Волинь упустила перемогу, двічі пропустивши від Ниви

Лучани не зуміли втримати перемогу в матчі, в якому вони домінували півтора тайму

Ярослав Кроха, Sport Arena

У перенесеному матчі третього туру Першої ліги Волинь приймала новачка Першої ліги. Підопічні Василя Сачка невдало стартували в цьому сезоні, команда в двох матчах набрала всього один заліковий пункт. Тернопільська Нива повернулася в Першу лігу після чотирирічної відсутності і в перших трьох матчах проявила себе боєздатним колективом, який може попсувати нерви кожному. Відзначимо, що всі свої матчі Нива завершила з рахунком – 1:1.

До речі, головний тренер Ниви Василь Малик через дискваліфікацію після одного з минулих матчів стежив за грою команди з трибун.

Лучани розуміли, що протидіяти організованій захисту Ниви після двох тижнів вимушеної паузи буде непросто. Однак, вже на перших хвилинах гри тернополяни спростили завдання суперникові. Вже на восьмій хвилині новачок лучан Сікорський був збитий біля лівого кута штрафного, Чачуа сильно відправив м’яч на п’ятачок і Хохлов відправив м’яч під поперечину власних воріт. 1:0.

Сікорський вивів відмінною передачею Протасова на оперативний простір, той увірвався в штрафну Ниви, бив, здалося, повз дальній кут, але Дворовенко в підкаті заніс м’яч у свої ворота. Другий автогол і 2:0.

Волинь продовжувала атакувати. Згадуємо удари Сімініна, невдалу спробу Протасова пробити з гострого кута. А реальний шанс забити був у Різника, який скористався помилкою Леванідова на виході, але пробив над воротами з забійної позиції.

У другому таймі з’явився на полі ще один новачок Волині: Оринчак увійшов в гру бадьоро і помітно пожвавив гру. Правда, саме Нива скористалася своїм шансом. Леванідов на 73 хвилині в простій ситуації не зміг зафіксувати м’яч в руках і вийшовший на заміну Кисленко залишив поза справами воротаря. 2:1.

А через п’ять хвилин Нива і взагалі приголомшила суперника. Гатала заробив штрафний біля бокової лінії на лівій бровці, навісив і ніким не прикритий Кисленко з району 11-метрової позначки ударом головою зрівняв рахунок. 2:2. А на 81 хвилині Нива і зовсім могла вийти вперед. Проців довгою діагоналлю доставив м’яч на дальню штангу, Зінкевич виявився один перед воротарем, але запустив м’яч на воротами. Ох і моментище!

Кінцівка гри пройшла в обопільних атаках. Божевільний момент був у волинян – коли Сімінін влучив у штангу. Правда, вирвати перемогу могли і гості. Пройшла швидка атака у відповідь, Гатала взяв гру на себе, але з його ударом в ближній верхній кут впорався Леванідов.

Як не старалися господарі врятувати матч, але чергова упущена перемога лучан залишила неприємний осад у вболівальників.

MAN OF THE MATCH: Сергій Кисленко (Нива)

Вийшовший на заміну форвард, зробив те, що від нього вимагалося. Два удари в ствір – два голи, врятований виїзний матч. Що ще потрібно, щоб стати кращим в матчі?

Волинь (Луцьк) – Нива (Тернопіль) – 2:2

Голи: Хохлов, 8, в свої ворота, Дворовенко, 12, в свої ворота – Кисленко, 73, 78.

Волинь (стартовий склад): Леванідов, Сімінін ©, Войтіховскій, Болденков, Цюпа, Чачуа, Рябов, Кізіталеш, Протасов, Ляшенко, Сікорський. Запасні: Неділько, Оринчак, Мартинюк, Тетеренко, Богомаз, Кобзар, Сасовський, Кристін. Тренер: Василь Сачко.

Нива (стартовий склад): Єрмолов, Дворовенко, Демчук, Хохлов, Ульянов, Проців, Мороз ©, Малащук, Скакун, Гатала. Різник. Запасні: Жупанський, Бідний, Волохатий, Демченко, Кисленко, Мамешев, Зінкевич. Тренер: Ігор Білан

Перше жовтня. Перша ліга. Третій тур. 18:30. Луцьк. «Авангард»

Арбітр: Олександр Титов (Донецьк)