Волинь на виїзді крупно обіграла Гірник-Спорт. Лучани знову мітять у трійку лідерів

Гості забили три швидкі м'ячі

Волынь Килизатеш

Ярослав Кроха, Sport Arena

Друга команда Першої ліги в домашньому матчі грала з Волинню, яка вважається одним з претендентів на підвищення в класі. Гірник-Спорт вже протягом чотирьох матчів не програвав. А ось підопічні Сачка в минулому турі досить несподівано поступилися Авангарду. Ну що ж, це теж вид мотивації – отримати “клацання по носі”, щоб завестися. Тим більше, перемога в Горішніх Плавнях дозволяла б Волині піднятися на третє місце. Зазначимо, що обидва матчі минулого сезону виграла саме Волинь.

Ось і цього разу гості почали активно і швидко відкрили рахунок. Сімінін пройшов по правому флангу, той знайшов передачею в штрафний Ляшенко, який продовжив на п’ятачок і Кизилатеш забивав вже в порожні ворота на шостій хвилині. 0:1. А через кілька хвилин центрбек Карась вирішив обіграти Кизилатеша, але півзахисник Волині обікрав молодого опонента і переграв Ситникова. 0:2.

На 16 хвилині Приймак прямим ударом зі штрафного перевірив Ситникова і кіпер Гірника-Спорт перевів м’яч з дев’ятки на кутовий. А потім Оринчак втік від захисників, передав на Протасова, але з його ударом з забійної позиції впорався Ситников.

Ближче до 30 хвилини господарі прийшли до тями, заробивши пару кутових. Ось тільки з моментами ніяк не складалося у Гірника-Спорт. У підсумку Волинь забила третій м’яч. Кизилатеш знайшов передачею Цюпу, який в дотик кинув у прорив Протасова. З ударом 23-річного півзахисника Ситников не впорався. 0:3 на 37 хвилині.

З початку другого тайму на полі з’явилися джокери Жабченко – Збунь і Твердохліб. І ось уже Герт після стандарту ударом головою мав можливість відквитати один м’яч, але не зумів потрапити в площину з забійної позиції. Гості свідомо віддали ініціативу, але Гірник-Спорт практично нічого більше і не створив біля воріт Леванідова. Сачко відвозить три очки з Горішніх Плавнів і впритул наближається до сьогоднішнього суперника в таблиці.

Man Оf The Match: Джемаль Кизилатеш (Волинь)

Півзахисник не має стабільного місця у складі, а минулий матч і зовсім провів на лавці. Але в цьому матчі своєю зарядженістю на гру з перших хвилин допоміг команді здобути перемогу і впевненість у своїх силах для себе. Відмінний матч для досвідченого гравця.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Волинь (Луцьк) – 0:3

Голи: Кизилатеш, 6, 14, Протасов, 37.

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситников, Суханов, Векляк, Карась, Герт, Козиренко, Петрусенко, Семенів, Мурза, Герасименко, Чередниченко. Запасні: Жмурко, Твердохліб, Калугін, Корольков, Шопін, Гоменко, Збунь, Чепелюк. Черниш, Климов. Головний тренер: Ігор Жабченко

Волинь (стартовий склад): Леванідов, Сімінін, Приндета, Войтіховский, Цюпа, Приймак, Рябов, Кизиталеш, Протасов, Ляшенко, Оринчак. Запасні: Неділько, Нікітюк, Чачуа, Тетеренко, Сікорський, Рюльє, Хомченко, Богомаз. Головний тренер: Василь Сачко

5 листопада. 14:00. Горішні Плавні. СК “Юність”.

Арбітр: Олександр Тітов (Донецьк)