Верес здобуває чергову перемогу над Кременем

Рівненський клуб відривається від найближчих переслідувачів у таблиці

Фото - t.me/veresclub

Ярослав Кроха, Sport Arena

Кремінь підходив до матчу з лідером на тлі розгромної поразки від Оболоні (0:3). Господарів очікувала дуже складна гра, адже Верес зараз на ходу. До того ж, Кремінь в трьох останніх домашніх матчах набрав всього одне очко. Верес, навпаки, виграє сім матчів поспіль. У цій грі не зміг допомогти гостям Гегедош, що вилетів більше, ніж на тиждень через травму, Гайдучик вийшов знову з перших хвилин, а ось Кремінь виставив на гру той же склад, що і в останньому матчі.

Вже на четвертій хвилині завдяки агресивним діям в атаці гості отримали свій момент, але з ударом Гайдучика впорався Олійник. Господарі відповіли більш результативно. Івахно зробив закид на хід Бичкову по правому флангу, той увірвався в штрафну і пробив в ближній кут. І це 1:0.

Правда, гості відігралися майже одразу. Панасенко навісив з кутового і Нємчанінов на ближній штанзі ударом головою відправив м’яч у ворота. 1:1. Наступний момент у гостей виник на 42-й хвилині, коли Шестаков змістився з флангу і крутив в дальній кут і Олійник продемонстрував божевільний сейв.

Початок другого тайму пройшов за переваги господарів, Верес більше намагався діяти через контратаки і в цьому компоненті гри вони діяли гостріше. Перший гострий момент в таймі виник на 70-й хвилині, коли Солдат прострілював вздовж лінії воротарського, але Шестаков просто махнув повз м’яч. І вже в наступній атаці господарі вийшли вперед. Панасенко зряче підсік м’яч в штрафну в напрямку Дахновського і того збив Олійник, який явно не встиг до м’яча. Пенальті чітко реалізував Сергійчук. 1:2.

Цікаво, що Верес свою першу заміну провів на 90+1-й. Гості спокійно довели матч до перемоги і на крейсерській швидкості мчать до «золота» Першої ліги. Віддаємо належне і Кремню, який виглядав досить грамотно на всіх ділянках поля, виділявся позиційними атаками. Одним словом, Годін і його тренерський штаб на вірному шляху.

Man of the Match: Сергій Панасенко (Верес)

Геннадій Пасіч, схоже, отримав можливість перевести дух і функції лідера перехопив в цій грі Панасенко. Він розганяв свої атаки, гальмував атаки суперника і віддав дві гольові. Просто топчик!

Кремінь (Кременчук) – Верес (Рівне) – 1:2

Голи: Бичков, 13 – Нємчанінов, 20, Сергійчук, 71, з пенальті.

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Бєлоусов, Курелєх, Сантос, Мягков, Демченко, Семенов, Бичков, Івахно, Хоцяновський, Гоменко. Запасні: Данкович, Пуди, Мурашов, Мілєсін, Білоус, Галата, Де Олівейра, Молько, Кривенко, Кучеренко. Головний тренер: Олексій Годін

Верес (стартовий склад): Когут, Солдат, Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях, Панасенко, Сергійчук, Гайдучик, Дахновський, Шестаков. Запасні: Бабійчук, Савошко, Мірошник, Гук, Данилюк, Кучеров, Петько, Пасіч, Поворознюк, Ющишин. Головний тренер: Юрій Вірт

15:00. Кременчук. «Кремінь-Арена» ім. Бабаева

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)