Волинь у драматичному матчі зіграла внічию з Альянсом

Альянс знову показав цікавий та якісний футбол у грі з одним з кандидатів на медалі

fcvolyn.net

Ярослав Кроха

Волинь за втраченими очками підпирає призову трійку команд. Підопічні Василя Сачка не знають гіркоти поразки в Першій лізі шість матчів поспіль: по три перемоги і нічиї. Вдома Волинь не пропускала вже 273 хвилин — до цього. Що стосується гостей, то Альянс не поступається суперникам протягом рекордних для клубу у Першій лізі чотирьох матчів: перемога і три нічиї. Ось і в першому таймі команди забили по голу, перенісши все найцікавіше на другий тайм.

В цілому господарі виглядали цікавіше, мали свої моменти, але або Єфанов грав на рівні, або удари не досягали мети. Гості запам’яталися ударом Герта зі штрафного, коли Леванідов дістав м’яч з ближньої дев’ятки. А потім Альянс чи не в першій своїй гострій атаці забив. Під завісу першого тайму на 36-й хвилині пройшов навіс з правого флангу від Ярошенка, Леванідов не кращим чином зіграв на виході, відбивши кулаком м’яч прямо на Пісного. Захисник Альянсу з району штрафного розстріляв порожні ворота господарів. 0:1.

Щоправда, вже через пару хвилин лучани відігралися. Після хорошої атаки правим флангом і скидки до штрафного відмінно підставився Чачуа. Оринчак виконав вирок арбітра. 1:1.

Початок другого тайму проходив за сценарієм господарів, але ось зі створенням моментів у Волині були великі проблеми. Підсобити в цьому цілком міг Пісний на 71-й хвилині, ледь не зрізавши м’яч на хід Оринчаку, але свого захисника підстрахував Єфанов, вийшовши далеко з воріт.

А на 77-й хвилині Альянс забив. Влад Шарай отримав по ногах у метрах 30 від воріт, і Костянтин Ярошенко прямим ударом зі штрафного розрядив гармату. Точно гол туру і 1:2.

Щоправда, Волинь відігралася практично відразу. Сімінін навісив до штрафного від правої бровки, Оринчак головою підправив м’яч у напрямку Коломойця, і арбітр побачив у Пікуля гру рукою в штрафному.

Оринчак зробив дубль ударом з пенальті — 2:2. Інша справа, що цей момент викликав надмірні емоції у гравців Альянсу, які вважали, що перед цим моментом арбітр мав призначати вкидання з ауту. Арбітр заспокоїв емоції жовтою для наставника Альянса Юрія Ярошенка і червоною для Непляха.

Волинь кинула всі сили в атаку, закривши в останні десять хвилин суперника на його половині поля. Але Альянс вистояв і відвозить важливе для себе очко. А от Волинь показала аж ніяк не чемпіонську гру і трохи пригальмувала в боротьбі за медалі. Напевно, вже тільки «бронза» може світити лучанам.

Man of the Match: Костянтин Ярошенко (Альянс)

Нелегий суперник випав у цьому турі Альянсу, але команда Ярошенка виглядала більш ніж гідно. А син головного тренера був одним з найбільш активних у матчі, взяв участь в обох голах. А його точний удар зі штрафного став справжьною прикрасою драматичного поєдинку.

Волинь (Луцьк) — Альянс (Липова Долина) — 2:2

Голи: Оринчак, 41 (пен.), 85 (пен.) — Пісний, 36, Ярошенко, 72

Волинь (стартовий склад): Леванідов, Сімінін, Цюпа, Мартинюк, Приндета, Рябов, Приймак, Чачуа, Протасов, Шарпар, Оринчак. Запасні: Неділько, Коломоєць, Ляшенко, Войтіховський, Кобзар, Хагназарі, Климець, Теслюк. Головний тренер: Василь Сачко

Альянс (стартовий склад): Єфанов, Пікуль, Неплях, Пісний, Герт, Лебеденко, Шарай В., Шарай С., Агапов, Загинайлов. Запасні: Богдан, Важинський, Медведєв, Осадчий, Лучик, Сидоренко, Шпирьонок, Зубков. Головний тренер: Юрій Ярошенко

17:00. Луцьк. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)

Видалення: Неплях, 82 (повторне попередження)