Волинь і Нива не виявили сильнішого в Луцьку

Обидва голи команди забили після перерви

Фото - facebook.com/fcnyva1978

Єгор Данилов, Sport Arena

У матчі тринадцятого туру Першої ліги Волинь на своєму полі приймала Ниву. Перед очною зустріччю тернопільська команда випереджала свого нового суперника всього на два очки в турнірній таблиці, зігравши при цьому на дві гри більше. Тому господарі поля цілком справедливо розраховували поліпшити своє становище після домашнього поєдинку.

Волинь в минулому турі чемпіонату програла Кривбасу і перервала свою серію з двох перемог поспіль. Нива підходила до матчу не в найкращому настрої, програвши останні три поєдинки у Першій лізі, але з новим наставником – напередодні клуб оголосив про призначення на пост головного тренера Андрія Купцова, який відомий по своїй роботі в Олександрії, а до недавнього часу входив в тренерський штаб Кривбасу.

Перші хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі, обидві команди намагалися контролювати м’яч і створювали спроби загострювати гру біля чужих воріт, але до явних гольових можливостей довгий час не доходило. Волинь подала кілька кутових, а у Ниви згадується момент у Кисленка, але його удар з гарної позиції заблокував захисник.

Якщо говорити в цілому, то першу половину зустрічі можуть занести собі в актив захисні лінії обох команд, адже і Волинь, і Нива до перерви діяли в обороні практично безпомилково і нічого не дозволяли суперникам. Особливо варто похвалити захисників команд за гру при навісах і прострілах: оборонці і господарів, і гостей вигравали практично всю боротьбу, не даючи жодного шансу навіть пробити в бік своїх воріт.

Після перерви суперники заграли активніше: обидва наставники напевно провели серйозну розмову зі своїми підопічними і попросили їх додати агресії в атаці. Непогано пробивав здалеку Гатала, але удару хавбека гостей не вистачило точності, а у Волині небезпечно прострілював в чужу штрафну Хагназарі – захисники гостей впоралися із загрозою. Ще після однієї передачі у виконанні легіонера Волині зльоту пробивав Кучеренко, але Механів без проблем впіймав м’яч.

Варто також відзначити досить грубу гру з боку обох команд, адже головний арбітр зустрічі Клим Заброда тільки на початку другого тайму показав п’ять жовтих карток, а їх загальна кількість склала десять. Очевидно, що і Волинь, і Нива, в першу чергу, ставили завдання не програти в цьому матчі і намагалися захистити потрібний результат навіть за допомогою порушень.

А перший гол в матчі трапився досить несподівано. З черговим навісом суперника в штрафну впоралися захисники Волині, але м’яч відлетів на Семенину, який спочатку ефектно обробив круглого, а потім здорово з-за меж штрафного майданчика пробив точно в кут чужих воріт – 0:1! Гарний гол, який багато в чому не вписувався в загальну картину гри.

Пропущений м’яч змусив футболістів Волині активніше йти вперед, але в цей вечір у господарів поля практично нічого не виходило в атаці. В кінці гри господарі поля намагалися організувати фінальний штурм і все-таки зрівняли рахунок. Спочатку хорошу нагоду забити команда з Луцька отримала зі стандарту, але Войтиховський обвідним ударом зі штрафного вмудрився потрапити в Хагназарі. А ще через кілька хвилин Цюпа виконав класний навіс з лівого флангу, а Кучеренко ударом головою ефектно переграв Механіва – 1:1. Сам Цюпа і зовсім міг вирвати перемогу для своєї команди, але на останній хвилині пробив над поперечиною після удару зі штрафного.

Нічийний результат можна називати закономірним підсумком зустрічі, адже обидві команди відверто не награли на більше. Волинь не зуміла обігнати Ниву в турнірній таблиці, але у лучан ще буде така можливість, адже в запасі у підопічних Шахова є два незіграних матчі. Андрій Купцов, в свою чергу, дебютував в новому клубі з нічиї і перервав негативну серію команди з трьох поразок поспіль.

Man of the Match: Ігор Семенина (Нива)

Гол Семенини в другому таймі став головною прикрасою цього не самого видовищного матчу. Півзахисник Ниви в черговий раз продемонстрував вміння класно і точно прикластися здалеку.

Волинь (Луцьк) – Нива (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Кучеренко, 87 – Семенина, 64

Волинь (стартовий склад): Неділько, Войтиховський, Сасовський, Чернов, Цюпа, Кучеренко, Мороз, Климець, Ляшенко, Хагназарі, Квасов

Запасні: Коркодим, Кринський, Теслюк, Янчук, Чепелюк, Богомаз, Владислав Кристін, Сад, Станіслав Кристін, Миронюк, Ольхович

Головний тренер: Альберт Шахов

Нива (стартовий склад): Механів, Хруставка, Зінь, Вовченко, Дворовенко, Мороз, Дедух, Проців, Гатала, Семенина, Кисленко

Запасні: Жупанський, Демчук, Стельмащук, Малащук, Кобеля, Мемешев, Васько, Різник, Бичек, Волохатий, Скакун

Головний тренер: Андрій Купцов

17:45. Луцьк. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Клим Заброда (Київ)