Верес вдома розібрався з Нивою

Героєм зустрічі став форвард Роберт Гегедош

Верес, t.me/veresclub

Олександр Олійник, Sport Arena

Верес підірвав трансферний ринок Першої ліги, уклавши річну угоду з відомим блогером Дмитром Поворознюком. Сам гравець (можна ж так називати вже?) заявив, що буде боротися за місце в складі, але рішення про його участь в матчі буде приймати виключно тренерський штаб на чолі з Юрієм Віртом. Які футбольні скіли Поворознюка вийдуть на перший план в жорсткій і конкурентній боротьбі Першої ліги поки невідомо, проте в заявку на матч 33-річний футболіст все-таки не потрапив (але активно роздавав інтерв’ю в флеш-зоні), а увагу до Вереса підігріли як мінімум до кінця його контракту з клубом.

У Ниви вистачає і своїх турбот, крім пильної уваги до суперника. Тернополяни, залишившись без коуча Василя Малика, несподівано прибили Оболонь (2:1), тим самим показавши серйозні наміри боротися за результат в кожній грі. Втім, і без цього Нива збиралася дати бій суперникові – в минулому році саме Верес вибив тернопільський клуб з розіграшу Кубка України.

Вже на старті гри господарі вийшли вперед. І якщо перший розіграш стандарту від Гегедоша завершився небезпечним подвійним ударом від Солдата, з якими впорався Механів, то через хвилину Роберт вивів свою команду вперед, класно пробивши зі штрафного у ближній кут (відзначимо Хохлова – центрбек став співучасником голу, бо зіграв рукою, після чого і був призначений стандарт). Надалі Верес міг забивати ще – на ударній позиції був Сергійчук, але не влучив по м’ячу після прострілу Нємчанінова. Непоганий удар зі штрафного був і у Петька, але захисник влучив у “стінку”.

На 34-й хвилині ще одна атака господарів завершилася ударом головою від Гегедоша – відразу нам показали реакцію Вірта, який спересердя жахнув ногою лаву запасних. А момент був крутий – Полюлях навісив, Гегедош в стрибку переграв Механіва, проте м’яч влучив у поперечину, далі в лінію воріт, після чого захисники вибили м’яч з воротарського. І тут же Мірошник після кутового – м’яч б’ється об газон, але пролітає над перекладиною! Атаки Ниви в першій половині зустрічі… Складно прокоментувати, адже Когут, по більшій мірі, залишався без роботи, а найбільш яскравим епізодом став простріл на правий фланг, де Нємчанінов в останній момент перервав подачу на Гаталу. Кінцівка тайму – знову за Вересом в особі Гегедоша. Убивча ліва нога Роберта знову відзначилася стандартом, але в цей раз Механів впорався з потужним пострілом гравця господарів.

Після перерви Нива провела різку атаку, яка завершилася ударом головою Волохатого в руки Когуту. Верес відповів потужним ударом Сергійчука зі штрафного, а Нива вже в наступній атаці відігралася – Різник накрутив Гончаренка і прострілив на Кисленка – Когут не при справах, з ним же і Мірошник. 1:1! Втім, радість гостей була недовгою. Подача Сергійчука зі штрафного завершилася ударом Солдата – Механів перевів сферу в поперечину, далі м’яч завис над воротарським після невдалого виносу Малащука, і ось тут свої якості проявив Петько, добивши м’яч у сітку – 2:1.

Останні 15 хвилин матчу пройшли під “Два кольори” від ультрас Вереса, які розташувалися за територією стадіону. З моментів варто виділити класний удар Хоцяновського з-за меж штрафного – над поперечиною. У Ниви намагався забити дальнім ударом Вовченко, але також не потрапив у ворота. Зі штрафного пальнув і Скакун – Когут вирішив не ловити м’яч, який небезпечно зрикошетив від газону, і перевів його в сторону. Натиск від Ниви не дав результат а ось господарі змогли зміцнити перевагу. Це Солдат утік на правий фланг і виконав навіс у бік Гегедоша. Галата не перехопив, а Роберт вийшов один на один з Механівим і ефектно перекинув кіпера Ниви. Який гол гарніший – варто робити індивідуальну нарізку! До слова, ці голи стали дебютними для форварда в чемпіонаті. До цього Гегедош забивав тільки в Кубку України.

• Man Of The Match: Роберт Гегедош (Верес)

Бив, прострілював і в підсумку забивав. Ефектно і результативно. Блискуче виконав штрафний і шикарно реалізував вихід один на один з Механівим після діагоналі Солдата.

Верес (Рівне) – Нива (Тернопіль) – 3:1 (1:0)
Голи: Гегедош, 5, 83, Петько, 64 – Кисленко, 53.

Верес (СТАРТ): Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях, Петько, Хоцяновський, Гегедош, Дахновський, Сергійчук. Запасні: Ющишин, Бабійчук, Махнєв, Гук, Пінчук, Данилюк, Кучеров, Тимофієнко, Соломка, Яременко, Шестаков, Демчук. Головний тренер: Юрій Вірт.

Нива (СТАРТ): Механів, Мороз, Хохлов, Демчук, Вовченко, Волохатий, Малащук, Зінкевич, Демченко, Гатала, Різник. Запасні: Єрмолов, Жупанський, Бідний, Дворовенко, Хруставка, Мамешев, Кисленко, Кохман, Проців, Скакун. Головний тренер: Ігор Білан.

Попередження: Петько, Гегедош, Полюлях, Вірт (гл. тренер) – Хохлов, Волохатий.

15:00. Млинів. Колос
Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк)