Волинь без проблем обіграла на виїзді Балкани

Команда Тлумака скористалася осічками конкурентів.

Фото - fcbalkans.com.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Зорі зустрічалися команди, які вирішують діаметрально протилежні завдання. У Балкан немає турнірних завдань, хіба що награвання складу з прицілом на наступний сезон. Так, відставання від небезпечної зони плей-офф складає всього сім очок, але команда Пархоменко демонструє непоганий футбол в останніх двох турах. У матчі з двома лідерами команда набрала одне очко, але тому ж Минаю дуже непросто далися три очки в грі з Балканами.

У Волині все складніше, літо не склалося – чотири очки в чотирьох матчах не межа мрій команди Тлумака. Втрата Хагназарі в цій грі виявилася некритичною, Тлумак нарешті поставив в основі своє зимове придбання форварда Куліша. Саме він став причетним до першого м’яча у ворота господарів. Пройшла передача з правого флангу, форвард Волині не дав Лободрову впевнено забрати м’яч у руки, Кожанов відкинув м’яч під удар Чачуа, який розстрілював майже порожні ворота. 0:1.

А ще через хвилину Лободров виручив свою команду після сильного дальнього удару Кожанова з-за штрафної. Де Олівейра міг зрівнювати рахунок вже на 23 хвилині, але пробив з лінії штрафного поруч з ближньою штангою. А на 35 хвилині лучани таки збільшили рахунок. Цюпа на лівому фланзі віддав передачу під себе, Сад майже від центрального кола пройшов до штрафної і з правої закрутив у дальній кут – красивий м’яч і 0:2. Здавалося б, ніщо не завадить лучанам забити ще, але перед самим свистком на перерву Балкани повернули інтригу. Тропанца в штрафний Волині в спину штовхнув досвідчений Михалик і Фаюк ударом з «точки» переграв Литовченко. 1:2.

На початку другого тайму команди обмінялися ударами в поперечину, а потім протягом хвилини Волинь забила двічі. Спочатку Волошинович виявився спритнішим в штрафній після стандарту від Кожанова, і зумів проштовхнути м’яч у ворота. 1:3. А потім Кожанов забив свій 15 м’яч.

Феноменальну діагональ з позиції лівого захисника віддав Цюпа, Денис увірвався в штрафну під кутом і відмінно влучив у ближній верхній кут. 1:4.

У підсумку, гості зуміли здобути перемогу і поліпшити своє турнірне становище. Адже найближчі конкуренти очки втратили або обов’язково втратять в очних зустрічах.

Man of the Match: Денис Кожанов (Волинь)

Відмінний матч у виконанні правого вінгера Волині. Забивав, віддавав і в цілому був дуже активним.

Балкани (Зоря) – Волинь (Луцьк) – 1:4
Голи: Фаюк, 45+2, з пенальті – Чачуа, 11, Сад, 34, Волошинович, 52, Кожанов, 54.

Балкани: Лободров, Гаврилюк, Де Олівейра (Шуховцев, 86), Сілва (Пєнов, 78), Фаюк (Златов, 55), Ільницький, Пархоменко, Ніколишин (Сидоренко, 46), Серденюк, Платунов, Тропанець (Де Олівейра Кунца, 71). Запасні: Лукаш, Демський. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Волинь: Литовченко, Сімінін, Михалик (Мартинюк, 55), Приндета, Цюпа (Конкольняк, 68), Сад (Кизилатеш, 72), Рябов, Волошинович (Климець, 63), Кожанов, Чачуа, Куліш (Норенков, 82). Запасні: Леванідов, Кобзар. Головний тренер: Андрій Тлумак.

Попередження: Тропанець, 30 – Сад, 50, Куліш, 79, Рябов, 84, Мартинюк, 88.

17:00. Зоря. Стадіон ім. Б.Тропанця.

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)