Волинь на шляху до успіху не помітила Черкащину

Команда Тлумака мінімум на годину увірвалася в ТОП-3. Мінімум до завершення матчу Агробізнесу.

В гості до останньої команди Першої ліги приїхала луцька Волинь, яка претендує на підвищення в класі. Підопічні Тлумака в минулому турі поліпшили собі настрій розгромною перемогою над Металургом. Переоцінити цю гру для гостей неможливо, адже команда всього на два залікових пункти відстає від лідерів, і перемога наблизить Хрестоносців до заповітної мети.

За останні 22 туру Черкащина набрала лише два очки, команда все ніяк не може знайти свою гру. З огляду на рівень і форму суперників, інтригу в цьому протистоянні знайти дуже складно. Так воно і вийшло, адже за перші 20 хвилин Волошинович, Куліш і Кожанов старанно пробили обидві стійки і поперечину воріт Старченка. Крім того, Волинь зуміла двічі забити вже в першому таймі.

На 21 хвилині Кожанов заробив кутовий і сам же навісив. Куліш виявився першим на м’ячі в штрафний, відіграв під удар Волошиновичу, який пробив у верхній кут. 0:1. А за пару хвилин до свистка на перерву Кожанов прострілив з правого краю штрафного на дальню штангу і Климець підправив м’яч у ворота.

У другому таймі Кожанов міг забивати свій 18 м’яч у сезоні, але трохи не влучив у дальній кут. У підсумку, Волинь здобуває перемогу на класі, чекає осічки прямих конкурентів і жадає перемоги в двох фінішних турах.

MAN OF THE MATCH Ростислав Волошинович (Волинь)

Черговий якісний матч провів Кожанов, активно діяв Куліш, а Климець не забивав з рестарту літньої частини сезону. Але Волошинович сьогодні провів дуже яскравий матч, активно він почав і тримав високий ритм гри в Щасливому. Його забитий м’яч задав темп найважливішій перемозі Волині на шляху до успіху.

Черкащина – Волинь – 0: 2
Голи: Волошинович, 21, Климець, 41

Черкащина (СТАРТ): Старченко – Нестеренко, Дмитренко, Лухтанов, Діонг, Цурупін, Морозенко, Георгієв, Нечай, Малєй, Тищенко Максим. Запасні: Тимофєєв, Рожко, Довгий, Олійник, Погранічний, Тарануха, Котовий, Тищенко Артем, Захаревич. Головний тренер: Денис Маринчук

Волинь (СТАРТ): Леванідов – Мартинюк, Сімінін, Приндета, Конкольняк, Чачуа, Сад, Волошинович, Кожанов, Климець, Куліш. Запасні: Литовченко, Михалик, Цюпа, Кізіталеш, Кобзар, Норенков, Неділько. Головний тренер: Андрій Тлумак