – саме туди, де чатував Когут. Так що перший тайм завершився з досить переконливим перевагою Вереса.

А на початку другого тайму рівненський клуб зробив все можливе, щоб закріпити рахунок. Спочатку Петько після штрафного від Гегедоша небезпечно, але трохи неточно пробив головою. А потім Роберт Гегедош оформив дубль. Капітан господарів Шестаков протягнув м’яч через лівий фланг і виклав зручну передачу на Гегедоша, і Роберт прокинув захисника і з лівої ноги з кута воротарського пробив у дальній кут – 3:0. Тепер чотири голи в чемпіонаті у нового нападника Вереса! Та ще й п’ять гольових передач! А адже відразу ж, через п’ять хвилин, міг бути і хет-трик – але, опинившись перед воротарем після відмінного закидання Полюляха, Гегедош просто не вистачило простору, щоб пробити повз Ситнікова. В результаті Роберт був замінений, маючи на своєму рахунку два голи і зароблений пенальті.

Але одноклубники продовжували «возити» Гірник-Спорт: Петько навіть забив четвертий, але, на думку арбітра, з офсайду, а з ударом Соломки впорався воротар. А протилежна сторона була явно незадоволена тим, що відбувається – аж до зворотньої заміни. А ось Верес куражився: в тому числі, дозволив дебютувати Поворознюку. Досвідчений за мірками футболіста блогер замінив капітана, коли гру було вже зроблено.

Набравши 27 очок, Верес гарантував собі місце не нижче третього, а в разі осічки Агробізнеса в паралельному матчі – навіть друге. А ось Гірник-Спорт… Після другої позиції опустився на четверту, а зараз ризикує залишити межі першої п’ятірки. Місце, на яке опуститься клуб з Горішніх Плавнів, визначиться після всіх матчів передостаннього туру 2020 року.

Man of the Match: Роберт Гегедош (Верес)

За проведений на полі час встиг забити два м’ячі і заробити пенальті. Питання?

• Верес (Рівне) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 3:0
  • Голи: Гегедош, 13 (пен.), 49, Пасіч, 21

Верес (стартовый склад): Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Петько, Полюлях, Дахновський, Гегедош, Пасіч, Шестаков. Запасні: Бабійчук, Пінчук, Махньов, Гук, Данилюк, Кучеров, Хоцяновський, Тимофієнко, Соломка. Головний тренер: Юрій Вірт.

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситніков, Шопін, Калугін, Карась, Герт, Петрусенко, Батюшин, Семенів, Чередниченко, Мурза, Герасимець. Запасні: Жмурко, Е.Твердохліб, Корольков, Збунь, Суханов, Чепелюк, Козиренко, Векляк. Головний тренер: Ігор Жабченко.

• 25 листопада. 13:00. Млинів. «Колос»
  • Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)