Верес у матчі з п’ятьма голами перестріляв Кристал

Нервова перемога рівнян з рахунком 3:2

Верес, t.me/veresclub

Влад Власенко, Sport Arena

В Херсоні місцевий Кристал у рамках десятого туру Першої ліги приймав рівненський Верес. Команда Сергія Валяєва підходила до зустрічі з гарним настроєм, адже в минулому турі херсонці здобули свою першу перемогу у нинішньому сезоні, у Києві перемігши Оболонь. Тепер Кристалу явно хотілося здобути дебютну звитягу саме на своєму полі, але суперник у виді Вересу – це дійсно “міцний горішок”. Рівняни непогано розпочали сезон і знаходяться біля лідируючої групи команд. Через карантинні обмеження гра проходила без глядачів.

Команда Юрія Вірта розпочала дуже активно і відразу пішла вперед. Вже на шостій хвилині Михайло Шестаков відправив м’яч у сітку воріт Ярослава Герасименко, проте лайнсмен підняв прапорець і зафіксував положення поза грою. Але трішки згодом Верес забив вже за правилами і повів у рахунку: Роман Гончаренко на 14-й хвилині прийняв м’яч у чужому карному майданчику після подачі зі штрафного від Роберта Гегедоша, а другим дотиком завдав удару з лівої ноги в ближній верхній кут воріт Герасименко. 1:0.

Після цього Верес не збавляв обертів і йшов уперед, а Херсон продовжував грати від оборони. Гегедош продовжував виконувати всі стандарти рівнян і завдав непогано удару із середньої відстані, проте по воротах не влучив. Також у команди Юрія Вірта непогано вистрілював Віталій Тимофієнко – гостро, проте знову не влучно. На перерву Верес пішов із мінімальною перевагою, але повністю домінуючи на полі. Сергій Валяєв явно мав підбадьорити своїх підопічних, адже за такої гри Кристалу не було на що сподіватись.

Кристал вийшов з роздягальні бадьорим і на перших хвилинах другого тайму тримав м’яч, але Верес дуже швидко знову показав свій клас. Роберт Гегедош знову виступив у якості асистента, направивши шкіряного вперед на хід Михайлу Шестакову, а той в ближній дуелі без проблем переграв кіпера Кристалу. 2:0 на 53-й хвилині – чудова реалізація своїх моментів від рівнян.

Херсонці недовго відставали у два м’ячі, вже через декілька хвилин після голу Шестакова скоротивши відставання. Чудово зіграв Андрій Барладим, який відібрав м’яч у суперника на своїй половині поля та направив його до Семенини, а той назад повернув його до Барладима, що реалізував свій шанс і із меж штрафної переграв Богдана Когута. 1:2 – Кристал повернувся до гри.

Команда Юрія Вірта все ж була активніше сьогодні, та і загалом грала на правах фаворита матчу, тому через сім хвилин після голу Кристалу Верес знову відновив перевагу у два голи і зробив рахунок більш спокійним для себе. Роберт Гегедош зробив вже третій асист, знайшовши на іншій частині карного майданчику Віталія Тимофієнко, який вправним рухом обійшов воротаря Герасименко, а потім пробив вже по пустим воротам херсонців – 3:1 для рівнян.

Херсонці не хотіли здаватися та продовжували створювати моменти, у другому таймі явно граючи краще, ніж у першій половині матчу. Зрештою на 78-й хвилині команда Сергія Валяєва знову змогла засмутити воротаря Вересу Когута: Іван Головкін завдав чудового удару з середньої дистанції – м’яч влетів у ближній кут воріт гостей. 2:3 – парад голів продовжився.

У підсумку Верес зміг втримати переможний рахунок і заробити три очки. Команді Юрія Вірта вдалося прорватися у топ-3 турнірної таблиці Першої ліги, до того ж рівняни мають матч у запасі. Кристал боровся та грав непогано, атакуючи в кінцівці матчу, але здобути другу перемогу поспіль херсонцям не вдалося – вони залишилися на останній сходинці турнірної таблиці.

Man of the match - Роберт Гегедош (Верес)

Лідер Вересу показав чудову гру, ставши диригентом атак рівнян. На рахунку Гегедоша відразу три гольові передачі на своїх партнерів, що стало визначальним для підсумкового результату матчу і перемоги Вереса.

• Перша ліга. 10-й тур

Кристал (Херсон) – Верес (Рівне) – 2:3 (0:1)

Голи: Барладим, 58, Головкін, 78 – Гончаренко, 14, Шестаков, 53, Тимофієнко, 65

Кристал (стартовий склад): Герасименко, Малиш, Жовтюк, Карась, Крутін, Цой, Бородай, Цибульський, Семенина, Мартян, Барладим. Запасні: Восконян, Гливий, Лаптєв, Кучер, Терзі, Чернишов, Барський, Ольховіков, Головкін, Бондаренко, Клюєв. Головний тренер: Сергій Валяєв.

Верес (стартовий склад): Когут, Пінчук, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Полюлях, Кучеров, Тимофієнко, Гегедош, Пасіч, Шестаков. Запасні: Бабійчук, Мірошник, Данилюк, Хоцяновський, Дахновський, Соломка, Яременко, Поворознюк. Головний тренер: Юрій Вірт.

14:00. Херсон. «Кристал».

Арбітр: Олександр Титов (Донецьк)