Верес завдяки дублю капітана обіграв Агробізнес

Матч-бенефіс Шестакова

Михаил Шестаков, фото - rivnenews.com.ua

Лев Зінгер, Sport Arena

Ще в минулому сезоні Агробізнес до останніх секунд чемпіонату претендував на медалі, а зараз починав 9-й тур на восьмому місці, відстаючи від сьогоднішнього суперника – новачка турніру Вереса – на дві сходинки турнірної таблиці і всього на одне очко. Зрозуміло, великим завданням волочиського клубу було зробити бажаний ривок в першу п’ятірку. Для цього треба було неодмінно перемагати господарів.

Початок зустрічі підтвердив такі роздуми. В інтервалі між 10-14 хвилинами Агробізнес двічі вельми небезпечно атакував ворота Когута. Спершу високорослий форвард гостей Петров (улюбленець Кварцяного, якому в Волині пророкували велике майбутнє) вискакував на фланговий простріл, але захисник Вереса Гончаренко навіть не дав йому пробити. Потім вже захисник Агробізнесу Слотюк, замикаючи навіс Когута вже з правого флангу, головою спрямував м’яч у поперечину.

Витримавши стартовий натиск гостей, перейшов в атаку і Верес. Вже на 21-й хвилині Пасіч зі свого лівого флангу влучив у поперечину, а добивання від Шестакова завадив захисник Курило. Але буквально тут же розіграний кутовий дозволив рівнянам повести в рахунку. Відскок після удару Гончаренка внаслідок корнера припав на дальній кут воротарського майданчика, де свою моторність проявив капітан господарів Шестаков. В оточенні суперників він спритно пробив правою ногою з розвороту – 1:0.

Поки Агробізнес шукав шляхи до відіграшу, ще один кутовий дав результат Вересу. Після подачі Гегедоша від лівого прапорця Шестаков швидко позбувся опіки Дідика та головою відправив м’яч у сітку – 2:0. Цей дубль – немов прорив для Михайла. Досі головний бомбардир Вереса в чемпіонаті 20/21 ще не забивав. Ймовірно, були якісь задумки у Чижевського на перший тайм, але цей подвійний удар від Шестакова сплутав всі плани Агробізнесу. Команда явно загубилася, і до перерви ще два моменти підвищеної небезпеки виникли біля воріт Мозіля. Повз ворота пройшов дальній удар Гончаренка, а після навісу «шведою» від Пасіча Шестаков примудрився пробити з-під захисника, але кіпер гостей зловив м’яч з близької відстані.

У другому таймі одних все влаштовувало, а інші не могли це змінити. Лише після півгодини біганини без воріт і особливого загострення гості заробили перспективний штрафний, проте Черненко в ближню дев’ятку трохи не влучив. А на 82-й хвилині після скидки Семенца М.Когут в падінні бив з півкола штрафного – і воротар господарів Б.Когут перевів на кутовий досить складний м’яч. А після ще одного штрафного Гончаренко довелося розряджати ситуацію у воротарському виносом.

Звичайно, щоб відігратися, цих моментів було недостатньо. Так що Верес набрав 14 очок і за станом на зараз вийшов на четверте місце. Єдиний прикрий момент для господарів – жорстке зіткнення, в якому отримав пошкодження їх воротар. Але Б.Когут мужньо відпрацював матч до кінця, записавши на свій рахунок 4-й «клін-шит» у чемпіонаті.

Man of the Match: Михайло Шестаков (Верес)

Рахунок на табло каже сам за себе.

• Верес (Рівне) – Агробізнес (Волочиськ) – 2:0
  • Голи: Шестаков, 22, 33

Верес (стартовий склад): Б.Когут, Солдат, Махнєв, Гончаренко, Немчанінов, Полюлях, Петько, Тимофієнко, Гегедош, Пасіч, Шестаков©. Запасні: Бабійчук, Пінчук, Гук, Данилюк, Кучеров, Хоцяновський, Дахновський, Соломка Поворознюк. Головний тренер: Юрій Вірт.

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Слотюк Юхимович, Дідик, Курило©, Н.Когут, Думанюк, Черненко, І.Когут, Семенюк, Петров. Запасні: Воробей, Артим, Палюх, Груша, Семенець, Косовський, Захарченко, Іванченко, Писко. Головний тренер: Олександр Чижевський.

• 14:00. Млинів. Стадіон “Колос”
  • Арбітр: Влад Дорош (Київ)